Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ambient Roleplay ll .: www.ambient-rp.eu :.

Soovitatud postitused

Aga kuidas teie server siis teistest erineb?

Teil on see tutvustus nii ****, et keegi korra vaatab ja ütleb: "k siis..." ja lahkub.

Sest mulle jääb mulje nagu oleks see täiesti tavaline larp edit.

"» (report) Rannu - 21-01-12:01 -- Aga kutsuge mängijaid kes rohkem mängijaid kutsub saab auhinna"

Keegi ei viitsi iga natukese aja tagant siia tagasi tulla ja vaadata palju see teema teil uuenenud on.

Muudetud liikme Scorpio'i poolt

scorpi10.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuule see mida ma shoutis ütlesin, äkki keigi ei näinud et üleval kirjas et on konkurss. Ma ütlesin seda et kõik näekisd, Ja me ei ole tavaline LARP edit. Iga kolmas mängija võib teha LARP editi. Kui tutvustus ei sobi siis ära loe seda see ei ole minu probleem et sulle tutvustus ei sobi, teistele kõigile sobib. Vabandan, et nii ütlen, aga tee siis ise ja kui teed paremini siis saad tõesti kiita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu idee.

Lõpetage nende serverite loomine & pigem liituge mõnda teise serverisse, andes abistavat kätt enda arengutööga.

 

Varsti on igas eesti RP's maksimaalselt 10 inimest, kui sellise hooga servereid juurde tehakse.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Minu idee.

Lõpetage nende serverite loomine & pigem liituge mõnda teise serverisse, andes abistavat kätt enda arengutööga.

 

Varsti on igas eesti RP's maksimaalselt 10 inimest, kui sellise hooga servereid juurde tehakse.

mis sull selel vastu on kui inimesed tahavad ise arendada ja üksi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi selles olen mänginud 3 aastat SAMP'i Nebuloses, BLS, PO, EL jne aga üheski ma pole modeks või abistajaks saanud, et saaksin inimesi aitada. ja nendele enda abi pakkuda. Sellega siis otsustasin teha enda serveri kuhu on tulekul mängijate ideeed mis on sobilikud. Üritan täita inimeste soovie ideede ja soovidega. Ja õige, LAs inimesed teevad enda servereid siis las teevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.