Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Müüa Õpetus kuidas saab 80% proovides unbanned

Soovitatud postitused

VIP

Ilmselt on selle õpetusega tegu, mis siin foorumis vahepeal liikus. Kasutage searchi, ehk leiate.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei. Ma võin seda lubada, et seda appeali teab ainult üks inimene (ja see olen mina) sul võivad isegi last appeal changed kasutatud olla. See ei määra, ja müümine käiks nii et mina annan selle õpetuse alles siis kui olen saanud raha enda kasutajale. Panin uue kasutaja tegema seda, nüüd ootan, ja mõne päeva pärast peaks saama rollbacki ja unbanned. Siis lisan pilte veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See et ma seda sulle ette rõõmsalt ei jaga, ja pärast kui kasutaja bannist lahti saad, ütled et "a see ei töötanud" ja viskad

õpetuse siia kõigile siis arvad sa tõesti et ma olen nii idioot ? hetkel proovisin 1 skillerit ka, eks tuleb mõned päevad oodata. vaatab mis juhtuma hakkab. (total 1600 skiller) enamus 99s, cb 3 str 2, pank peaks olema mingi merch stuffi täis (umbes 12bil bank) purple phat peaks isegi olemas olema. esimese katse failisin. nüüd läksin teisele katsele, eks paistab, hoidke pöialt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võin anda oma millid mõne usaldusväärse tegelase kätte siin foorumis ja teen punkt punktilt selle appeali või mis see ka ei ole ning nemad annavad pärast selle sulle edasi? Või sheerid seda mõnele modele kes ise mul selle ära teeb? Kuule sul on 9 postitust ja 0 tehingut :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võin anda oma millid mõne usaldusväärse tegelase kätte siin foorumis ja teen punkt punktilt selle appeali või mis see ka ei ole ning nemad annavad pärast selle sulle edasi? Või sheerid seda mõnele modele kes ise mul selle ära teeb? Kuule sul on 9 postitust ja 0 tehingut :D

 

 

Olgu. ma annan kasutaja andmed, kui kasutaja accepted, siis saad raha. Kui denied, siis ei saa. Diil ?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks sa müüd õpetust mis on juba foorumites tasuta üleval?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna mulle õpetus, kontrollin ära, kui töötab, saad heakskiidu ja siis ostetakse ka seda sult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.rsbots.net/forums/index.php?topic=278189.0

http://www.rsbots.net/forums/index.php?topic=278386.0

 

Ei tea kuidas vahvlis on, aga Sythes ja mujal ei tohi õpetusi müüa mis kuskil juba avalikult üleval.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.