Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

 

kalsa enda tunnistus: pmts võite kõike teha.

Minu tunnistus: Jep netis leaked need "organner" nö. Hackid ja loll olin,et kasutama neidmhakkasin, aga AlcX võid mind bannida jne. Aga lase KZG poistel edasi mängida, las teevad rematchid või midagi, aga minupärast nad ei pea bani saama nagu fraagen ütles sattusid tolguse otsa : :(

Tean mõningaid veel, kes jagasid mulle selle, aga ei hakka ütlema, sest mina loll sain bustedi

Jep vabandan terve neonet cs kommuuni ees

cya :(

E: arvuti on mul tõesti katki

Vabandan kõigi ees kelle vastu koodisin ja muud säärast.

Lanile arvatavasti tulen ja kui keegi tiimi eitaha võtta, siis kasvõi vaatama.

Jep veel kord vabandan.Loodan, et annate mingi ajapikku andeks :/

E2: tean,et maine all + paljusi muusi asju,naga mõnesmõttes hea meel,et tehti busted, kuna nüüd õpin oma vigadest ja tean, et kerge bustedi saada. Alustan puhtalt lehelt uuest mängimist, ilma koodita ja loodan,et keegi ei hakka sõimama/ sõnu minu pihta loopima, kui näeb mind mängimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks kedagi peaks üldse kottima, et heelium koodi laseb? :/

Nüüd hakatakse seda koodi just kasutama, kuna see on eac kindel..

aka eac ei detecti ära :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Karel Uffert, 13a(vist) eesti csor, ta varem ka koodimisega vahele jäänud.

 

Teise isiku andmete avaldamine ebaseaduslik pole kui isik pole põhjustanud kellegile rahalist kahju?

Mis tunne sul oleks kui keegi postitaks sinu nime netti ja lisaks põhjuseks, et oled kooder ja mida veel. Mis sa arvad kuidas sinusse suhtutakse?

 

--- Nõustun Marrk'iga


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teise isiku andmete avaldamine ebaseaduslik pole kui isik pole põhjustanud kellegile rahalist kahju?

Mis tunne sul oleks kui keegi postitaks sinu nime netti ja lisaks põhjuseks, et oled kooder ja mida veel. Mis sa arvad kuidas sinusse suhtutakse?

 

--- Nõustun Marrk'iga

4 real, videot vaatasid üldse ? seal on ka tema nimi näha ning igalpool neonetis ka nii...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks kedagi peaks üldse kottima, et heelium koodi laseb? :/

Nüüd hakatakse seda koodi just kasutama, kuna see on eac kindel..

aka eac ei detecti ära :/

 

No ta päris palju jama korraldanud sellega, gatheris koodis, cupidel ja ka liigal, 1x suutis ka meie jaoks mängu ära rikkuda kui ta awiga 30 fragi laseb, päris kurjaks ajab.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.