Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Souli projektid

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hakkasin jälle meisterdama. Esimesed signatuurid. Jagage kriitikat/soovitusi. Võite postitada ka viiteid huvitavatele tutorialitele.

 

GU138.png

SUfdS.png

xFB5O.png

xFZOZ.png

iOCaP.png

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa korralikud signatuurid algaja kohta, kui tõesti esimesed siis väga hea töö, võrreldes nendega mida ma olen harjunud nägema. Esimene on vast parim siit kollektsioonist.

Väga pikalt ma kõike seletama ei hakka, mul plaanis täispikk õpetus teha algajatele, kuid kaks asja ütleksin sulle küll kohe ära:

 

Unusta tekst ja borderid ära, eriti tekst.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kenti hea oleks kui su õpetus kunagi valmis saab. Oli ka plaanis kord proovida aga kahjuks jäi pooleli.

 

Eriti need püssidega vennad ei meeldi.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hakkasin jälle 3D tegelema. Üritan mingit maja valmis teha, vaatab kaua viitsin. Hetkel LoList paus. Ootan huviga Teie ideid. Kui kellelgi on pakkuda vray (sobivad ka tavalised) tekstuure/materjale, siis võtaks vastu.

 

PdALMS5.jpg

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa korralikud signatuurid algaja kohta, kui tõesti esimesed siis väga hea töö, võrreldes nendega mida ma olen harjunud nägema. Esimene on vast parim siit kollektsioonist.

Väga pikalt ma kõike seletama ei hakka, mul plaanis täispikk õpetus teha algajatele, kuid kaks asja ütleksin sulle küll kohe ära:

 

Unusta tekst ja borderid ära, eriti tekst.

Jään ootama.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Floor Gen 2 tegin tund aega põrandat kuna lihtsalt pinnale tekstuuri kandmine ei näinud väga hea välja. Timmisin veidi VRay seadinguid, mida tuleb hiljem edasi vaadata. Maja suurus muutus, hakkasin backgroundiga ka tegelema. Mõned materjalid said veel peale kantud.

 

2nguee1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lisasin põrandaliistud ja tapeedi. Vb lisan teise toa ka ja siis teen väikese animationi aga see küsimärgi all. Hetkel mööblit ja tehnikat veel vaja teha siia ruumi.

 

JF2Kphv.jpg?1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tapeedi tekstuur tundub kahtlaselt low res ja mitte seamless.

teleka pilt peaks eredam olema ja rohkem valgust andma.

kui teleka taga mingit eraldi valgustust pole, siis see valgus sinna taha ei tohiks paista. kustuta see area light ära ja pane luminance teleka pildile juurde.

akendest peaks rohkem valgust sisse tulema, kruti hdri brightnessi suuremaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tapeedi tekstuur tundub kahtlaselt low res ja mitte seamless.

teleka pilt peaks eredam olema ja rohkem valgust andma.

kui teleka taga mingit eraldi valgustust pole, siis see valgus sinna taha ei tohiks paista. kustuta see area light ära ja pane luminance teleka pildile juurde.

akendest peaks rohkem valgust sisse tulema, kruti hdri brightnessi suuremaks.

 

Hmm, nõustun jah, ei leidnud tapeedi tekstuure. See oli praktiliselt ainus, mis kõlbas. Cgtextures pole ka wallpaperitele midagi (oskad vb mingit lehte soovitada)?

 

Teleka valguse teen ka korda aga ei kasuta HDRI. See valgus muutub koguaeg, mul infinity valgustus ja suvaline background (sky+taust). Seda saan lihtsalt sealt color mappingu alt muuta vRay settingutest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Väga ilusad tööd, eriti meeldivad need maja pildid. :D Seoses nende maja piltidega tekkis üks küsimus, kas neid meisterdad cinemaga?

 

Cinema 4D R13 Studio (enne oli Broadcast aga sellel polnud lisasid n. hair plugin).

 

Muutsin vead ära, hetkel rohkem valgusega ei timmi, pärast võib seda luminenci suuremaks panna ja infinity valgust juurde timmida.

 

BF2R6JP.jpg

 

Lisandus teine ruum, sinna tuleb bassein ma arvan o.O

 

buKTfak.png?1

 

Sain maja ka väljast korda (lisasin vajalikud horisontaalsed/vertikaalsed pinnad), võimalik et tulevikus lisan midagi ka välja (näiteks paigutan maja mäe otsa vms). Hetkel teen sisu juurde. Bassein hakkab juba looma.

 

qlUuF7o.png?1

 

v5RWkZU.png?1

 

Ei tea, kas jätta pillarid cogwheel kujule (siksak) või siis muuta see post kandiliseks? Midagi oleks nagu mööda veidi hetkel.

 

B2Gu8Xr.jpg?1

 

Muutsin pillarid ära, liiga vanaaegsed. Lisasin kaks akent ja vee basseini, basseinile kuldsed ääred. Mingisugune valgustus on nüüd põhiküsimus.

 

WLn2wED.png

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lisasin valgustuse basseinile. Muutsin veidi globaalse valgustuse muutujaid. Pärast kooli hakkan HDRI teemat uurima. Proovin mingi mapi lisada.

 

8migjQ9.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vee peegeldus imelik.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vee peegeldus imelik.

 

Mismõttes imelik? Oskad soovitada, mida parandada? Mul on see bassein väga sügav, selle pärast vesi tume, muidu peegeldus peaks interioris sarnane olema.

 

Näide:

Luxury-Interior-Pool-Area1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Harjutasin veidi modelleerimist. Enne seda sai kätte võetud ka harilik pliiats ja proovisin kiirelt visandada portree (paraku veel pisut poolik ja viimistlemata).

 

pbhh2Ht.jpg

 

Abstraktne versioon.

 

nH3ZAfa.png

 

Vaibaga rahule ei jää, oleks pidanud fur effekti kasutama.

 

yUD4avF.jpg

 

Tool tehtud õpetuse järgi - http://cgi.tutsplus.com/tutorials/model-a-stylish-eames-lounge-chair-in-3ds-max--cg-176

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lisasin vaibale fur effekti ja muutsin veidi proportsioone. Taust sai ka teine valitud ja veidi teine lahendus Lightroomis.

 

8FCfWT1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kena töö taaskord!


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.