Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Souli projektid

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Väga põnevad introd. Asi hakkab ilmet võtma, endale ilgelt meeldib teise intro see lõpp, sellele vist kõige rohkem keskendusidki?

 

Videocopilot tutoriali järgi tehtud. Otsin hetkel explosioneid, tahaks täiesti nullist mingi projekti valmis teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Väga kenad introd.

 

Võiksid teha väikse tuti, kuidas sa selle "Vahvel" logo tegid. (Räägin sellest weedi teemalisest. :P)

 

Järgmise nädala lõpp, kui eksamid läbi saavad, siis teen.

 

Üritan hetkel võimalikult palju erinevaid asju läbi käia, C4Dini tahaks ka jõuda. Täna sai siis alla laetud 3DS Max ning pärast 3 tundi suutsin ka FumeFX plugi peale saada.

 

Esimene 3D värgendus. Meenutab põlema läinud praemuna. Kuna Adobe Effectiga ei olnud võimalik meteoriiti teha nii nagu see peaks välja nägema, siis teen 3DSiga selle. Ajaliselt ei oska öelda, kuna need plahvatused ja meteoriidid valmis saavad - advanced kasutajatele rohkem, läheb paar nädalat.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Videocopilot action essentials 2, seal kõvasti plahvatusi alpha channelis. Cinema 4D-s objektide plahvatusi kõige kergem teha vist "Thrausi" pluginaga. Ja kasuta pigem c4d-d 3ds maxi asemel.

 

C4D ei ole mõeldud plahvatuste tegemiseks, seal ei ole õiget plug-ini.

 

Action Essentials 2 olemas, ei osanud neid sobitada kuidagi, 13GB aga väike valik explosioneid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QOw4w6GkRkg

 

Mis programmiga selle tegid? Tahaks ka hakkata videode introsid CS Fraggidele jms tegema .. Aga vaja korraliku programmi .. ;)

 

Mul Adobe After Effects CS5.5 (CS5 leidub rohkem lisasid). Soovitan alla laadida Videocopilot lisad. Vajalik Particles/Optical Flare.

 

Või annaksid projecti faili? :D

 

Pole alles enam, kuna see intro pole väga keeruline teha. Selle jaoks oli tutorial.

 

Mis puutub sinu privaatsõnumisse, siis ma pole väitnud, et ma kõik täielikult ise teen, esialgu tehaksegi tutorialite järgi.

 

Esimesse postitusse hakkan laadima progressi pilte.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soul kallike :)

Kas sa mu yt channelile introt ei viitsi teha mingi kopika eest ? :)

 

Mulle meeldib kõik sinu tööd :)


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kõik introd mida ta väidab et on "ise" või "tutorial"i järgi teinud, kõik on netist tasuta saadaval ;) projecti failina .. Muudab aint tekst ja tema kohe teinud ..

 

Tasuta või mitte, mind ei huvita. Tutorialid on täiesti saadaval, premium kasutaja.

 

tutsprem.png

 

Miks introt minu käest küsisid siis? Palun väga ja mine tiri omale alla need.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Esimene täiesti nullist animatsioon. Vaatab kas teeb asja edasi või läheb 3D masinate peale.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Iga 3D detail võtab suhteliselt palju aega ja hetkel jääb oskustest puudu. Ideid on, kuid pole veel niivõrd hea, et väikest moviet teha. Hetkel jään väikeste objektide juurde.

 

45473103.png

 

60796099.png

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Esimene osa, teine osa tuleb siis, kui oskan maastiku 3Dna kujundada ja explosioni lisada.

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Pilved liiguvad kahtlaselt.

 

Alla 5 kraadi 300 frame kohta umbes, ühes tükis muidugi, kuna ei hakanud enda elu keeruliseks tegema. Ma ei tea, esimene projekt, käib küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Seda ma mõtlesingi, et ei keerle ja on kuidagi staatilised. Sama oli märgata ka asteroidi video puhul, kogu praht asteroidi ümber liikus sellega täpselt sama kiirusega ega ei keerlenud. Ise pole 3D-s midagi teinud, ei oska arvata, kui raske see on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kas kellelgi on kogemusi Vue, FumeFX või mitme erineva 3D programmi projektide kombineerimisega?

 

Muutsin veidi, olemas on ka keskkond (+maastik), explosion aga ei suuda neid kombineerida :(

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kas kellelgi interiori kujundamisega on kogemusi?

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Asd

 

[video=youtube;gj-uNsBLtG8]

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.