Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Konkurss: Vahvli logo

Soovitatud postitused

Hea skiller, kõik su logod on ju lihtsalt fontid. Proovi siiski realseid logosi teha, mitte lihtsalt ''vahvel mõnusalt krõbe foorum'' kirjutada ja pilt ära salvestada.

sama jutt teistele.

 

"Lihtsuses peitub ilu"

 

Kui sa arvad, et ei sobi sellised siis võid väga vabalt ise vahvlile logo teha :)

Ma ei ole tegelenud photoshopiga mitmeid aastaid nagu mõni.

 

Logo ei peagi sisaldama mingeid ulmeid effekte, vaid peab olema silmajääb, mõnusate toonidega ja lihtne. Mingid logod, kus mingid jooned jooksevad kirjast läbi, need ei ole ju vajalikud tegelikult.

Aga noh igalühel oma arvamus, ma ei tulnud siia võitma, vaid tahtsin lihtsalt proovida kuidas logodega hakkama saan :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
vaid peab olema silmajääb, mõnusate toonidega ja lihtne.

Kõik, mida sinu "logo" ei ole. Pelaegi, me räägime ikkagi HEADERist mitte LOGOst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik, mida sinu "logo" ei ole. Pelaegi, me räägime ikkagi HEADERist mitte LOGOst.

 

Mis kuradi Headerist sa jahud, see siin on logo konkurss. Jutt käis üldse logo lihtsusest ja mõnusatest toonidest, mitte mingist headerist. Kas sa eksisid foorumiga? Mine estgfx targutama tagasi..

 

Tee ise parem ning hoia oma lõuad koomal, mul on kopp ees sinu lollist jutust.

Kui oskad paremini teha, siis palun väga tee.

Mind ei huvita mida, suguvõsa kümmelid minu töödest arvavab.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hea skiller sa ei pea siin mingit moderaatori tööd tegema esiteks. (ehk siis sa ei pea ütlema kas jutt on ot või ei)

teiseks on sul vaja nii palju logosi postitada ... juhtkond võiks mingi reegli teha, et ntks ainult 2-3 logot võib üks inimene teha muidu läheb neil endil valimine kirjuks.

Aga jah keegi teine võiks ka proovida midagi valmis meisterdada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hea skiller sa ei pea siin mingit moderaatori tööd tegema esiteks. (ehk siis sa ei pea ütlema kas jutt on ot või ei)

teiseks on sul vaja nii palju logosi postitada ... juhtkond võiks mingi reegli teha, et ntks ainult 2-3 logot võib üks inimene teha muidu läheb neil endil valimine kirjuks.

Aga jah keegi teine võiks ka proovida midagi valmis meisterdada.

 

Põhjus, miks ma need siia postitasin ongi see, et te aitaks mul välja selgitada, milline on neist kõige normaalsem ja mis siia konkurssile nendest sobiks, ülejäänust kustutan ära. Samas kirjutasin eelmises postis, kelle arvamus mind ei huvita nii et sul ei ole mõttet estgfx teema all villast peksta.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhjus, miks ma need siia postitasin ongi see, et te aitaks mul välja selgitada, milline on neist kõige normaalsem ja mis siia konkurssile nendest sobiks, ülejäänust kustutan ära.

Ma ei viitsi siia uuesti postitma hakkata mis estgfxi alla postitasin loe sealt kui viitsin.

Viimane postitus siis seal teemas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hea skiller rahune maha ja õpi kriitikat vastu võtma. mida sa hüppad nagu mingi pubekas?!

 

Mulle jääb mulje, et sina oled mingi pubekas. Muuseas ma talun väga hästi kriitikat. Lihtsalt see jkymmel pingutab oma saastaga üle.

Selle asemel, et siin mingit iva toota võiksid mulle öelda, millise logo ma võistlusele alles jätaksin :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AITAB EHK?

For real, lükkame limiidi 3 logo peale ühe inimese kohta, kuna siin toodetakse sellist SITTA mida ei pea isegi kaaluma, kas võtta kasutusele või mitte.

Järgmised teemast kõrvale postitused saavad nädalase puhkuse siit.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
hea skiller rahune maha ja õpi kriitikat vastu võtma. mida sa hüppad nagu mingi pubekas?!

Nende netihiirodega pole mõtet ju vaielda :)

"They will drag you down to their level and beat you with experience," nagu keegi tark ütles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.