Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Uurimistöö - Rassism

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas (muudetud)

No ma ei tea, mis tunne on, kui naist vägistatakse, sest ma pole sellega kokku puutunud.

 

Nägin Tallinnas ilusat blondiini ja pruuninahalist poissi. Tulid vastu ja rääkisid EESTI keeles. Mis tundeid see Sinus, Kaalikas21, tekitab?

 

Ja see on hea, et sinu arvamust keegi ei muuda, sest seda mul vaja ongi! Niiet, lase aga edasi. Vaidle vastu, too näiteid, kõike!

 

 

UPUPUPUPUPUP!!

 

Rääkige veel, äkki kellelgi on mingeid kogemusi vm?!

Muudetud liikme Kaidi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rustonia - Ainukene idikas oled sina, tead seda? See ,et MMA pilte topid ei tee sind tegijaks.

Liibüa kohta tead paljut? Räägi mida sa tead. Elatustase oli kõigil hea, homseks otsin punktid välja, mis näitavad ,et Euroopa Liidul pole ka nii head, teiseks mine Eesti Iseseisvuspartei lehele(kuulun ise ka sinna parteisse) ja uuri natukene selle Liibüa kohta, või tahad neile ka vastu vaielda, kes on aastaid poliitikud, ajaloolased ja muud tegelased olnud. Kui soovid, mine ja vaidle neile vastu ,et oii kus NATO tegi õigesti Liibüas. Need kes seal mässama hakkasid, olid ainult NATO sõdurid kes olid ümber riietunud, see tuli hiljem ka välja.

Vihkan neeger gängstereid, nagu 50cent, kes peale raha ja litside muust räppida ei oska.

Kaidi - Nägid siis nägid, endal ka ühe tuttava tütar on neegriga koos, kuid mina nendega ühes majas ei istu, kuna see on rassi solkimine. Teie jaoks võib see erinevuse rikastamine olla, kuid nagu mujal riikides näha mida see erinevuse rikastamine toonud on, siis edu teile.

Ning kes soovivad vaielda siin jubedalt selle üle kui hea NATO, Euroopa Liit, Liibüa sõda olid, siis andke oma MSN-id või Emailid, võin teid kokku viia poliitikutega kes võivad teile vähe rohkem seletada, ning kes naeravad välja teid, ning teie mõtlemist mis on kinni "reporteri" vaatamises.

 

Rustoniale - Vaata palju Süürias on tapetud inimesi, kas NATO on sekkunud? EI, miks pole sekkunud? Kas Süürial on NAFTAt või suuri varasi? EI.

See näitab ilusti ära kus aidatakse ja kuhu viiakse demokraatia, viiakse sinna kus on kasulikum. Süürial pole midagit, kohe ei aidata ka ja jas tapetakse tava inimesi.

Ning tõesti tahaks teie MSNe/Emaile ja tahaks näha kuidas te ajaloolastele ja teistele vastu vaidlete oma väheste teadmistega mis on ka reporterilt saadud.

Isegi kui sul Facebook on, otsi sealt Eesti Iseseisvuspartei ning võid sealt ka küsida(Kivisildnikult jne) ning neile vastu vaielda.

Muudetud liikme Kaalikas21'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

Jep, Kaalikas21 räägib täiesti õiget juttu, demokraatiat viiakse sinna, kus on maavarasi ja kus on kasulikum. Need gängsterid nagu mingi 50 cent, kes laulavad litsidest ajavad mind ka närvi, põhiliselt sellepärast, et nad teevad ennast maha nii. Tuleb tõdeda, et umbes 50% neegritest e. mustanahalistest elab kriminaalset elu, ja see on kahjuks nii, sest ühiskond on mõjutanud neid nii ja nad ise ei proovi midagi teha vaid lähevadki lihtsama tee peale.

See on ühiskonna mõju neile, ja seda eriti enam muuta ei saa, vähemalt lähiaja jooksul (20-30 aastat) see ei muutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No see kaalikas oli mingi eriline idioot.

Kuulub ise erakonda ja siis käib foorumis sellist jura ajamas:D...Põhiseadusega oled üldse kursis? Sinu mingi konspiratsiooniisandad võivad igast jutte mulle kõrva puhuda, iseasi on see kas ma seda pläma ka usuks.

Sa oled üks neist rassistidest, kes on rassist ainult oma toas ja kui neegrit näed võtad viisakusest mütsi ka peast ära ja küsid autogrammi, sest sinu jaoks on kõik neegrid 50-cendid....

Poliitik või asi....

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/ly.html

 

Siilile:

Palun too andmed välja, kust ma võin lugeda, et 50% neegritest elab kriminaalset elu!

Tahan korraliku usutavat allikat. Sellist juttu lihtsat vastik lugeda.

Fact:

Black youths arrested for drug possession are 48 times more likely to wind up in prison than white youths arrested for the same crime under the same circumstances.

Fact:

Black and Latino men are three times more likely than white men to be stopped by the police and have their cars searched – even though white men are four times more likely to have weapons or drugs.

Fact:

White men with a criminal record are more likely to be called back for a job interview than black men with no record, even when their education and experience are the same.

http://abagond.wordpress.com/2010/06/12/some-facts-about-racism/

Igale asjale on olemas seletus.Rassistide pärast ongi rohkem mustanahalisi kinnimajas.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaalikas - Kas oled tegelikkuses mõne mustanahalisega suhelnud?(Mõtlen näost-näkku, mitte interneti vahendusel.)

Ma kaldun arvama samamoodi nagu rustonia, et kui ta neegrit päriselt näeks tõmbaks araks nagu ma ei tea kes ja tervitaks viisakasti jne.Ja ma usun, et tema need suhtlemised ja uurimised on ainult interneti põhised.

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Liiga palju filme vaadanud?

Vähe valele inimesele ütled, paljud tuttavad on käinud USA-s ning nad on rääkinud + uurimine on teine asi kui filmid.

Ma minema nüüd.

No loe juba seda. Ma arvan, et rohkem ei pea seletama ja saad ise ka aru, et tegemist ikka väga madalalaubalisega.

Vaadake ülevalpool kah tõin paar fakti välja...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On suur vahe kas me räägime neegritest või mustanahalistest. Neegrite all mõtlen mina Aafrikas ja USA äärelinnades elavaid NEEGREID. Elu on näidanud, et need NEEGRID on laisad, harimatud,lühinägelikud jne. Need on inimesed, kes on harjunud kõike kergelt kätte saama. Tõesti arvate, et Aafrika neegritest saab kunagi asja? Nad ei käi tööl ja kui käivad ,siis lõpuks lastakse ikka lahti (varastamise pärast). See on neil lihtsalt loomuses. Kõik peab kergelt kätte tulema. Kas te teate üldse palju on Aafrikas põllumajanduslikult haritavat maad? Probleem on selles, et need NEEGRID ei viitsi midagi teha, nende loogika on, et tuleb palju lapsi teha, kes neid siis tulevikus üleval peaks. Nad toituvad sõna otses mõttes looduse andidest. Kohe kui on sitt banaanisaak (sorri neeger ja banaan on lihtsalt klassika) on seal suured näljahädad. Kui te veel ei tea, siis neile saadetakse abi, selleks et nad Euroopase ja mujale edasi ei liiguks. Keegi kurat ei taha neid. Kui keegi tõesti arvas, et neid toetatakse, kuna kõik on nii kaastundlikud jne, siis Welcome To The Real World.

 

Peab mainima, et kaalikas ajab suht õiget juttu, vaadake vähem reporterit ja lugege rohkem sõltumatuid allikaid. Ma ei väida, et teie, kes te seda praegu loete, olete meedia ohvrid, aga kurb fakt on, et umbes 95% inimestest teevad seda, mis neile öeldakse ja ülejäänud 5% mõtlevad iseseisvalt. Isiklikult arvan, et see on alla 5%, sest idoote on ikka jalaga segada. Praegu ei räägi ma mingitest matemaatilistest teadmistest vaid elulistest teadmistest. Enamus ei tea ilmas toimuvast mitte sittagi.

 

Läksin rassismi teemast veidi kõrvale,aga midagi sai ikka kirja ka pandud.

 

Paluks mitte kommenteerida umbes, et "Näe, see neeger tuli Aafrikast ja vaata kui haritud ja kui kõrgel kohal ta nüüd on". Samahästi võiks ma hakata sakslasi iseloomustama Hitler näitel. On olemas ekstreemsusi, aga neeger jääb neegriks ja seda juba ei muuda. Neile pole muud vaja kui sooja kliimat ja natuke toitu.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil
No see kaalikas oli mingi eriline idioot.

Kuulub ise erakonda ja siis käib foorumis sellist jura ajamas:D...Põhiseadusega oled üldse kursis? Sinu mingi konspiratsiooniisandad võivad igast jutte mulle kõrva puhuda, iseasi on see kas ma seda pläma ka usuks.

Sa oled üks neist rassistidest, kes on rassist ainult oma toas ja kui neegrit näed võtad viisakusest mütsi ka peast ära ja küsid autogrammi, sest sinu jaoks on kõik neegrid 50-cendid....

Poliitik või asi....

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/ly.html

 

Siilile:

Palun too andmed välja, kust ma võin lugeda, et 50% neegritest elab kriminaalset elu!

Tahan korraliku usutavat allikat. Sellist juttu lihtsat vastik lugeda.

Fact:

Black youths arrested for drug possession are 48 times more likely to wind up in prison than white youths arrested for the same crime under the same circumstances.

Fact:

Black and Latino men are three times more likely than white men to be stopped by the police and have their cars searched – even though white men are four times more likely to have weapons or drugs.

Fact:

White men with a criminal record are more likely to be called back for a job interview than black men with no record, even when their education and experience are the same.

http://abagond.wordpress.com/2010/06/12/some-facts-about-racism/

Igale asjale on olemas seletus.Rassistide pärast ongi rohkem mustanahalisi kinnimajas.

Väga head faktid, ja see on tõesti väga imelik, et mustanahalisi peetakse sp kinni. Ma pole rassist, ei vihka kedagi ja eriti veel mingi nahavärvi pärast, jaburus. Aga jep, mustanahalisi vaadatakse kangema pilguga USA's.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Logic - ma ei tea, kuidas on lood Eesti riigiga, aga igatahes võtab Soome riik ülikoolidesse parema meelega Nigeeria õpilasi kui soomlasi. Niiet kõik Aafrikast pärit ei ole ikka sellised. Endal tutvusringkonnas väga palju aafriklasi(nigeeriast, kamerunist, ghanast jne.) õpib Soomes. Käivad kooli kõrvalt 2-3 tööpostil, et ära elada.

Aga suurem osa siiski Aafrikast on kõrb, savann, vihmamets? Kus see põllumaa siis on!? No Niiluse juures on hea siis, kui on üleujutused ja vesi toob kaasa endaga muda ja muud möksi.

 

Ja leidsin ühe tsitaadi.

„Rassism ei ole kaasasündinud, see on õpitud. Mul on kaheaastane poeg. Mida ta kõige rohkem vihkab? Uinakuid!“ / Dennis Leary /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
. Elu on näidanud, et need NEEGRID on laisad, harimatud,lühinägelikud jne. Need on inimesed, kes on harjunud kõike kergelt kätte saama. Tõesti arvate, et Aafrika neegritest saab kunagi asja? Nad ei käi tööl ja kui käivad ,siis lõpuks lastakse ikka lahti (varastamise pärast). See on neil lihtsalt loomuses. Kõik peab kergelt kätte tulema. Nad toituvad sõna otses mõttes looduse andidest. Kohe kui on sitt banaanisaak (sorri neeger ja banaan on lihtsalt klassika) on seal suured näljahädad. Kui te veel ei tea, siis neile saadetakse abi, selleks et nad Euroopase ja mujale edasi ei liiguks. Keegi kurat ei taha neid. Kui keegi tõesti arvas, et neid toetatakse, kuna kõik on nii kaastundlikud jne, siis Welcome To The Real World.

 

Peab mainima, et kaalikas ajab suht õiget juttu, vaadake vähem reporterit ja lugege rohkem sõltumatuid allikaid. Ma ei väida, et teie, kes te seda praegu loete, olete meedia ohvrid, aga kurb fakt on, et umbes 95% inimestest teevad seda, mis neile öeldakse ja ülejäänud 5% mõtlevad iseseisvalt. Isiklikult arvan, et see on alla 5%, sest idoote on ikka jalaga segada. Praegu ei räägi ma mingitest matemaatilistest teadmistest vaid elulistest teadmistest. Enamus ei tea ilmas toimuvast mitte sittagi.

 

Läksin rassismi teemast veidi kõrvale,aga midagi sai ikka kirja ka pandud.

 

Paluks mitte kommenteerida umbes, et "Näe, see neeger tuli Aafrikast ja vaata kui haritud ja kui kõrgel kohal ta nüüd on". Samahästi võiks ma hakata sakslasi iseloomustama Hitler näitel. On olemas ekstreemsusi, aga neeger jääb neegriks ja seda juba ei muuda. Neile pole muud vaja kui sooja kliimat ja natuke toitu.

Need punasega märgitud kohad on ikka väga mööda öeldud. Selline asi ei saa olla kellegil loomuses, asi on kasvatuses või kasvatamatuses.

Kaalikas oli üks idoot, kes arvas, et ta sõbrad käisid USA-s pukamas ja nüüd teavad täpselt kuidas mustanahalised elavad.

Neeger jään neegriks? Hmmm...Kuidas siis Prantsusmaal nii suurt probleemi nende neegritega ei ole? Seal elab ka väga suur hulk neegreid, ütleme nii,et enamus neegreid kes seal elvad , on suutnud ikka väga hästi integreeruda ning teenivad,käituvad ja elavad täpselt sama moodi nagu valged.

Kuid jah, Aafrikaga on tõesti raske...Nad on lihtsalt meist maha jäänud arengust ja järgi jõudmine kestab veel üli kaua neil.

Sama hästi võib näite tuua ju lähis-ida riikidega. Neil on samasugused probleemid nagu Aafrikas-SITAD DIKTAATORID IGALPOOL, kes ei lase mingit turumajanudust rakendaga, mis minu arvates ongi arengu võti.

Saaks praegu igas riigis turumajanduse käima lükatud ja need värdjad seal eesotsas maha koksata, siis inimesed viitsiksid vaeva ka näha ja näeksid, et nende tööl on ka mõtet.Võib-olla praegu generatsioon oleks jah omadega per*ses, kuid järgmisel generatsioonil(need, kes praegu veel lapsed) oleks ka mõtet vaeva näha...

Selles laiskuses, rumaluses ja pätistumises on süüdi keskkond, mitte nahavärv.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rustonia - Sa põlvitad siin neegreid, poliitika pläma? See on etem kui reporteri jama.

Sinu jaoks on neegrid haritud?

Kaidi - Olen, kui sa oskad lugeda siis ma kirjutasin ,et ühel tuttaval on tütre mees neeger, ning temaga ma ühes majas pole, kuna ta iseloomust on aru saada.

Rakveres elab veel üks neeger, kes on samamoodi varas ja kelm. Pean ma neid austama?

Teie jaoks on jaa võibolla neegrid kõige paremad, Rustonia, sa oled tõesti täielik idioot, nagu sa teistele ütled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ning diktaatorid? Vaata vähem reporterit, Liibüas oli diktaator Gaddafi eluga rohkem inimesed rahul kui hetkel, nüüd on Demokraata aga riigis on kodusõda ja rahvas on nälgas.

Kumb on parem? Diktator kes toob rahvale hea elu, või demokraatia mis toob sita elu.

Ma ei viitsi siin lastega rohkem vaielda, aga üks mis kindel. Laske oma riiki neegrid, moslemid sisse, paari aasta pärast kirute ,et polnud mõtet. Kui eestis oleks sama palju neegreid nagu USA-s, siis räägiksite teist juttu. Te pole rahvuslased, vaid kommunistid ja nn Euroopa demokraatia tootjaid, kes ei jaga poliitikast midagit.

Ühesõnaga ma lõpetan, ei viitsi siin lastega vaielda, eriti Rustoniaga kes on enda arust kõva MMA vend, mis siis ,et Elvas pole küll näha ,et ta "kõva MMA vend oleks".

Edu teile, neegri kummardajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

:D:D:D No offence Rustonia, Lähis-Idas diktaatorid? Hea nali, ainuke diktaator neil on USA kes proovib demokraatiat neile viia.

Im out,

peace.

-Tanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule laps...Hari ennast.(kaalikale)

Olen ma kuskil väitnud, et ma kõva MMA vend olen.Anna enda andmed ja räägime siis elvas näost näkku. Sinusugused ongi rassistid ja löömavennad ainult internetis, realses elus ei suuda enda eest karvavõrdki seista. Vaevalt sa elvas käinud üldse oled. Pole ma sul mingi MMA vend.

Väidab, et elab rakveres aga siis räägib, et on elvas.Tule ütle elvas sellele mustanahalisele siis midagi otse näkku. Saad mul 1000 eurot näkku kohe...

Harimatu "rahvuslane" oled...

Kui iseseisvusparteis (mille liige sa pidid olema) on sellised idioodid nagu sina, siis ei imesta, miks neil valimistel nii si*sti läheb.

Nojah...Neid tarkasid tuleb juurde järjest.USA on kõiges süüdi ja sellist pläma ainult kuuleb. Lähis-idas pole diktaatoreid ja elu on neil parem kui euroopas. Seda üritate mulle siin pähe taguda we?

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

It's all pink from the inside.

 

Aga ise pole rassist, ei meeldi ka rassism.

Ainuke asi mida vihkan on see kui inimene elab võõral maal ja taotleb endale mingeid õigusi, ise ei oska keeltki.(ei usu,et seda rassismiks saab nimetada)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Need punasega märgitud kohad on ikka väga mööda öeldud. Selline asi ei saa olla kellegil loomuses, asi on kasvatuses või kasvatamatuses.

Kaalikas oli üks idoot, kes arvas, et ta sõbrad käisid USA-s pukamas ja nüüd teavad täpselt kuidas mustanahalised elavad.

Neeger jään neegriks? Hmmm...Kuidas siis Prantsusmaal nii suurt probleemi nende neegritega ei ole? Seal elab ka väga suur hulk neegreid, ütleme nii,et enamus neegreid kes seal elvad , on suutnud ikka väga hästi integreeruda ning teenivad,käituvad ja elavad täpselt sama moodi nagu valged.

Kuid jah, Aafrikaga on tõesti raske...Nad on lihtsalt meist maha jäänud arengust ja järgi jõudmine kestab veel üli kaua neil.

Sama hästi võib näite tuua ju lähis-ida riikidega. Neil on samasugused probleemid nagu Aafrikas-SITAD DIKTAATORID IGALPOOL, kes ei lase mingit turumajanudust rakendaga, mis minu arvates ongi arengu võti.

Saaks praegu igas riigis turumajanduse käima lükatud ja need värdjad seal eesotsas maha koksata, siis inimesed viitsiksid vaeva ka näha ja näeksid, et nende tööl on ka mõtet.Võib-olla praegu generatsioon oleks jah omadega per*ses, kuid järgmisel generatsioonil(need, kes praegu veel lapsed) oleks ka mõtet vaeva näha...

Selles laiskuses, rumaluses ja pätistumises on süüdi keskkond, mitte nahavärv.

 

See loomuse teema on täiesti õige, ma tahaks näha, kuidas sa paned Aafrika neegrid meie mõistes "normaalselt" käituma/mõtlema vms. Vabandust, aga seda juba ei juhtu. Sa võid siin hakata tähte närima (see kasvatuse või kasvatamatuse teema, ma räägin olevikust, mitte võimalikust tulevikust). Kui sa loeksid mõne inimese blogi, kes on käinud Aafrikas, siis läbivaks teemaks on see, kuidas aafriklased elavad muretut elu, tantsivad lõkke ümber jne.

 

Kaalika puhul ma nõustusin sellega, et tänapäeval usuvad inimesed kõike, mis neile Reporterist (lihtsalt näide) näidatakse (poliitikute lubaduse, same shit basicly). Keegi ei vaevu enam ise uurima, arvatakse, et kui keegi nii ütles televisoonis (ma mõtlen siin meediat üldiselt), siis on kindlasti 140% tõde.

 

Peab mainima, et ma ei usu, et Prantsusmaal on elu nii lilleline, kuigi ma pole Prantsusmaa teemasse kunagi süvenenud.

 

Seletaks natuke oma posti. Ma rääkisin neegritest ja mustanahalistest. Kõik mustanahalised != neegerid , aga protsentuaalselt on neid liiga palju.

Neeger ja mustanahaline inimene ei ole minu jaoks samad mõisted.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei salli venelasi, kes elavad siin juba kümneid aastaid või rohkem (pole oluline) ja ei suuda sellise ajaga eesti keelt selgeks õppida ja tulevad midagi nõudma.

Pruunlaste [vana nimega neegrid] ja teiste rahvuste vastu pole mul niikaua midagi kui nad minu hoovi peale märatsema ei tule.

Niikaua on kõik okei :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See reporteri teema hakkab ennast juba ammendama, ei arva nii?

Ei vaata ise üldse reporterit, sest see ei kvalifitseeru uudistesaate alla.

Tore, et sa suudad vähemalt inimese kombel asju seletada. Erinevalt sellest kaalikast, kelle postitustest kiirgab välja "haritust".

See lõkke ümber tantsimine ei ole ju tegelt ainult Aafrikas ja sellest järelduste tegemine on ka suht mööda. Austraalia ümbruses olevad kultuurrahvad harrastavad ka seda. Nende jaoks on see sama iseenesestmõistetav nagu meie jaoks pidudel muusika kuulamine.

Pigem võid sa öelda siis, et sa vihkad pätte, mitte neegreid ju? Vihkad siis käitumismalli järgi, mitte nahavärvi järgi. Sest neeger ja mustanahaline on ikkagi sama nahavärviga.

Kuid mina jään kindlat sellele seisukohale, et kasvatus ja keskkond on see määrav tegur.Ei usu, et Aafrikas sündivad lapsed on kohe määratud varasteks ja laiskadeks inimesteks.

 

Edid:Kaalikas, ma vaatasin sinu esimest postitust ja seal sa küll väidab, et sa pole eriti rassist. Sa pole ise ka kindel, kes või mis sa oled?

Sinu lause:Ütleme ausalt kohati olen rassist, neegrite vastu otseselt pole, kuid juute ka ei kannata.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.