Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Uurimistöö - Rassism

Soovitatud postitused

SUPERVIP
See reporteri teema hakkab ennast juba ammendama, ei arva nii?

Ei vaata ise üldse reporterit, sest see ei kvalifitseeru uudistesaate alla.

Tore, et sa suudad vähemalt inimese kombel asju seletada. Erinevalt sellest kaalikast, kelle postitustest kiirgab välja "haritust".

See lõkke ümber tantsimine ei ole ju tegelt ainult Aafrikas ja sellest järelduste tegemine on ka suht mööda. Austraalia ümbruses olevad kultuurrahvad harrastavad ka seda. Nende jaoks on see sama iseenesestmõistetav nagu meie jaoks pidudel muusika kuulamine.

Pigem võid sa öelda siis, et sa vihkad pätte, mitte neegreid ju? Vihkad siis käitumismalli järgi, mitte nahavärvi järgi. Sest neeger ja mustanahaline on ikkagi sama nahavärviga.

Kuid mina jään kindlat sellele seisukohale, et kasvatus ja keskkond on see määrav tegur.Ei usu, et Aafrikas sündivad lapsed on kohe määratud varasteks ja laiskadeks inimesteks.

 

Edid:Kaalikas, ma vaatasin sinu esimest postitust ja seal sa küll väidab, et sa pole eriti rassist. Sa pole ise ka kindel, kes või mis sa oled?

Sinu lause:Ütleme ausalt kohati olen rassist, neegrite vastu otseselt pole, kuid juute ka ei kannata.

 

Kokkuvõtteks peab lihtsalt ütlema, et ma ei salli laisku, lolle ja harimata inimesi. End of story :D peaks üldse eksamiks õppima, mitte vahvlis aega veetma.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil
Kuule laps...Hari ennast.(kaalikale)

Olen ma kuskil väitnud, et ma kõva MMA vend olen.Anna enda andmed ja räägime siis elvas näost näkku. Sinusugused ongi rassistid ja löömavennad ainult internetis, realses elus ei suuda enda eest karvavõrdki seista. Vaevalt sa elvas käinud üldse oled. Pole ma sul mingi MMA vend.

Väidab, et elab rakveres aga siis räägib, et on elvas.Tule ütle elvas sellele mustanahalisele siis midagi otse näkku. Saad mul 1000 eurot näkku kohe...

Harimatu "rahvuslane" oled...

Kui iseseisvusparteis (mille liige sa pidid olema) on sellised idioodid nagu sina, siis ei imesta, miks neil valimistel nii si*sti läheb.

Nojah...Neid tarkasid tuleb juurde järjest.USA on kõiges süüdi ja sellist pläma ainult kuuleb. Lähis-idas pole diktaatoreid ja elu on neil parem kui euroopas. Seda üritate mulle siin pähe taguda we?

 

Nii palju kui ma tean teda, käis ta imo 2 aastat kickboxis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

Neegrite koha pealt ei ütle midagi, aga see mis ta Liibüa kohta ajab on täiesti tõsi jutt, tuleks kuulata seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaidi sul on väga raske sellisest küsitlusest mingeid üldistusi teha, kergem tee oleks olnud valikvastustega.

 

Mul pole ei mustlaste ega neegrite vastu midagi, kuni nad käituvad vastavalt ühiskonna tavadele ja normidele

Tavaline on see, et tullakse Aafrikas Euroopasse ja moodustatakse omad grupid, kus kõik toimib samamoodi, kui oli see tavaks Aafrikas ja nad ei saagi muutuda kui nad veedavad oma enamus ajast samasuguses kogukonnas.

 

Ps ja mulle ei meeldi sunnitud tolerantsus, nüüd ei tohi midagi neegrile öelda, sest siis on kohe diskrimineerimine.

Muudetud liikme Beat'i poolt

Jarno : "Do I want to be famous, hell no .Do i want to be a dudeson, hell yes."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jah, aga valikvastustega oleks mul raske küsimusi moodustada.

 

Ja rääkisin oma juhendajaga ka läbi, tema ütles, et kõik on hea, sellest võib super töö veel tulla ;)

Muudetud liikme Kaidi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Täitsin ära

Teises küsimuses oli kirjaviga

Ja sa oleks pidanud rohkem üldisemaks tegema küsimused, mitte ainult mustade kohta neid suunama.

 

Aitäh, aga mina uuringi negriidi-eestlase suhteid. Kuna see teema niivõrd lai, ei saaks ma sellega hakkama, kui kõike uurima hakkaks. Aga mis viga? Lugesin, ei leidnud.. :C

 

Leidsin, tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aitäh, aga mina uuringi negriidi-eestlase suhteid. Kuna see teema niivõrd lai, ei saaks ma sellega hakkama, kui kõike uurima hakkaks. Aga mis viga? Lugesin, ei leidnud.. :C

 

Leidsin, tänud.

 

Ma arvan et palju parem uurimustöö oleks tulnud kui oleks teinud venelaste-eestlase suhetest.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eesti-vene suhted sellepärast halvad, et nad ei viitsi eesti keelt õppida ja selle taga ongi kõik. Ma ei tea, mind venelased ei tõmba. Negriidid on ägedamad ja palju sõbralikumad ka. Ja üldse üldse erinevad nad meist väga palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti-vene suhted sellepärast halvad, et nad ei viitsi eesti keelt õppida ja selle taga ongi kõik. Ma ei tea, mind venelased ei tõmba. Negriidid on ägedamad ja palju sõbralikumad ka. Ja üldse üldse erinevad nad meist väga palju.

 

Eestis on nad jah ägedad ja sõbralikud, sest neid on nii vähe. Igalpool mujal kus neid rohkem on, nad nii "ägedad" pole.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestis neid ülivähe. Aga mujal maailmas - see sõltub inimesest, milline inimene ta on. Kõik me oleme erinevad! :)

 

Eks iga isik ole jah erinev aga suures massist saad mingi ülevaate ikkagi millised nad tegelikult on

300px-U.S._incarceration_rate_by_race_2.gif

 

UKs aastal 2005/06 oli seis 730 neegrit 100 000 kohta.

Valgeid 130 100 000 kohta.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks iga isik ole jah erinev aga suures massist saad mingi ülevaate ikkagi millised nad tegelikult on

300px-U.S._incarceration_rate_by_race_2.gif

 

UKs aastal 2005/06 oli seis 730 neegrit 100 000 kohta.

Valgeid 130 100 000 kohta.

 

Kus sa enne olid, kui ma sama asja üritasin selgitada ? :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti-vene suhted sellepärast halvad, et nad ei viitsi eesti keelt õppida ja selle taga ongi kõik. Ma ei tea, mind venelased ei tõmba. Negriidid on ägedamad ja palju sõbralikumad ka. Ja üldse üldse erinevad nad meist väga palju.

 

Vaevalt selle taga on ainult keel. Ma arvan, et rohkem on asi võimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Dude whataaaaf ? U hate niggaz ? sa ikka peksad vähe villast siin, veits mingi ema/isa aegunud juttu ajad, räägid mingist sellest ajast kus mustanahaliste vastu mingid liikumised ja värgid olid, hetkeseisuga ajad sa küll mingid puhast jampsi:) Meil aja õps vähemalt rääkis enamvähem samat juttu mida sa ajad, kuid see oli eitea mis aastail.

Mulle meeldivad neegrid (mitte selles gay mõttes) vaid mul pole nende vastu absoluutselt midagi, ning sooviksin ise ka mustanahaline olla ;)

Peace !

Ei lasku, ning minu arvamust te ei muuda ka. Võin tuua siia kõvasti rahvuslasi, kui nad viitsivad liituda ja veel rohkem rääkida, inimesed kes on vähe targemad sellel teemal, kes on poliitikud.

Minu arvamus ei muutu eluski.

Kui ei meeldi, mingu nahhui USA-st, keegi ei käsi neil seal elada ja vabanduseks tuua ,et oi meil sitt elu.

ma ei vihka igat neegrit, aga enamjaolt neid gängsta värdjaid vihkan, neegrid kes on tõesti head inimesed, pere ja hea töö olemas. Nende vastu pole midagit, aga need kes on gängsterid ja tänava tegelased.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega siis kõik mustanahalised mingid gangstad pole...

Väga paljud on andekad ning vägagi lahedad inimesed, see, et mingi protsent neist on alla käinud, ei tähenda,et nad kõik on sellised.

 

Ja kui üritate siin kedagi värviliseks sõimata, siis:

When I born, I black.

When I grow up, I black.

When I go in sun, I black.

When I scared, I black.

When I sick, I black.

And when I die, I still black.And you white people.

When you born, you pink.

When you grow up, you white.

When you go in sun, you red.

When you cold, you blue.

When you scared, you yellow.

When you sick, you green

And when you die, you grey…

And you calling me colored??

Written by an African child and nominated by UN as the Best Poem of 2006.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega siis kõik mustanahalised mingid gangstad pole...

Väga paljud on andekad ning vägagi lahedad inimesed, see, et mingi protsent neist on alla käinud, ei tähenda,et nad kõik on sellised.

 

Ja kui üritate siin kedagi värviliseks sõimata, siis:

When I born, I black.

When I grow up, I black.

When I go in sun, I black.

When I scared, I black.

When I sick, I black.

And when I die, I still black.And you white people.

When you born, you pink.

When you grow up, you white.

When you go in sun, you red.

When you cold, you blue.

When you scared, you yellow.

When you sick, you green

And when you die, you grey…

And you calling me colored??

Written by an African child and nominated by UN as the Best Poem of 2006.

 

Super hea!(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega siis kõik mustanahalised mingid gangstad pole...

Väga paljud on andekad ning vägagi lahedad inimesed, see, et mingi protsent neist on alla käinud, ei tähenda,et nad kõik on sellised.

 

Ja kui üritate siin kedagi värviliseks sõimata, siis:

When I born, I black.

When I grow up, I black.

When I go in sun, I black.

When I scared, I black.

When I sick, I black.

And when I die, I still black.And you white people.

When you born, you pink.

When you grow up, you white.

When you go in sun, you red.

When you cold, you blue.

When you scared, you yellow.

When you sick, you green

And when you die, you grey…

And you calling me colored??

Written by an African child and nominated by UN as the Best Poem of 2006.

 

Sa ei saa poindile pihta, igas rahvuses on lahedaid inimesi aga vaata neid kui tervikut ja siis võrdle protsente.

 

Ja neid kutsutakse värvilisteks, sest neile ei kõlba ju kõik sõnad, solvuvad.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dude whataaaaf ? U hate niggaz ? sa ikka peksad vähe villast siin, veits mingi ema/isa aegunud juttu ajad, räägid mingist sellest ajast kus mustanahaliste vastu mingid liikumised ja värgid olid, hetkeseisuga ajad sa küll mingid puhast jampsi:) Meil aja õps vähemalt rääkis enamvähem samat juttu mida sa ajad, kuid see oli eitea mis aastail.

Mulle meeldivad neegrid (mitte selles gay mõttes) vaid mul pole nende vastu absoluutselt midagi, ning sooviksin ise ka mustanahaline olla ;)

Peace !

 

Aktivisti embleemi ei taha? Kaalikas on banned ammu juba, ning ei ole vaja postitada teemasid tema poole pöördudes, kui tahad talle midagi edasi öelda lisa ta msni või mine räägi silmast-silma.

 

 

Aitähh.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.