Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Moderaator Loom.

Soovitatud postitused

Nii.

 

Kaebus teie moderaatori: Loom kohta.

 

Tegelane logib sisse esimest korda foorumisse ja kohe banni kütma.

Jah tõesti oli topeltkasutaja tehtud.

 

Kuid sellest sai juba moderaator N2psteriga räägitud, kes lahkelt tuli mulle vastu ja PM'is küsimusega: "miks mul topeltkasutaja on".

 

- Topelt kasutajat oman ma kuna, mul lihtsalt ei tule mailile parooli muutmis koodi kasutaja Rare Skillzz jaoks.

Sai ka administraatorile kiri selle kohta saadetud, kuid tulemus 0 seega tegin uue kasutaja.

 

Sain ka N2psteriga jutule, et jätan selle kasutaja alles ja teine kustutataks.

 

Paluks hoiatus eemaldada, nign mingil viisil ka "moderaatorit" karistada......

 

Ette tänades, Unetu!

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks karistada?

Kust pidi Loom teadma sinu probleemist?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yeap, Loom ei saanud seda kuidagi teada. Pigem on see moderaator N2psteri süü kes sellest ei teavitanud juhtkonda, aga ma ei süüdista ka teda.

Kogu probleemi oleks saanud lahendada MSNis rääkides mõlema moderaatoriga. Ära tekita draamat seal kus seda ei ole.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uus mode ning kohe bännib, normik :DDD

ta oleks pidanud uurima enne, kasvõi pmi saatma ja küsima!

 

Ei, kui me seda teeks ei saaks vist keegi banned.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Draamat seal kus seda ei ole?

 

Ta mõtles veel humoorikas olla, kui lisas hoiatuse lõppu järgneva: kolmas hoiatus toob kaasa foorumist eemaldamise.

Kuna ta teadis, et see on mul teine hoiatus.

 

Sellisel juhul sooviks vähemalt lahti saada hoiatusest, kui antud tegu karistamata jääb -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvatavasti oli jah probleem ikka seoses minuga, kuna ma tahtsin kellegile administraatoritest saata msnis teate, aga kedagi ei olnud sees. Niisiis läksin magama ja unustasin ära, et PMida on ka võimalik.

 

Praegu sa oleks muidu banned, kui ma ei oleks teatanud Loomale sellest vestlusest, mis me tegime.

Muudetud liikme akron pls'i poolt

formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelane logib sisse esimest korda foorumisse ja kohe banni kütma.

Jah tõesti oli topeltkasutaja tehtud.

 

Mulle laekus kaebus sinu kohta. Ja lubagem naerda - "Esimest korda login foorumisse ja bannin sind ära". Pole just kõige paremini läbi mõeldud postitus. Vaatasin ka, et mõlemad kasutajad on unbanned ja märkasin ka ülbet olekut siis otsustasin ära bannida, oletades, et uus kasutaja on tehtud, et saaks ülbitseda vms.

 

 

Draamat seal kus seda ei ole?

 

Ta mõtles veel humoorikas olla, kui lisas hoiatuse lõppu järgneva: kolmas hoiatus toob kaasa foorumist eemaldamise.

Kuna ta teadis, et see on mul teine hoiatus.

 

Sellisel juhul sooviks vähemalt lahti saada hoiatusest, kui antud tegu karistamata jääb -.-

 

See hoiatus, millega sa banni said, eemaldasin ma kohe, kui N2pster mind teavitas. Üritasin humoorikas olla? Et sa teaksid, see on automatiseeritud süsteem ja lisab selle ise automaatselt lõppu.

 

Kuna probleem on lahendatud, usun, et siin pole midagi enam arutada. Juhtkond saab vajadusel siia kirjutada ja kui sul endal, Unetu, on midagi kirjutada veel siia, anna teada.

 

Teema lukku.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.