Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline misterx

  • Uuendusi iseenesest ju eriti ei olnud, pigev mindi tagasi vanale süsteemile.
  • Mis sai uue aasta alguses avamisest?
  • Olen väga rahul, et liigne ropendamine nüüdsest keelatud on.
  • Ilusamad kujundused ei meeldi? Vale. Kõik uued kujundused on valitud ilma igasuguse avaliku hääletamiseta, samuti pole proovitud vist ühtegi liikmete poolt välja pakutud kujundust.
  • Kui tohib paluda, siis moderaatorid võiksid saaata postitusi kustutades/muutes jne. seda puudutavatele isikutele kirja. On endal juhtunud, et postitus kustutatakse ära ja lõpuks ei saagi teada, kes ja miks seda tegi.

Kui sa arvad, et ma peaksin oma arvamuse avaldamise eest bänni saama, siis lase käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
God damn it... Peab jälle harjuma hakkama uue kujundusega.

Mis siin nii uut siis on? Värv on teine ja mõned asjad on teisel kohal, pean silmas menüüriba.Juuni kuus (kui sa liitusid) oli kasutusel veel sinine kujundus mis on hetkel kasutuses olevaga peaaegu, et üks-ühele koopia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
  • Kui tohib paluda, siis moderaatorid võiksid saaata postitusi kustutades/muutes jne. seda puudutavatele isikutele kirja. On endal juhtunud, et postitus kustutatakse ära ja lõpuks ei saagi teada, kes ja miks seda tegi.

 

Kui esineb probleeme seoses kustutatud postiga, tasub ju küsida vastavalt moderaatorilt informatsiooni, kes eemaldas. Kui moderaatori nime ei ole teada, siis küsi abi adminstraatoritelt.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Head vana ja parimat uut teile !

 

// Võiksin enda kasutajanime korda saada uue-aasta puhul :D:D

//Korras

Muudetud liikme One Way'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis su kasutajanimi oli?

 

KeveN, aga härra CenZ tegeleb sellega juba :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu Henry ütles, kes vinguvad saavad BANHAMMAH ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis siin nii uut siis on? Värv on teine ja mõned asjad on teisel kohal, pean silmas menüüriba.Juuni kuus (kui sa liitusid) oli kasutusel veel sinine kujundus mis on hetkel kasutuses olevaga peaaegu, et üks-ühele koopia.

Mina olen siin juba 2009. aastast, seega minu liitumis kuupäeva sul rõhutada vaja pole. Kui koguaeg vahetada teemasid, siis sa harjud kõigega ümber ja kui tagasi panna siis oled juba uuega ära harjunud. Maitsetu disain minu jaoks, kuid nagu Henry ütles, enamusele meeldib, siis pole midagi teha.

Ilusat vana ja edukat uut aastat kõigile! ;)


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina olen siin juba 2009. aastast, seega minu liitumis kuupäeva sul rõhutada vaja pole. Kui koguaeg vahetada teemasid, siis sa harjud kõigega ümber ja kui tagasi panna siis oled juba uuega ära harjunud. Maitsetu disain minu jaoks, kuid nagu Henry ütles, enamusele meeldib, siis pole midagi teha.

Ilusat vana ja edukat uut aastat kõigile! ;)

Minu jutu mõte oli see, et sul pole vaja uuega harjuda kuna see pole uus ;). Mulle see miskipärast meeldib, kuigi olen see tüüp kellele "silmale ilu pakkuvad detailid" meeldivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga meeldiv, et vBulletin tagasi tuli.

 

Meeldivat aastavahetust kõigile! :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[*]Uus moderaator - Loom.

wtf.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Head uut aastat teilegi minupoolt :)

Väga hea , et vahvel on oma asendis tagasi, saab jälle aktiivne olla :P


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.