Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[0.3d] Invision Roleplay .:invision-rp.eu:.

Soovitatud postitused

Brown Pride Locos 21612 - kopeerige grupeeringuid vähem.

See on juba üks miinus, et serverisse on scripted grupeeringud kohe sisse ehitatud serveri alguses.

 

Inimesed peaksid ikka algul vaeva nägema, et enda grupeeringuga midagi edasi saavutada.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Me ei kopeerinud. Mängija soovis sellist nime. Samuti ma ei käi teistes servudes/foorumites, et näeks mis on kopeeritud, mis mitte. Kõrvaldame selle grupeeringu. Neid saab eemaldada/uusi teha kui vaja, samuti nimesid vahetada jne. Oleneb mida mängija soovib. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sinu väitest sain praegu nii aru, et kui uus mängija tuleb serveri, küsib endale ametliku grupeeringut ning järelikult ta saab ka selle koheselt - on see nii?

 

Ma ei ole kriitik ega isik, kes laimaks kommuune kuna nad tekitavad konkurente, ära seda mõtle. Ma vaid toon välja vead ning negatiivsemad asjad, misõtttu saab server ning ka teised ennast parandada, sest ka nagu vanasõna ütleb, "Vigadest õpitakse"


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei, võibolla ma väljendasin ennast valesti. Uued mängijad ei saa kohe kindlasti kohe kui nad soovivad omale grupeeringut.

1. Nad teevad avalduse(põhjaliku avalduse:Tekkimislugu,rankid, autod, millega tegelevad jne.)

2. Mängijat jälgitakse adminitiimi poolt(kui hästi rp'd oskab, teiste mängijate arvamused jne.)

3. Grupeeringu tegemist arutatakse adminitega läbi.

4. Kui pole piisavalt mängijaid, siis kohe kindlasti grupeeringut ei tehta. Muidu on terve server illegaalseid grupeeringuid täis, kus on ainult liider ja vb ka üks liige.

 

Igatahes grupeeringuid niisama lihtsalt teha ei saa.

 

Ei, ega ma ei arvagi, et sa siin laimad/halvustad serverit. Väga hea, et sa tood probleemid esile, mis aitab meil serverit paremaks teha. Näiteks see sama "ahvitud" grupeeringu nimi. Ise ma seda ei teadnud, ega pidanud seda kopeerituks. Suur suur tänu teada andmast ning kui tekib veel mingeid küsimusi/probleeme siis anna julgelt teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täitsa mõttetu server minu meelest. Adminile pidin spämmima 10, et teada saada kust mingit tööd leiaks ja kui vastas siis vastus oli kah ~Küladest~.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis..

Who the fuck is Earl ?.

Earl ? on minu nick ja seda kasutan nebulose foorumis.

Kes vajab tõestust võin talle vabalt tõestada. Igatahes, kes on see inimene, kes kasutab minu nime? Ma ei ole kunagi Invisionis käinudki, aga järsku minu nimeline mapper seal?

Öelgu välja oma nimi, kes kasutab minu oma.

Üritate siin mingit jama mulle korraldada?

 

Ja mis nali see veel on?

Kasutab ka nicki foorumis ja ka minu tehtud signatuuri, mida kasutan Nebuloses.

http://invision-rp.eu/foorum/member.php ... ile&uid=94


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Derek - Inimene visatakse välja tiimist. Tõesti vabandan, kuid nagu ma eespool olen öelnud, ma ei käi mujal RP serverite foorumites ja ma tõesti ei teadnud , et keegi võib niimoodi nicklame'da. Vabandan.

 

Enemykill - Ei ma ei usu. UCP on parem sellessuhtes , et sa saad ülevaate enne mängija serverisse laskmist , kas ta oskab RP'd , kas ta jagab üldse midagi sellest. Pärast on parem teda serveris jälgida ja õpetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niisiis..

Who the fuck is Earl ?.

Earl ? on minu nick ja seda kasutan nebulose foorumis.

Kes vajab tõestust võin talle vabalt tõestada. Igatahes, kes on see inimene, kes kasutab minu nime? Ma ei ole kunagi Invisionis käinudki, aga järsku minu nimeline mapper seal?

Öelgu välja oma nimi, kes kasutab minu oma.

Üritate siin mingit jama mulle korraldada?

 

Ja mis nali see veel on?

Kasutab ka nicki foorumis ja ka minu tehtud signatuuri, mida kasutan Nebuloses.

http://invision-rp.eu/foorum/member.php ... ile&uid=94

 

... Hakkasingi juba vaikselt mõtlema, et kas see tõesti oled sina seal.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris OK tundub teil kõik olevat :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Derek - Inimene visatakse välja tiimist. Tõesti vabandan, kuid nagu ma eespool olen öelnud, ma ei käi mujal RP serverite foorumites ja ma tõesti ei teadnud , et keegi võib niimoodi nicklame'da. Vabandan.

 

Enemykill - Ei ma ei usu. UCP on parem sellessuhtes , et sa saad ülevaate enne mängija serverisse laskmist , kas ta oskab RP'd , kas ta jagab üldse midagi sellest. Pärast on parem teda serveris jälgida ja õpetada.

 

Olgu tore, et asi lahenes.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.