Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvli disain

Kumb disain on parem?  

88 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb disain on parem?



Soovitatud postitused

VIP

Saan aru et vBullet oli kallis, kui panite selle phpBB peale siis las olla vähemalt originaal disain, need teised disainid on lihtsalt nii arusaamatud, raske on harjuda :(


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks sellist disaini, mis kõigile meeldib ei ole võimalik leida ega teha. Alati on kellegi jaoks midagi puudu. Minu silmis oli kõige parem ikkagi vana kollane vahvel, kuigi mõned arvasid, et see oli liiga lapsik sobis see ikkagi kokku ka nimega ning nägi üpriski moodne välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks sellist disaini, mis kõigile meeldib ei ole võimalik leida ega teha. Alati on kellegi jaoks midagi puudu. Minu silmis oli kõige parem ikkagi vana kollane vahvel, kuigi mõned arvasid, et see oli liiga lapsik sobis see ikkagi kokku ka nimega ning nägi üpriski moodne välja.

 

Jah, nimi ja värv läksid ideaalselt kokku ja tollega olid enamus liikmed harjunud .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Midagi lihtsalt ja korralikku oleks kõlvanud ja kõik. Nüüd las see jääb, minule juba silmale ära harjunud. Mis aga saab Vahvli "ajutistest" kujunduste muutuste jadast edasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Uustulnukad tulevad Vahvlisse ässama, ise ei tea pooli asjugi mis siin toimunud üldse on, fml.

 

Kui sul midagi tarka öelda pole siis ära postita siia. Nimelt olen mina liige juba ajast millal vahvel vbulletinil jooksis. Sul ei ole vaja siin mingit offtopic saasta toota.

 

Aitähh!


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pfffft... küll varsti parem style pannakse ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu meelest on praegune disain kõige etem, mis on olnud. Vähemasti meeldib mulle see kõige rohkem. Disaini osas võikski nii jääda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu meelest on praegune disain kõige etem, mis on olnud. Vähemasti meeldib mulle see kõige rohkem. Disaini osas võikski nii jääda.

 

SAMA siin :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutaja profiil on 5+


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ka väga meeldib, profiil mega ilus ja kujundus üldiselt 5+


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.