Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

NBA Where Amazing Happens

Soovitatud postitused

VIP

Loodan, et Minnesota saab vähemalt playoffi see aasta ning hoian põialt ka Spursile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Varsti uus hooaeg algamas. Mis arvate kes paneb tulevase hooaja kinni? Ise loodan, et Heat, sest seal pesitseb minu lemmikmängija :P (Hatega mind nüüd kui tahate.)

 

 

Omast klassist vend!

 

 

Lebron on juba 7 aastat mu lemmik olnud ja jääb ka selleks igavesti, vahet pole kas ta vahetab või ei vaheta teami.

Iga mängija unistus on võita tiitel ning ta kaotas selle 2 korda cavaliersis olles ja korra miamis. Loogiline, et tiitli võitmiseks peab sul olema ümber meeskond kes suudavad sind piisavalt aidata.

Samas oleks ta võinud siiski üheks aastaks veel jääda cavaliersisse ja siis edasi vaadata, aga nh mis tehtud see tehtud.

Cavaliersi aegadel peeti teda aegade parimaks mängijaks, peale seda kui miamisse läks sai temast vihatuim mängija kelle kohta polnud päevagi, kus ei öeldud midagi negatiivset. Minu arust ta on kindlasti võrdne jordaniga, just selles osas, et ta on kõvasti parem meeskonna mängija kui jordan kuid individuaalselt siiani veidi kehvem. Varem ta ei olnud clutch player nüüd aga on kindlasti julgust ja enesekindlust saavutanud ja ma usun, et oleks ta siiani cavaliersis oleks ta toonud tiitli clevelandi ära, kuid mis teha.

 

Ta ei püüdnudki saavutada mingisugust hate, seda tekitas vaid clevelandi rahvas ja meedia, kes ei mõelnud mängija peale vaid oma kuradima linna ja pere peale, nagu dafuq.

 

Aga nh pikk jutt sitt jutt.

 

Ise pooldan loomulikult Heati ning kindlasti ka bullsi just seetõttu, et mind sümpatiseerib väga rose.

 

Paar sõna ka rosest.

Ma arvan, et tema on tõeline jordani mantlipärija, kui ta vaid suudaks vigastusest taastuda ja mängida hingestatult.

Iseloomult ja hingestatuselt on ta väga sarnane lebronile, ma pole ennem näinud mängijaid, kes võtavad korvpalli sellise naudinguga ja tunnevad sellist feelingut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks oled sa siis väga vähe NBAd vaadand kui pole näind teisi kes võtavad sellise hingega..

Garnett,Bryant ja need on ainult 2.. võin veel nimetada neid.

 

Nad tõesti võtavad hingega, loogiline ju?

Aga ehk oled sa ise näinud vähe?

 

Ma vaatasin eelmine hooaeg 80%mängudest ning playoffidest vaatasin suurem osa mänge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad tõesti võtavad hingega, loogiline ju?

Aga ehk oled sa ise näinud vähe?

 

Ma vaatasin eelmine hooaeg 80%mängudest ning playoffidest vaatasin suurem osa mänge.

Eino sa ütlesid et rose ja james võtavad kõige suurema hingega aga kui sa vaatad kuidas Garnett iga õhtu pani kõik endast välja seal platsil, samuti Kobe kes tuimalt loopis isegi katkise randmega, aga äkki see minu arvamus :),

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lebron on juba 7 aastat mu lemmik olnud ja jääb ka selleks igavesti, vahet pole kas ta vahetab või ei vaheta teami.

Iga mängija unistus on võita tiitel ning ta kaotas selle 2 korda cavaliersis olles ja korra miamis. Loogiline, et tiitli võitmiseks peab sul olema ümber meeskond kes suudavad sind piisavalt aidata.

Samas oleks ta võinud siiski üheks aastaks veel jääda cavaliersisse ja siis edasi vaadata, aga nh mis tehtud see tehtud.

Cavaliersi aegadel peeti teda aegade parimaks mängijaks, peale seda kui miamisse läks sai temast vihatuim mängija kelle kohta polnud päevagi, kus ei öeldud midagi negatiivset. Minu arust ta on kindlasti võrdne jordaniga, just selles osas, et ta on kõvasti parem meeskonna mängija kui jordan kuid individuaalselt siiani veidi kehvem. Varem ta ei olnud clutch player nüüd aga on kindlasti julgust ja enesekindlust saavutanud ja ma usun, et oleks ta siiani cavaliersis oleks ta toonud tiitli clevelandi ära, kuid mis teha.

 

Ta ei püüdnudki saavutada mingisugust hate, seda tekitas vaid clevelandi rahvas ja meedia, kes ei mõelnud mängija peale vaid oma kuradima linna ja pere peale, nagu dafuq.

 

Aga nh pikk jutt sitt jutt.

 

Ise pooldan loomulikult Heati ning kindlasti ka bullsi just seetõttu, et mind sümpatiseerib väga rose.

 

Paar sõna ka rosest.

Ma arvan, et tema on tõeline jordani mantlipärija, kui ta vaid suudaks vigastusest taastuda ja mängida hingestatult.

Iseloomult ja hingestatuselt on ta väga sarnane lebronile, ma pole ennem näinud mängijaid, kes võtavad korvpalli sellise naudinguga ja tunnevad sellist feelingut.

Nõustun sinuga LeBron'i teemal täielikult! LeBron on isegi parem kui Jordan minu arust ja ise olnud ka tema fänboy juba sellest ajast saadik kui ta draftiti Clevelandi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun sinuga LeBron'i teemal täielikult! LeBron on isegi parem kui Jordan minu arust ja ise olnud ka tema fänboy juba sellest ajast saadik kui ta draftiti Clevelandi.

 

LBJ ei anna praegu kohe kindlasti MJ'ga võrreldagi. MJ on tast ikka väga kõrgelt üle. Lebroni kõrgeim keskmine punktisumma hooaja mängude peale on olnud 31.4 , seda ta kindlasti enam üle ei löö, sest pärast Heatiga joinimist on ta keskmised olnud 26-27p. Michael Jordani karjääri keskmine oli juba kõrgem (30,1), kui LBJ viimased 2 hooaega (isegi arvestades 2 viimast hooaega kus ta vanadusega võideldes suutis ainult 22 ja 20p visata keskmiselt).

 

Jordan viskas 6 hooajal rohkem punkte keskmiselt, kui LBJ parim tulemus on.

 

Jah te võite nüüd ajada, et ega LBJ eesmärk ei olegi skoorida, vaid ta on all-around player.(Kuigi Jordan suutis ka ikka väga hästi lauda võtta, sööta ning vahelt palli lõigata). Seal ongi point, kuidas te võrdlete kahte mängijat, kellel on tiimis erinev eesmärk. Jordanit kannatab ainult Kobega võrrelda, sest nad on tõesti sarnased, aga sellegi võrdluse võidab Jordan.

 

Kui te räägite, et LBJ ei teinud midagi valesti lahkumisega, siis see on küll naljakas. Oleks võinud ta ju varem tradet requestida ning oleks sama juhtunud mis Howardi saagaga praegu, vähemalt poleks Cleveland tühjade kätega jäänud, aga ei. Samuti on ta ise maininud, et kui ta saaks ta enam niimodi tiimist ei lahkuks.

 

Aga noh tänu sellele oli selle suve finaalis ainult 2 osariiki, kus üle keskmise rahva hoidis Heatile pöialt. Ülejäänud 49 olid siis OKC poolt enamusega.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LBJ ei anna praegu kohe kindlasti MJ'ga võrreldagi. MJ on tast ikka väga kõrgelt üle. Lebroni kõrgeim keskmine punktisumma hooaja mängude peale on olnud 31.4 , seda ta kindlasti enam üle ei löö, sest pärast Heatiga joinimist on ta keskmised olnud 26-27p. Michael Jordani karjääri keskmine oli juba kõrgem (30,1), kui LBJ viimased 2 hooaega (isegi arvestades 2 viimast hooaega kus ta vanadusega võideldes suutis ainult 22 ja 20p visata keskmiselt).

 

Jordan viskas 6 hooajal rohkem punkte keskmiselt, kui LBJ parim tulemus on.

 

Jah te võite nüüd ajada, et ega LBJ eesmärk ei olegi skoorida, vaid ta on all-around player.(Kuigi Jordan suutis ka ikka väga hästi lauda võtta, sööta ning vahelt palli lõigata). Seal ongi point, kuidas te võrdlete kahte mängijat, kellel on tiimis erinev eesmärk. Jordanit kannatab ainult Kobega võrrelda, sest nad on tõesti sarnased, aga sellegi võrdluse võidab Jordan.

 

Kui te räägite, et LBJ ei teinud midagi valesti lahkumisega, siis see on küll naljakas. Oleks võinud ta ju varem tradet requestida ning oleks sama juhtunud mis Howardi saagaga praegu, vähemalt poleks Cleveland tühjade kätega jäänud, aga ei. Samuti on ta ise maininud, et kui ta saaks ta enam niimodi tiimist ei lahkuks.

 

Aga noh tänu sellele oli selle suve finaalis ainult 2 osariiki, kus üle keskmise rahva hoidis Heatile pöialt. Ülejäänud 49 olid siis OKC poolt enamusega.

 

Ma ei hakkagi vastu vaidlema MJ ja LBJ osas, kuid seda ma oskan öelda, et all-around playerina on lebron parem, samas on sul õigus, et mõlemal erinev roll meeskonnas.

Kobet saab tõesti enim võrrelda Jordaniga, kuid minu arust jääb ta suuresti alla.

Hetkel siiski Drose ainuke, kes Mjga võrreldav, iseenesest, kas ta suudab seda peale pikka pausi jätkata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel siiski Drose ainuke, kes Mjga võrreldav, iseenesest, kas ta suudab seda peale pikka pausi jätkata.

 

Seda küll, aga praegu oleks veel liiga vara neid võrrelda, sest Rose on alles noor.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sest mulle meeldib nende tiimide koostöö ning kokkumäng. Põhjuseid on muidugi veel, aga ei hakka nüüd kõiki ka loetlema.

 

Knicksi teamwork .. see eksisteerib ainult siis kui Melo platsil pole.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huvipärast küsin. Kas keegi ei tea kas kuskilt saab vaadata ring ceremony't või on tavaliselt need toimunud esimese mängu eel? Ei mäleta üldse nagu mäluauk oleks olnud. :D

 

Esimese mängu eel.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tekkis selline küsimus, et mida arvate selle aasta draftis olnud mängijatest võrreldes eelmiste aastate omadega?

Ise usun, et selle aastane draft võib kuuluda kindlasti top 15 sisse ajaloos, aga see on vaid minu arvamus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Antoni Davis on küll hea valik Hornetsilt. Veidikene seda venda lihvida ja kogemusi juurde saab, küll siis hakkab ise ka asju korda saatma. Teised nagu silma pole jäänud peale Davise.

Njh ju sa siis pole vaadanud/näinud neid teisi mängimas.

Peale Davise on veel, austin rivers, Michael Kidd-Gilchrist, Thomas Robinson, Damian Lillard, Andre Drummond, Dion Waiters ning Bradley Beal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njh ju sa siis pole vaadanud/näinud neid teisi mängimas.

Peale Davise on veel, austin rivers, Michael Kidd-Gilchrist, Thomas Robinson, Damian Lillard, Andre Drummond, Dion Waiters ning Bradley Beal.

Kui aus olla siis seal liigas on neid uusi vendi nii palju, et ei saa enam arugi kes on uus. :D

Preseason mängud vaikselt käivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.