Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: www.adrenaliin.net

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

MÜÜN MAHA TERVE ADRENALIIN.NETi 150€'ga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MIKS te spämmite?

Hind on selgelt näha, kui EI OSTA, siis ära ju reosta seda teemat.

 

Närvidele käib juba, kõik klemmid arutavad hinda nagu oleks ise omanikud. Tõmmake tagasi.

Pole väärt, siis pole - ÄRA OSTA SIIS!


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MIKS te spämmite?

Hind on selgelt näha, kui EI OSTA, siis ära ju reosta seda teemat.

 

Närvidele käib juba, kõik klemmid arutavad hinda nagu oleks ise omanikud. Tõmmake tagasi.

Pole väärt, siis pole - ÄRA OSTA!

 

Lisaks sellele hakkan naeruväärsete pakkumiste tegijatele warne laduma. Kui inimene müüb 150 €, siis on täiesti selge, et ta ei kavatse seda 1 või 2 euroga maha müüa.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
75€ :)

 

100-ga saad kohe.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa soovitan osta 100€ ära, selle teenib juba eesti driga 1 kuuga tagasi aga nuh kuna martin nüüd selle alla lasknud jne siis vast 2-3 kuuga, ma küll ei tea kas hetkel serveril sms scriptid peal või mitte aga ütleme dets kuu kampaaniaga, mis mul oli (40 päeva õigused) teenis siin 3 päevaga 15€ vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Täitsa soovitan osta 100€ ära, selle teenib juba eesti driga 1 kuuga tagasi aga nuh kuna martin nüüd selle alla lasknud jne siis vast 2-3 kuuga, ma küll ei tea kas hetkel serveril sms scriptid peal või mitte aga ütleme dets kuu kampaaniaga, mis mul oli (40 päeva õigused) teenis siin 3 päevaga 15€ vms.

 

Ütle veel midagi ja ban hammer has been boken.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ütle veel midagi ja ban hammer has been boken.

WTF Martin tõsiselt sa oled debiilik? Kus ma ütlesin midagi halba oma eelmises postis ehk mille pärast peaks ma banni saama?

Mõtlesin isegi tagasiostule aga sellise käitumisega ma küll ei hakka sulle raha saatma

 

Ning sa pole õnneks mingi moderaator, et hakkad teisi ähvardama bannimisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida vittu nagu, martin mingi eriti kõva vend endaarust, teine teeb head ja sa kohe hüppad näoku, see tõestab kui lapsik sa oled ja tore, et sa mingiks modeks ei saanud, paras laps.
.

Ei ole?

 

Täitsa soovitan osta 100€ ära, selle teenib juba eesti driga 1 kuuga tagasi aga nuh kuna martin nüüd selle alla lasknud jne siis vast 2-3 kuuga.

Aga muidu, see oleks väga kena sinust kui tagasi ostad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw mis ma ei või tõesed fakte välja tuua? Kui mingid vennad bannivad lampi terve servu tühjaks, kuna sa jagad andmebaase vms siis on loomulik, et serveri tase langeb. Ja sorry aga sellise käitumise peale ma ei hakka nüüd küll ostma midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heitch, martin ostis sult ju serveri 250€ ja ta müüb 100€. Pohh osta tagasi jääd ju 150euroga kasumisse. Niiiii mõnus oli pelida vanasti kui veel ei olnud see server adrenaliini all :), tahad annetame sulle kõigiga 20eur? Zex on nkn käsi ja c4ndy ja white ja kõik annavad kohe 20eur :D cmoon :)

 

warnige nüüd

 

E: ja praegu see server haige sitakas ka :down: vipmenut ei ole misiganes :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HeiTch ei saa hetkel jälle vahvlisse, emaili värk :)

 

Ta vastas su postile järgnevalt :D

 

Ma ei ole huvitatud enam CS serverite tegemisest ning veel vähem nende majandamisest ja eesti dr on viimase aastaga, kuna p6lva lendas kinni, täis lapsi kes vinguvad iga asja kohta ja üritavad elueest reegleid rikkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.