Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Top 3 laulu

Soovitatud postitused

VIP

Потап и Настя Каменских - Чундра Чучундра

Потап и Настя - Чумачечая Весна

Gunnar Graps - Valgus


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht võimatu otsustada, mis on mu 3 lemmik laulu, kui oleks mingi artisti 3 parimat pala, siis saaks ehk hakkama.

 

Üldiselt jääb mulje, et mida aeg edasi, seda halvemaks lood lähevad.

 

Queen, Bon Jovi jne , see on muusika, mitte mingi hip-hop-tralalalalaa. See on minu arvamus, mis kindlasti ei ühti enamusega siin foorumis, aga jah sitt maitse teil :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht raske on kolme parimat välja tuua, panen kolm esimest kirja, mis meenuvad.

 

Kaskade - Eyes (R3hab Remix)

Zeds Dead - White Satin

DJ Panik - I Miss You (Feat M-Rode)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht võimatu otsustada, mis on mu 3 lemmik laulu, kui oleks mingi artisti 3 parimat pala, siis saaks ehk hakkama.

 

Üldiselt jääb mulje, et mida aeg edasi, seda halvemaks lood lähevad.

 

Queen, Bon Jovi jne , see on muusika, mitte mingi hip-hop-tralalalalaa. See on minu arvamus, mis kindlasti ei ühti enamusega siin foorumis, aga jah sitt maitse teil :D

 

Päris värdjas vend pead olema, kui tuled teiste maitset kritiseerima.

Ütlen kah otse älja, et see Bon Jobi on ka puhas sitt ja ma prohv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaskade - Eyes (R3hab Remix)

Kas ma saatsin sulle selle või ise leidsid? :D

 

Need muutuvad suht tihti aga praegu:

 

Flux Pavilion - Got 2 Know (Squnto Remix) (

)

Kaskade - Eyes (R3hab Remix) (

)

Madeon - Pop Culture


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
beebilõust - 1 elu 1 riim

snoop dogg - smoke weed everyday

Баста - моя игра

 

Vene laulud meeldivad? Mulle need Eesti ega Vene laulud ei käi väga peale, aga kui vaja, kuulan ikka :D.

 

---------- Post added 13-12-11 at 16:23 ----------

 

Kas ma saatsin sulle selle või ise leidsid? :D

 

Need muutuvad suht tihti aga praegu:

 

Flux Pavilion - Got 2 Know (Squnto Remix) (

)

Kaskade - Eyes (R3hab Remix) (

)

Madeon - Pop Culture

Mõnusad laulud sul. Eriti meeldib esimene.

 

---------- Post added 13-12-11 at 16:25 ----------

 

beebilõust - 1 elu 1 riim

snoop dogg - smoke weed everyday

Баста - моя игра

Ei taha öelda halvasti, aga mulle ei meeldi eriti need laulud. Muidugi igal ühel on oma erinev muusika maitse...

Muudetud liikme Tactic'i poolt

texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht võimatu otsustada, mis on mu 3 lemmik laulu, kui oleks mingi artisti 3 parimat pala, siis saaks ehk hakkama.

 

Üldiselt jääb mulje, et mida aeg edasi, seda halvemaks lood lähevad.

 

Queen, Bon Jovi jne , see on muusika, mitte mingi hip-hop-tralalalalaa. See on minu arvamus, mis kindlasti ei ühti enamusega siin foorumis, aga jah sitt maitse teil :D

Kuule praegu on 20. sajand, mitte enam 15. sajand, tule juba meie aega, mees!


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule praegu on 20. sajand, mitte enam 15. sajand, tule juba meie aega, mees!

 

15. sajandil minu teada Queeni, Jon Bon Jovit polnud...

Pealegi on maitsed erinevad.

 

Yay 666th post. Happy new year to all you devil worshipers !

Muudetud liikme awful'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma räägin Logicust. Aga muidu, tnx et aru said :D.

 

Jah ma sain aru kellest sa rääkisid. Aga see, et teie kuulate mingi new age funki rohkem ei tähenda, et sellised artistid on ajast ja arust :)

Ise kuulan viimasel ajal väga imelikke esitajad . Enrique-t jms sellist, vahest trehvab skrillex ka sisse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jah ma sain aru kellest sa rääkisid. Aga see, et teie kuulate mingi new age funki rohkem ei tähenda, et sellised artistid on ajast ja arust :)

Ise kuulan viimasel ajal väga imelikke esitajad . Enrique-t jms sellist, vahest trehvab skrillex ka sisse :D

Ma ei räägigi, et need artistid on n.ö. "ajast ja arust". Lihtsalt see Logic tuleb siia teemasse nagu mingi boss ja kohe paneb ära "üldiselt sitt maitse teil". Kas see on normaalne? Aga jah, ma ka olen hakanud kuulama muusikat, mis ei ole üldse nagu minu moodigi :D.


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei räägigi, et need artistid on n.ö. "ajast ja arust". Lihtsalt see Logic tuleb siia teemasse nagu mingi boss ja kohe paneb ära "üldiselt sitt maitse teil". Kas see on normaalne? Aga jah, ma ka olen hakanud kuulama muusikat, mis ei ole üldse nagu minu moodigi :D.

 

Truth hurts? Kui mõnele ei ole huumorisoont antud, siis mis seal ikka. Vabandust, aga tänapäeval ei tehta enam muusikat vaid muusikuid. Mulle meeldib muusika, kus on ka sisu. Fakt on selles, et sa oled ehk 13 aastane, kes elab veel 20ndas sajandis. Vb tulevikus saad aru, kui hakkad hindama muusikat sisu, mitte artisti järgi. Vb olen mina ajast maha jäänud, aga vb oled just sina see kellele on väike peapesu muusika kohapealt tehtud. Mina jään ikkagi oma arvamuse juurde, et mida aeg edasi seda sisutumaks muusika läheb.

 

PS !! Hetkel on 21. sajand.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Truth hurts? Kui mõnele ei ole huumorisoont antud, siis mis seal ikka. Vabandust, aga tänapäeval ei tehta enam muusikat vaid muusikuid. Mulle meeldib muusika, kus on ka sisu. Fakt on selles, et sa oled ehk 13 aastane, kes elab veel 20ndas sajandis. Vb tulevikus saad aru, kui hakkad hindama muusikat sisu, mitte artisti järgi. Vb olen mina ajast maha jäänud, aga vb oled just sina see kellele on väike peapesu muusika kohapealt tehtud. Mina jään ikkagi oma arvamuse juurde, et mida aeg edasi seda sisutumaks muusika läheb.

 

PS !! Hetkel on 21. sajand.

Ma EI hinda muusikat artisti järgi. Ja soovitan õppust võtta, et teiste maitse ei muutu. Kui sinule meeldivad sisukad laulud, siis peavad need laulud 100% kõikidele meeldima? Ei pea.


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.