Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

BMW 520i 2.0

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Pole sama auto :)

 

vb on käitud värvimises:D

On tõesti siis niiraske teha pilti koos oma nimega w?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Võrrelge esimese lehel pilte ja viimaseid pilte. Kas ma olen ainus, kes näeb toonivahet?

 

nojah... värv tuldub kuidagi erinev suht :D Ei tea millest tingitud, vist sellest, et ühel pildil on päike ja teisel vihmane ilm :)

Muudetud liikme TYS0N'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nojah... värv tuldub kuidagi erinev suht :D Ei tea millest tingitud, vist sellest, et ühel pildil on päike ja teisel vihmane ilm :)

Võib küll olla.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maanteel võtab vähem, dafuq?! Linnas on tihedam liiklus, seega sa ei sõida seal koguaeg 110'nega nagu maanteel. Maanteel võtab just rohkem,, trolfolololl.

 

Vabandust, aga sa oled türastunud idioot. Kütusekulu ei sõltu sellest kui kiiresti sa sõidad. Jää rune juurde ja ära teistes teemades sõna võta. Ilmselgelt sa midagi peale iron scimmy hinna ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uskumatu teema, paljud nõuavad tõestust, et tegemist on sinu autoga. Muidugi peab meeles pidama, et auto on tarbeese, aga noh eks sa ikka õnnelik ole, et saad kellegi autoga ringi hullata, noks ka kohe tundub pikem vist. Endal kahjuks sellist lapsepõlve polnud, et ema või isa annaks autoga sõita, rääkimata, et juhiload oleks saanud 18 aastaselt :D

 

Aga kui sa pilti ei taha teha, siis palun ütle auto nr. :)

 

 

Tänud veel

 

Gangsta

 

Maanteel võtab vähem, dafuq?! Linnas on tihedam liiklus, seega sa ei sõida seal koguaeg 110'nega nagu maanteel. Maanteel võtab just rohkem,, trolfolololl.

 

Tuju läks kohe paremaks =D


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud modele/admiinile kes selle teema puhtaks tegi ja avas.

 

Täna siis koolist koju tulles tegin paar pilti, enjoy:

 

2012-05-07_11.57.25.jpg

2012-05-07_12.00.41.jpg

2012-05-07_12.02.01.jpg

2012-05-07_12.02.57.jpg

2012-05-07_12.04.04.jpg

2012-05-07_12.05.32.jpg

2012-05-07_12.05.47.jpg

2012-05-07_12.05.59.jpg

 

Naljakas on see, et mingid 16 aastased vennad on k6ige aktiivsemad selles teemas :D Kui teil pole raha/v6imaust osta sellist autot( t2iesti tavaline ja odav auto) siis see ei t2henda, et teistel kohe pole seda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui teil pole raha/v6imaust osta sellist autot( t2iesti tavaline ja odav auto) siis see ei t2henda, et teistel kohe pole seda :D

 

Y u talk like u bought it...

 

Ja ma usun et asi pole selles et pole raha, vaid asi on selles et pole lube :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõid põrsakese puruks või laenasid isalt võtmeid?

 

Kas mul on õigus või see maja, mis vasakul paistab, on vägagi sarnane sellel, millel rõdupaneel hiljuti alla kukkus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hetkel talverehvidel kahjuks pole velgi all, kuna suverehvid on 15'' aga talve omad on 16''.

 

Kui sa ei tea, mis toll rehv sul all on, siis miks peaks sind keegi uskuma?

 

Sul on 16-tolline suverehv all, mitte 15''!

 

Tee pilt sõiduki registreerimistunnistusest, kus on sinu nimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa ei tea, mis toll rehv sul all on, siis miks peaks sind keegi uskuma?

 

Sul on 16-tolline suverehv all, mitte 15''!

 

Tee pilt sõiduki registreerimistunnistusest, kus on sinu nimi.

 

hahaha sa liiga palju ei taha v? Nyyd pean enda nime ka avaldama? :D Ma tegin pildid 2ra, rohkem ei viitsi huiata. Kui midagi kanna 5-10eur minu arvale ja Tallinna piires tulen yksk6ik kuhu kohale yksk6ik millal kuna nkn hetkel kooli enam pole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa ei tea, mis toll rehv sul all on, siis miks peaks sind keegi uskuma?

 

Sul on 16-tolline suverehv all, mitte 15''!

 

Tee pilt sõiduki registreerimistunnistusest, kus on sinu nimi.

Kui sa ei usu siis tõmba tuld siit teemast..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hahaha sa liiga palju ei taha v? Nyyd pean enda nime ka avaldama? :D Ma tegin pildid 2ra, rohkem ei viitsi huiata. Kui midagi kanna 5-10eur minu arvale ja Tallinna piires tulen yksk6ik kuhu kohale yksk6ik millal kuna nkn hetkel kooli enam pole :D

 

Küsimusele ikka vastust ei saanud. Sa ütlesid, et sul on 15-tolline suverehv. Pildil näha, et 16-tolline.

 

Kui sa ei usu siis tõmba tuld siit teemast..

 

Vaata, milline sa välja näed. Tõmba uttu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimusele ikka vastust ei saanud. Sa ütlesid, et sul on 15-tolline suverehv. Pildil näha, et 16-tolline.

 

 

 

Vaata, milline sa välja näed. Tõmba uttu!

Isegi kui see oleks mina, mis see siia puutub milline ma välja näen? Sa oled lihtsalt ajudoonor kes ei saa arvutist tuppa ja mõlised teiste teemades pidevalt, nagu sa oleksid mingi "BOSS" siin..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Küsimusele ikka vastust ei saanud. Sa ütlesid, et sul on 15-tolline suverehv. Pildil näha, et 16-tolline.

 

 

 

Vaata, milline sa välja näed. Tõmba uttu!

 

milline ma v2lja n2en? Oled sa mind IRLis n2inud? Pigem vaata enda peale, tavaliset kes nii ytleb on ise ''v2ga ilus'' :D:D Kas ma pean teadma mis tolline mu rehv on t2pselt? Kas ma seda ise vahetan v? Ju siis ajasin sassi :D Aga suht naljakas kuidas keegi nii n2rvi l2heb sellise asja peale, keep coming bro :D

 

 

E// kadedus tappab, ma tean! Ole ettevaatlik :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
milline ma v2lja n2en? Oled sa mind IRLis n2inud? Pigem vaata enda peale, tavaliset kes nii ytleb on ise ''v2ga ilus'' :D:D Kas ma pean teadma mis tolline mu rehv on t2pselt? Kas ma seda ise vahetan v? Ju siis ajasin sassi :D Aga suht naljakas kuidas keegi nii n2rvi l2heb sellise asja peale, keep coming bro :D

 

 

 

E// kadedus tappab, ma tean! Ole ettevaatlik :)

 

+199999999999999999999


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Isegi kui see oleks mina, mis see siia puutub milline ma välja näen? Sa oled lihtsalt ajudoonor kes ei saa arvutist tuppa ja mõlised teiste teemades pidevalt, nagu sa oleksid mingi "BOSS" siin..

 

Kes ei saa arvutist tuppa? Ära nüüd virise nagu väike tüdruk.

 

Tänu minu eilsele postile ilmusid täna siia pildid.

 

Boss? Ei ole siis? Mul on lausa eraldi kasutajagrupp.

 

Ole ettevaatlik :)

 

Kas sa mitte siit foorumist banned ei olnud scammimise eest? Bombfactory?

Muudetud liikme Soul'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isiklikult ma arvan et ikkagi see pole sinu oma, sa võibolla tõesti saad sõita sellega vahetevahel, aga pole päris sinu. Kuna sa venisid piltidega nii kaua, + alguses sa väitsid: seega otsustasime, et see jääb minule nüüd sa väidad et veel suvel laenas mulle võtmeid ja siiamaani on nad minu käes. Ei tea, tundub minu jaoks kahtlane... Aga ei sekku, pole minu asi ausalt. Ei sure ära kui ei näe dokumendi pilti, aga ainult siis usuks. Muidu su oma asi, kas sinu või kellegi teise, not a single fuck given.


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tyson sa andsid meile ise põhjust arvata, et see ei ole sinu masin. Ja mis kadedad me oleme? Ära üle ka pinguta, kui sul on vajadus scammida mingit 50 krooni, siis pole sul ammugi sellist raha, et bemm osta. Kui isa laenas, siis on see su isa oma. Bombfactory, kui olid, siis minu sa 50 krooniga üle lasid.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.