Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

BMW 520i 2.0

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kaua sa seda pilti teed? Sa ajad suust mäda välja, ei muud. Raudselt isa oma, kui üldse, millega sa üliharva sõita saad.

 

Peenisepikendus on see märk. Tahad lihtsalt lahe välja näha vms?

 

kuule kutt ära närva :) Mu konto sai banned kohe pmst ja polnud võimalust pilti postitada. Sina panid ise mulle mingi 2 kuu banni mingi väikese spammi eest :D Kui banned ei saa siis postitan jah pildid, nüüd suverehvid veljedega all ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõtetu ila, sa oleks juba vägisi tõestuse pärast selle pildi ära teinud, sa ajad siin aint oma mula, kena brainer peab olema et end foorumis "tuusaks" tegema hakata :D

ja xactly , kui on pilt tehtud nimega siis kas kuskil kaupluse ees võõra bemmiga või ongi isa oma, milles ainult taga võid istuda, turvatoolis :)

kuule kutt ära närva :) Mu konto sai banned kohe pmst ja polnud võimalust pilti postitada. Sina panid ise mulle mingi 2 kuu banni mingi väikese spammi eest :D Kui banned ei saa siis postitan jah pildid, nüüd suverehvid veljedega all ka.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ja mis selles nii imelikku on? -.-

 

Vot se ongi imelik kui sa paned enda 520I-le m-i kleepsu. Osta endale mingi korralik M-i esi tagustange küljelaiendid ja siis tunne rõõmu et inimene kes teab autodest midagi võib arvata et tegemist on M seeria mudeliga.

Edu auto korras hoidmisega! Mootor on vähesevõitu aga talveks seda küll! :D´

´Ise oman sellist vanarauda

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/529129_367455696610130_100000371084708_1211382_2038487032_n.jpg

Muudetud liikme Kaabakas'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vot se ongi imelik kui sa paned enda 520I-le m-i kleepsu. Osta endale mingi korralik M-i esi tagustange küljelaiendid ja siis tunne rõõmu et inimene kes teab autodest midagi võib arvata et tegemist on M seeria mudeliga.

Edu auto korras hoidmisega! Mootor on vähesevõitu aga talveks seda küll! :D´

´Ise oman sellist vanarauda

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/529129_367455696610130_100000371084708_1211382_2038487032_n.jpg

 

Kahjuks mul pole nii palju raha, et seda kõike teha. Tahaks endale autot 1.6 mootoriga, kuna see 2.0 sööb ikka meeletult palju rsk :D

 

Sul see bmw 6 seeria oma v? Päris korralik auto paistab olevat.

 

Mõtetu ila, sa oleks juba vägisi tõestuse pärast selle pildi ära teinud, sa ajad siin aint oma mula, kena brainer peab olema et end foorumis "tuusaks" tegema hakata :D

ja xactly , kui on pilt tehtud nimega siis kas kuskil kaupluse ees võõra bemmiga või ongi isa oma, milles ainult taga võid istuda, turvatoolis :)

 

eks ta ole nii jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi pole närveerinudki. Sul oli koguaeg võimalus pilti teha enne banni. :)

Ja ma ei pannud sulle 2 kuud banni, vaid tegi seda automaatne süsteem. Jusiis said sul teatud arv punkte täis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole 7-mes on ja ma ei usu et sul se 2.0 nüüd niipalju ka seda küttet võttab:D mul läheb õhtu peale 40-50l tavaliselt nii et ära väga nuta midagi:D mugavud maksab, aajaa kui tahad suurt õko autot siis 2000a bmw 730tds peaks nii 4,5-5,5l 100km võtma maanteel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vot se ongi imelik kui sa paned enda 520I-le m-i kleepsu. Osta endale mingi korralik M-i esi tagustange küljelaiendid ja siis tunne rõõmu et inimene kes teab autodest midagi võib arvata et tegemist on M seeria mudeliga.

Edu auto korras hoidmisega! Mootor on vähesevõitu aga talveks seda küll! :D´

´Ise oman sellist vanarauda

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/529129_367455696610130_100000371084708_1211382_2038487032_n.jpg

Pole tükk aega nii kenat vana 7-st näinud. Mis mootor on?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks numbrimärki peidad?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nime ikka pole. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõnus auto tõesti!

Paberiga pilti sooviks ka...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Maanteel võtab vähem, dafuq?! Linnas on tihedam liiklus, seega sa ei sõida seal koguaeg 110'nega nagu maanteel. Maanteel võtab just rohkem,, trolfolololl.

 

Dafuq did i just read? Mine mängi mudelautodega edasi, kui sa midagi ei jaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sest tahan nii.

 

Väga kahtlane lugu küll. Pilte ei anna, numbrimärki varjad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võrrelge esimese lehel pilte ja viimaseid pilte. Kas ma olen ainus, kes näeb toonivahet?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võrrelge esimese lehel pilte ja viimaseid pilte. Kas ma olen ainus, kes näeb toonivahet?

 

Pole sama auto :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.