Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kas see on hea arvuti?

Küsimus

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&ItemID=9910-1464

 

Et kas see on hea arvuti aind nende asjadega mis tal peal neid Pakume lisaks neid vaatan ise et tahan teada kas see arvuti võimaldab mängida heasi mänge välja nagu näiteks

 

Prototype.

Left 4 Dead 2

GTA IV

Modern Warfare 3

jne mingeid häid mänge

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Onyx ma nii kallist ei tahaks ja paluks ordist arvutid mu sõber sai hea arvuti ordist 5000 kr ja see mängib välja Assassin´s creed revulatsioon jummala haige ju palun andge ordist mingi hea arvuti aga mitte läpakas

 

ordi on nagu opel

opel ei ole auto ja ordi ei ole arvuti.

Kõige lollim ost oleks üldse.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
ordi on nagu opel

opel ei ole auto ja ordi ei ole arvuti.

Kõige lollim ost oleks üldse.

 

Ordi ei ole tootja. See on lihtsalt mingi ülearune nimi sinu arvuti kestal.

 

Ordi Twist 3D

 

Intel Core i5-2500K, Arctic Freezer 13 PRO, 8GB DDR3 Kingston, MB Gigabyte GA-Z68AP-D3, VGA 1GB AMD Radeon HD 6850 DVI, HDD 64GB SSD + 1000GB, BluRay DVDRW, heli- ja võrgukaart, korpus Black Mana 136, 550W Chieftec, W7HP, BitDefender

 

Intel+Ati+Gigabyte ei saa olla kuidagi pask, va sinu m6istus kui arvasid, et ordi toodab arvuti juppe. Ei ta paneb neid lihtsalt kokku ja myyb edasi.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Onyx ma nii kallist ei tahaks ja paluks ordist arvutid mu sõber sai hea arvuti ordist 5000 kr ja see mängib välja Assassin´s creed revulatsioon jummala haige ju palun andge ordist mingi hea arvuti aga mitte läpakas

 

ACR graafikas pole midagi erilist. Sama mootor, mida juba kolm aastat on kasutatud.


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ordi on nagu opel

opel ei ole auto ja ordi ei ole arvuti.

Kõige lollim ost oleks üldse.

 

Sama hästi võin ma öelda, et sa ei ole inimene. Olene Opelist, on väga normaalseid versioone. Mõttetu eelarvamustega, nagu enamus teised, kes pelgavad opelit.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mängib ära küll ju,

OPEL - olen pask, ei liigu :D Tegelt oleneb ikka kasutajast, ega kõik nii pask siin ilmas ka ei ole.

WAY TO GO ORDI, toetage seda firmat, ostes tema poolt komplekteeritud arvuteid!

5k EEK eest peaks muidu i3 prosega mingi koosluse kätte sama, mõne kesisema videokaardi ja normaaliku ketta. Mõtlen küll kasutatud komplekti ja kiirmüügihinnaga - neid HV's vahel ikka leidub.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.