Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[MÜÜN:] 1000m ????? 0,4€/m ?????

Soovitatud postitused

Tere!

 

Olen otsustanud müüa veidi raha, kuna mul pole ausalt öeldes endal sellega lihtsalt midagi tarka teha.

Ma tean, et olen vahvlis 'uus' kasutaja ja väga ebaaktiivne, kuid see ei tähenda, et ma oleks idioot.

Scammeritel palun mitte tülitada.

Olen ühes teises Eesti foorumis juba ammune kasutaja puhta minevikuga ja Sythes on mul ~15 tehingut ligi 500 mil väärtuses.

 

REEGLID:

*Ostja käib alati ette!

*Miinumum summa mida müün: 50Mil ülekandega / 100m käest kätte. Põhjenduseks, et ma lihtsalt ei viitsi väiksema summa pärast kokku hakata saama...

 

*Käest kätte tehingu puhul saame kokku minu valitud kohas Tallinna piires. Raha soovin endiselt elektroonilisel teel.

(Seega käest kätte tehing näeb välja nii: saame kokku näiteks mõnes avatud wifiga kohvikus, ostja teeb ülekande mu isiklikule arvele. Kui raha on üle tulnud (nädala sees peaks see olema kohene), siis login sisse ja annan üle soovitud summa.)

 

Kulla kogus: 1000M

Hind: 0,4€/M

 

Tehingu viis: Swedbank / Käest kätte*

 

 

Sinu andmed:

Nimi: Sten

Maakond: Harjumaa

Linn: Tallinn

E-mail: stensales@hotmail.com

Msn: stensales@hotmail.com

 

KÕIGE KIIREM VIIS KONTAKTI SAADA ON SAATA PRIVAATSÕNUM VAHVLI POSTKASTI!

 

Kui ma pole MSNis saatke võimalikult sisukas ja tehingut kirjeldav sõnum (soovitava kulla kogus, MSN aadress) vahvli postkasti, et aega säästa!

Vastan kõigile sõnumitele.

 

Odavamaks kaubelda pole mõtet, sest ma ei müü odavamalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtaksin 609M 182.7€ eest!

Swed.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võtaksin 609M 182.7€ eest!

Swed.

Esimeses postitus mainitud hind on kindel. 609M = 243,6€

 

Middlemanidest niipalju, et Eesti MMidega ma kursis pole ja välismaalaste kasutamiseks läheks vaja paypali mille kasutamisest ma huvitatud pole.

Eks vaatab kuidas siin asi läheb. Võibolla kunagi muudan meelt. hetkel aga jääb nii nagu esimeses postis mainisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vääraks debiilik, kas sul ei ole ikka midagi aru saada? "Odavamaks kaubelda pole mõtet, sest ma ei müü odavamalt."

 

Ära lärma siin.

Mina ütlesin enda pakkumise lihtsalt.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus sulle kui müüjale: Miks peaksin olema mina see loll kes sulle ette käib ? Kui sa ei ole huvitatud MM'ist mis on Vahvel.net keskkonnas tasuta siis oled järelikult sina scammer. Miks peaks ostja käima ette kui sina oled siin uustulnuk ning ostja on vana kala ning rohkem tehingutega vend?


Ainuke MSN: [email:c19lrlkk]Dunamica@hotmail.com[/email:c19lrlkk]

Kodulehd / foorumid / logod

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Küsimus sulle kui müüjale: Miks peaksin olema mina see loll kes sulle ette käib ? Kui sa ei ole huvitatud MM'ist mis on Vahvel.net keskkonnas tasuta siis oled järelikult sina scammer. Miks peaks ostja käima ette kui sina oled siin uustulnuk ning ostja on vana kala ning rohkem tehingutega vend?

 

Ma ei sunni kedagi ostma ja ennast usaldama.

 

Nagu ma ütlesin, vaatan kuidas äri edeneb ja kui hiljem leian et peaksin nõustuma MMiga siis olen nõus kasutama Sunpartyt.

Hetkel aga kiiret pole ja ei näe selleks vajadust.

 

Oleks tore kui hoiduksime siin teemas edaspidi igasugusest mõttetutest aruteludest ja alusetutest süüdistustest.

 

---------- Post added 03-12-11 at 14:29 ----------

Daily BUMP.

 

Nädalavahetusel müügiga ei tegele kuna rahad pankades ei liigu.

Kes siiski soovib osta ja ülekande ära teha arvestage, et millid saate alles esmaspäeval kui raha on kohal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vabandan! Kiire on olnud :(

 

Ma loodan et mul on homme õhtul meeles sisse logida seega, kellel soovi osta proovige õhtul peale kuut online olla.

Alati on võimalik ka siia samasse vahvli postkasti sõnum saata soovitava kulla kogusega ja jääda vastust ootama. Ma püüan kord päevas siin käia.

 

---------- Post added 05-12-11 at 15:54 ----------

 

Olen ONLINE!

 

Soovijad võtke ühendust!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks siis juba rsgp ametlikele ostjatele maha ei müü? Pakuvad suht häid tehinguid ja on usaldusväärsed.

 

Nad ei soovi 0,4€ osta, sest tahavad vahelt teenida. Mina ei ole aga odavamalt müümisest huvitatud.

Mul pole kiire, et odavalt müüma peaksin.

 

BUMP!

:king:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

BUMP!

:king:

 

/

Edaspidiseks teadmiseks et MA EI NÄITA TEAMVIEWERIGA raha, sest suurem osa inimestest kes nii raha näha soovivad üritavad mingit fail scammi korraldada.

Raha on mul olemas ja võin seda tõestada trades.

 

Kopp ees lastest, kes ei suuda muul viisil raha teenida kui internetikelmustega.

 

Scammer: B4r4nk4@LIVE.COM / "Est Tauri" on üks sellistest.

 

/

Ja endiselt 1000M müüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.