Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Martin Kase ja Tiit Järv = Petturid

Soovitatud postitused

Olen Tiit Järv .

 

1.Marin Kaset ma ei teagi .

2.Mina pole mitte midagi petnud kes sellist paska toodab ültse siis mul msn'i väljavõtted ja kõik jutud olemas .

3.Ma ei ole kedagi teist ka petnud .

4.Ma ei ole alaealine !

 

 

Ja vittu kui ei teata midagi siis pole mõtet sellist paska toota . Olgu arusaadav .

 

[ATTACH=CONFIG]2682[/ATTACH]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen Tiit Järv .

 

1.Marin Kaset ma ei teagi .

2.Mina pole mitte midagi petnud kes sellist paska toodab ültse siis mul msn'i väljavõtted ja kõik jutud olemas .

3.Ma ei ole kedagi teist ka petnud .

4.Ma ei ole alaealine !

 

 

Ja vittu kui ei teata midagi siis pole mõtet sellist paska toota . Olgu arusaadav .

 

[ATTACH=CONFIG]2682[/ATTACH]

 

10.11.2011 19:02:22 Martin Kase ... Scrife Kui sõbrad ei saa aidata siis võib ka ju poolte kaupa teha

10.11.2011 19:02:23 Martin Kase ... Scrife kui sobib

10.11.2011 19:02:37 ... Scrife Martin Kase Et, pool - pool

10.11.2011 19:02:42 ... Scrife Martin Kase Ja pool - pool?

10.11.2011 19:03:28 ... Scrife Martin Kase 35€ = 70$ ja 35€ = 70$?

10.11.2011 19:03:47 Martin Kase ... Scrife jah nimodi

10.11.2011 19:03:51 Martin Kase ... Scrife ja kui usaldusega probleeme on .

10.11.2011 19:03:53 Martin Kase ... Scrife sis palun väga

10.11.2011 19:04:03 Martin Kase ... Scrife toppige Martin Kase googlesse ja leiate palju asju.

10.11.2011 19:04:36 ... Scrife Martin Kase Kahjuks on Eestis väga väga palju martin Kase 'si

10.11.2011 19:04:47 Martin Kase ... Scrife esiteks on minu facebook kohe sealsamas .

10.11.2011 19:04:55 ... Scrife Martin Kase Mul puudub Facebook,

10.11.2011 19:05:05 Martin Kase ... Scrife teiseks ma paadunud jalkafänn :P:D

10.11.2011 19:05:18 ... Scrife Martin Kase Ookei,

10.11.2011 19:05:24 ... Scrife Martin Kase Aga, jah,

10.11.2011 19:06:09 Martin Kase ... Scrife mis saab siis?

10.11.2011 19:06:33 ... Scrife Martin Kase Teeb ära,

10.11.2011 19:06:53 ... Scrife Martin Kase Ise ikka korvpalli nolifer

10.11.2011 19:07:00 ... Scrife Martin Kase Ja mängin kõiki kaardimänge,

10.11.2011 19:07:08 ... Scrife Martin Kase Aga, andke oma pangakonto andmed,

10.11.2011 19:07:28 ... Scrife Martin Kase Mu paypali pilt kõlbas teile?

10.11.2011 19:07:38 Martin Kase ... Scrife ikka jah kõik oli korras

10.11.2011 19:08:12 Martin Kase ... Scrife oot ma küsin elukaaslaselt , äkki saab oma pangakonto mulle anda . siis saan netist kohe vaadata kas raha üle.

10.11.2011 19:09:08 Martin Kase ... Scrife 221015558135 Lajana Järv

10.11.2011 19:09:37 ... Scrife Martin Kase Swed see ikka?

10.11.2011 19:11:05 ... Scrife Martin Kase ...?

10.11.2011 19:11:38 Martin Kase ... Scrife Jah on kll ,ma olin eemal

10.11.2011 19:12:22 ... Scrife Martin Kase Tehtud,

10.11.2011 19:12:47 Martin Kase ... Scrife kohe vaatan

10.11.2011 19:13:26 ... Scrife Martin Kase Raha tuli Jarmo Hintsult,

10.11.2011 19:13:27 Martin Kase ... Scrife praegu pole küll seda 35€ üle tulnud , ootame

10.11.2011 19:13:31 ... Scrife Martin Kase jah,

10.11.2011 19:13:56 Martin Kase ... Scrife refreshin ,ikka pole

10.11.2011 19:14:10 ... Scrife Martin Kase võtab minuti - kaks aega,

10.11.2011 19:14:56 Martin Kase ... Scrife oli ikka 35€ ja swedbangist ?

10.11.2011 19:15:00 ... Scrife Martin Kase Jah,

10.11.2011 19:15:05 ... Scrife Martin Kase 35€ ja swedpangast,

10.11.2011 19:15:16 Martin Kase ... Scrife kohe peaks üle tulema

 

 

 

Kui sa EI OLE kedagi petnud, siis saada see raha tagasi. Ning, su MSNi logist, see oli minu isa, kes helistas, mitte Tema oma. Aga, väga hästi, et Te postitasite, saan nüüd pealkirja õigeks muuta. Annaksite äkki selle Siimu täisnime ka? Samuti, kas veidi kahtlane ei tundunud, kui Siim ütles, et ma maksan võlga, aga pangakontos selgitus oli 35€ = 70$ paypal raha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen Siim , ja pole teid petnud .

Tegemist on Martin Kase vingerpussiga kes oli mulle võlgu . Tema ütles et sai raha mulle ära maksta aga tuli välja et see on petetud raha.

Kui ootad mingit infi temakohta siis PM mulle.


HUVILINE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maitea , mul sügavalt pohhui . Mullle öeldi lissalt et makstakse võlg ära , sain raha kätte andsin siimule ja vsjoo . Mina pole midagi petnud ja palun mitte mind enam süüdistada , ajage asja selle Martini ja Siimuga .

 

---------- Post added 05-12-11 at 04:24 ----------

 

Keegi tahab mulle helistada siis 54628000 . Ja ei viitsi mingeid süüdistus kõnesid saada võin lihtsalt infot asjast jagada .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Maitea , mul sügavalt pohhui . Mullle öeldi lissalt et makstakse võlg ära , sain raha kätte andsin siimule ja vsjoo . Mina pole midagi petnud ja palun mitte mind enam süüdistada , ajage asja selle Martini ja Siimuga .

 

---------- Post added 05-12-11 at 04:24 ----------

 

Keegi tahab mulle helistada siis 54628000 . Ja ei viitsi mingeid süüdistus kõnesid saada võin lihtsalt infot asjast jagada .

 

Selle numbri saime ka Teie isa käest. Kahjuks, igakord kui helistasime, oli millegipärast Teie telefon välja lülitatud. Oleksid nii hea, ja annaksid siis Siimu andmed (telefoni number, aadress, kool, täis ja õige nimi). Ei kavatse seda maha võtta niikauaks, kui mul raha ei ole käes. Jah, ise olin loll, et petta sain, aga sina olid kaasosaline.

 

---------- Post added 05-12-11 at 13:33 ----------

 

Olen Siim , ja pole teid petnud .

Tegemist on Martin Kase vingerpussiga kes oli mulle võlgu . Tema ütles et sai raha mulle ära maksta aga tuli välja et see on petetud raha.

Kui ootad mingit infi temakohta siis PM mulle.

 

Mida sa ajad. Esinesid minule "Martin Kase" all. Tiit123 postitas MSN logi, siililegi selge, et see oled sina, kes minuga rääkis. Kanna raha tagasi, ja kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga tiit ei teadnud sellest mitte midagi et keegi petab

ja tiit peab raha tagastama?

Tiitu nr 54628000 Helista küsi teiste andmed .

kuna tiit ei olnud sellest teadlik lasi enda ema kontole kanda ja andis raha neile .

 

Või ta ei tahtnud seda teada. Mind enamvähem ei huvita, kas Tiit teadis seda asja, või mitte. Võin enda teadmata inimese ka mõrvata, aga see jääb ikka mõrvaks, eksju. Asi on politseis, ning las seletagu neile, mis ja kuidas asi tegelikult oli. Tiit oli üks pettuse asjaosaline. See on fakt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Või ta ei tahtnud seda teada. Mind enamvähem ei huvita, kas Tiit teadis seda asja, või mitte. Võin enda teadmata inimese ka mõrvata, aga see jääb ikka mõrvaks, eksju. Asi on politseis, ning las seletagu neile, mis ja kuidas asi tegelikult oli. Tiit oli üks pettuse asjaosaline. See on fakt.

Aga ikkagi , sama naq sa müüd rsgp

keegi laseb su üle 3rd scammiga .

sina peaksid siis raha tagastama ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga ikkagi , sama naq sa müüd rsgp

keegi laseb su üle 3rd scammiga .

sina peaksid siis raha tagastama ju

 

Mõlemad isikud tundsid üksteist. Ning sa ei suuda neid puhtaks rääkida. Jah, ei NÕUA seda raha ta ema käest, sest tema oli lihtsalt "vahendaka". Nõuan asjaosaliste poolt, Tiit ja Siim (nagu sain aru), kes mind otseselt petsid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes sa selline vend oled kes üle sai, kas sa oled kroonuaia koolist pärit või mis sul viga . Oled taun või mängid ????. MINA EI OLE KEDAGI ÜLE LASNUD JA KUSTUTA SE PASK TEEMA ÄRA . Aja oma asju selle kuradi Martin Kasega . Mind se teema ei koti ja mis sa seletad et mul ema saaab kinga . Nii uulme vend et täitsa PUTSIS :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

scirfe tegelikult Tiidu Andmete jagamine on sul keelatud

tead seda ?

Igastahes igasugune vale info mis sa edastad siin on karistatav.

 

---------- Post added 06-12-11 at 16:48 ----------

 

Tiit, mulle tundub, et sina oled ainuke kroonuaia poiss siin. Sinule kanti raha, sina pead tagastama. Millest sa aru ei saa? Martini või kellega iganes võid oma asju ise ajada kui nad sulle võlgu on.

Tankist kui lugeda oskad on see 3rd scamm naq millid talle anti see võlg

ja martin lasi kanda , ja kui ta raha soovib peab võtma ühendust martin kasega.

Ehk Parõksiga .

aga ma olen suht kindel et temalt tee mingit raha ei saa kuna ta on narkoman .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
scirfe tegelikult Tiidu Andmete jagamine on sul keelatud

tead seda ?

Igastahes igasugune vale info mis sa edastad siin on karistatav.

 

---------- Post added 06-12-11 at 16:48 ----------

 

Tankist kui lugeda oskad on see 3rd scamm naq millid talle anti see võlg

ja martin lasi kanda , ja kui ta raha soovib peab võtma ühendust martin kasega.

Ehk Parõksiga .

aga ma olen suht kindel et temalt tee mingit raha ei saa kuna ta on narkoman .

 

Payram, kas sa oled idioot? Mina kandsin Lajana Järve kontole. TEMA ON 3rd person. EI NÕUA TALT RAHA TAGASI. Nagu Tiit Järve MSNi logist välja lugesin (vaata paar postitust tagasi), siis isik, kes mulle esines Martin Kase all, on tegelikult keegi Siim (vaata Tiit123 MSN logi, mis ta ennist postitas). Ning ausõna, eriti ei huvita, kui seotud need "Martin Kask/Siim/kesiganes ta nimi on" ja Tiit Järv omavahel on. Tiit Järv on selles asjas kaasosaline, jah, sõber tõmbas sita peale, ei huvita.

Payrem, asi on antud politseisse, ei usu? Küsi Tiidu käest üle. Sinna läks TÄPSELT SAMA TEKST, mis tuli siia. Niiet, mis vale/õige, las seda otsustab politsei ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ehk Koristaksid need räpased jutud siit ära tema ema kohta ?

ja äkki lased teema nii kaua sulgeda vms ?=

tiit hakkas naerma politsei koha pealt

ta ütles et ta vanemaid pole sinna kutsutud . et tema ei lasknud sind üle , ja tema seda raha ei tagasta nii et sa peaksid otsima üles martin kase ,

Ma idioot ? mees sa võibolla jah oled hiie või mdea kust koolist aga mõistust sul ka ikka pole .

Lihtsalt , ära postita igasuguseid valesi andmeid siia .

toon Näite sulle : sina tahad osta tiidult rsgp , tiit annab dumby konto nr sulle tiit saab rsgp dumbylt selle eest ja sina jäid omast rahast ilma samamoodi ei tagasta ka dumby seda sulle kuna tema ei saa enda osapoolt kätte ja samamoodi 'Martin Kase' oli Siimule võlgu , ja martin kase lasi ülekande teha et võlg 0-i läheks arvas et sellest ei tule mingit jama , ehk võta ühendust martin kasega seda kiiremini laheneb asi , aga ma arvan et ma martin kaset sa kätte ei saa kuna ta peab minu arust kinni istuma pidi juba suvel minema aga ei läinud . lihtsalt ära aja siin siukest kelbast ole normaalne onju .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga palju asju võib inimese kohta lihtsalt üles panna ja see ei ole mingi "andmete jagamine". Tehke omale asjad ennem selgeks.

Andmed mida reaalselt ei või jagada, neid ei saa te kunagi isegi teada.

Tel, IK kood, mail, aadress jms jagamine pole keelatud.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina ütlen ausalt ära minult ei saa mingit raha keegi , ja se politsei pask unusta ära . Alla 64€ ei hakka politsei uurimagi . Niiet mdea jahu edasi mis tahad!!!!

 

Aitäh. See teema jääb siia (kui just admin/mode sellevastu midagi ei ütle). Sa olid pettuses osaline, siis mina võin seda teistele ka teada anda. Edu sulle igatahes. Karvane tunne on, et see "payram" on isik, kes esines mulle Martin Kase nime all...miks muidu ta nii hingeliselt seda asja võtab, aga, tjah, ei saa seda kuidagi tõestada.

Erik, aitäh postituse eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.