Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gf jagex.

Soovitatud postitused

Külaline blu

Ma sain asjadest hoopis teisiti aru, et seal challengis (maa all) on maksimum stake 2m ja nii, kuid vana duel arena töötab siiani, nagu vanasti?

Ma olen ainuke kes nii aru sai? Kuid tundub, et teised pole päri minuga.. naguinii, kena unistus oleks (H)

Kui ei siis on jah veits nõme..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun et nii mõnigi staker teeb oma kasutajast pure.. -.- :sneaky2:

Njaa, Jagex on lolliks läinud.:(

:thumbdown:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu sõber "Ersatzbill" juba quitis. Tänud jagex.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei no jh vaatasin palju accide kogus langend see tsipa ~50-60k-d langend nii ,et see arv pekas olema väiksem kui quitind stakerid. Ise arvan ,et inimesed kellel oli mitu acci ja 1 oli staker muutus mõtetuks ei mängind enam yltse. pilt kah:

 

hkhmmm.bmp

 

Ise ytleks gratz jagex millega hakkama olete saand ;) ja palun ärge tehke siia mõtetuid poste bla bla bla mulle ei meeldi see 3k värk. Muidu see teema suht naqu spamm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei no jh vaatasin palju accide kogus langend see tsipa ~50-60k-d langend nii ,et see arv pekas olema väiksem kui quitind stakerid. Ise arvan ,et inimesed kellel oli mitu acci ja 1 oli staker muutus mõtetuks ei mängind enam yltse. pilt kah:

 

hkhmmm.bmp

 

Ise ytleks gratz jagex millega hakkama olete saand ;) ja palun ärge tehke siia mõtetuid poste bla bla bla mulle ei meeldi see 3k värk. Muidu see teema suht naqu spamm.

 

Irw, mis kell sa selle pildi tegid? enne oli ka ju päeval mingi 60/70k inimesi ja õhtul mingi 120k lol..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.