Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gf jagex.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Muidugi only for HIGH LEVELS ...-.-Naiteks low level stakerid lahevad tournamenti nad esimese laksuga kutu -.-

 

vale jutt. ma oli eile seal. ma cmb 80. l6pus olin 116-nega koos. tegin ära. ei tea. mulle meeldib update juba :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 lehel hostage oli postinaud et 99% tuleb stakeritelt tegelikkult te ekksib umbes 70% ja muu 26% pk ja ülejäänud skillerdamisest ja NPC-dest

 

Tegelikult sa paned suht mooda. Siia foorumisse tuleb vist kyll ENAMUS raha stakemisest.

Aga yldkokkuv6ttes tuleb v2ga suur protsent macroeridest.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurem osa rahast tuleb kindlalt stakest, ma olen siin foorumis juba mingi 1b+ müünud, mis on kõik stakest


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt suu updade ruulib ... vaatake selle head külge . . .

 

 

Proovige runes ikka raha teenida ... ilma stakemiseta .

 

Saad range 99 siis on ikka kõva kõva saavutus . aga hetkel ütleks et oli jumala eazy

rikkastele .

 

Staked 100M ostad mingi rune nooli ja lvl 60 lased chainidega jumala hae eks.

 

Teenid ise raha ja ikka parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Up to 100 ea lollid siis kurat ei ostaks keegi.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no need kes stakemisest umbes midagi ei teadnud ja seal hakkama ei saanud... neile on see jah ou jee ..... need kes on omale korralikud stakerid teinud... ja nendega raha teevad neile on see ikka täiesti nuga selga... ja mingid kuradi skillerid võiks stakemise kohapeal oma suu kinni hoida eriti kui nad sellest eriti midagi ei tea ka....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan ,et vana duel arena tuleb tagasi kuna surve Jagexile on suureks muutunud vähemalt 3k ei tohiks jääda max stakiks.Loodan väga,et see juhtub.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jätke palun oma skillerite teema, et nad ei tea midagi stakemisest ja õnnelikud selle update pärast, kusjuures see ei ole nii, sest suht paljudel skilleritel on/olid kindlasti mainid, kellega staketi samuti. mingi osa skilleritest kindlasti naerab teine osa aga nutab(pole võimalik enam mille odavalt saada ja annetusi) mina olen suht selle poolt, et vana areena tagasi toodaks kuna sai vahetevahel isegi sõbra acciga staketud ja see oli päris fun. aga jah lõpetage see skillerite teema, selle asemel võiksite kasutada oma väikest asja seal kolju sees ja välja mõelda mingi triki, kuidas jagexile selgeks teha, et vana areenat tahetakse tagasi. oktybye

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jätke palun oma skillerite teema, et nad ei tea midagi stakemisest ja õnnelikud selle update pärast, kusjuures see ei ole nii, sest suht paljudel skilleritel on/olid kindlasti mainid, kellega staketi samuti. mingi osa skilleritest kindlasti naerab teine osa aga nutab(pole võimalik enam mille odavalt saada ja annetusi) mina olen suht selle poolt, et vana areena tagasi toodaks kuna sai vahetevahel isegi sõbra acciga staketud ja see oli päris fun. aga jah lõpetage see skillerite teema, selle asemel võiksite kasutada oma väikest asja seal kolju sees ja välja mõelda mingi triki, kuidas jagexile selgeks teha, et vana areenat tahetakse tagasi. oktybye

 

Kahjuks ei ole v6imalik yksi seda Jagexile selgeks teha :001_unsure:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sul võib see drop tulla ja fm 80orwhateva aga kust sa need millid said? ostsid muidugi või siis võtsid oma mainilt. seega ära tule sellega uhkustama. ok ja ärge oma mõtetut sitta postitage siia. olgu minu post viimane mõtetus siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.