Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gf jagex.

Soovitatud postitused

lol tuled teisi tatiks sõimama kui ise ei julge oma vanust avaldada? ... ja noh su zezima sign on ikka eriti hale kui aus olla....

 

Loe mu eelmist postitust uuesti korra.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:w00t: Panid tarka?

Vaadates sinu keelekasutust on näha, et tegemist ei ole mitte üle 10 aastase inimesega.

 

Ning tatid, saage üle minu Zezima signast.

 

Vot see tuli mylle nyyd t6elise yllatusena :)

Ei, ei ma ei solvunud. Kaugel sellest. V2ga hea, et yle pika aja natuke ka naerda saab.

Pmst, sa nagu kutsud teisi tattideks?hmm.. Kas IRL-s sa pooltele selle foorumi kasutajatele isegi oma n2gu julgeksid n2idata?...Ma kahtlen.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot see tuli mylle nyyd t6elise yllatusena :)

Ei, ei ma ei solvunud. Kaugel sellest. V2ga hea, et yle pika aja natuke ka naerda saab.

Pmst, sa nagu kutsud teisi tattideks?hmm.. Kas IRL-s sa pooltele selle foorumi kasutajatele isegi oma n2gu julgeksid n2idata?...Ma kahtlen.

 

Su oma kirjaoskamatus ajab sind naerma? Huvitav huumorimeel. :001_smile:

 

Vabandused teema autorile offtopicu eest muidugi!


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Su oma kirjaoskamatus ajab sind naerma? Huvitav huumorimeel. :001_smile:

 

Vabandused teema autorile offtopicu eest muidugi!

 

Ei mind ei aja naerma minu nn. kirjaoskamatus.

Rohkem ajab mind naerma sinu m6istusepuudulikus.

Ja vaadates su postitusi on aru saada et sul vanust yle 10 pole ju...

(v6i j2tad sa endast lihtsalt v2ga lolli mulje)

V2iksematele inimestele kohaselt ei asunud sa oma

seisukohti kaitsma (peale seda kui ma sulle v2itsin, et

selle update yle r66mustada on t2iesti m6tetu) vaid

hyppasid hoopis teemast k6rvale ja hakkasid mind s6imama.

Tatiks vms...Usu mind, mind tatiks s6imates ei v6ida sa midagi..

Pigem kaotad..........Oma mainet.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Staker ma ei ole jne. aga jagex jäi nyyd 3-me asjaga sitale.

 

1) Nad teenivad suht palju vähem. (25k$ paneb munad liikvele kyll sest enamus sellest rahast maksad sa ju töölisetele ja kui sa oleks endale saanud nn. 30k$ siis oled omadega kuival ju)

 

2) Nyyd kuna inimesed ei saa hästi raha teha ja nolada ka ei vinni tulevad ilusad macrojad ruuni vallutama.

 

3) Paljud quitisid ja ruuni maine läks sellega ka alla kui 1 quitis rääkis teistele kui sitt see on mingi ei saa raha teha jne. mõtlevad teised kah sitt ju ma kyll enam ei pela.

 

4) Nad sattusid tohutu spammi hunniku alla mis võib ka nende servereid tugevalt koormada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2kki seletaksid natuke l2hemalt, sellest over world tradest kui tead?

 

See peaks olema midagi sellist: Tuleb üks uus maja, sina saad enda itemi müüki panna ja teised saavad seda igast serverist osta. Selle maja hindade põhjal hakkab ka tulevikus stakede hinnad olema, nii et itemeid ei saa ka nii hästi stakeda. Ma olen asjast nii aru saanud


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis hädaldate .

Tõenäoliselt vana head arenat tagasi EI tule .

Macrojate arv kasvab kohe kindlasti meeletult ja maine kannatas kõvasti .

Aga asi läks normaalsuse piiridesse jälle tagasi .

Ebanormaalne oli kui mille müüdi 15 each .

Nüüd müüakse 50 each :)

Võibolla tehti Jagexile mingi märgus/ähvardus see mäng üldse maha võtta , et rwt ( Real World Trading ) tehakse sellega endale IRL raha, mis on keelatud Runescape reeglites minu teada .

Ja võibolla ongi parem, kahju muidugi eelkõige Highdriftist, kes tegi endale korraliku stakeri ja nüüd siis sellien duel arena jama .

Gl ppls . Get over it :w00t:


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis hädaldate .

Tõenäoliselt vana head arenat tagasi EI tule .

Macrojate arv kasvab kohe kindlasti meeletult ja maine kannatas kõvasti .

Aga asi läks normaalsuse piiridesse jälle tagasi .

Ebanormaalne oli kui mille müüdi 15 each .

Nüüd müüakse 50 each :)

Võibolla tehti Jagexile mingi märgus/ähvardus see mäng üldse maha võtta , et rwt ( Real World Trading ) tehakse sellega endale IRL raha, mis on keelatud Runescape reeglites minu teada .

Ja võibolla ongi parem, kahju muidugi eelkõige Highdriftist, kes tegi endale korraliku stakeri ja nüüd siis sellien duel arena jama .

Gl ppls . Get over it :w00t:

 

Nagu enne juba oeldud, et stakemine oligi paljudel stakeritel

ainuke asi mille p2rast nad rs-i m2ngisid.

Nii, et tglt ei ole: get over it...

Noh mitte, et nad oleksid oma s6bra kaotanud ja ma ei tahagi v2ita,

et runescape on RL-ga kuidagi v6rdv22rne vms lihtsalt rs-il pole nende jaoks enam m6tet.

Mis siis, kui runescapes pk 2ra keelatakse?

Kas sa quitiksid?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis hädaldate .

Tõenäoliselt vana head arenat tagasi EI tule .

Macrojate arv kasvab kohe kindlasti meeletult ja maine kannatas kõvasti .

Aga asi läks normaalsuse piiridesse jälle tagasi .

Ebanormaalne oli kui mille müüdi 15 each .

Nüüd müüakse 50 each :)

Võibolla tehti Jagexile mingi märgus/ähvardus see mäng üldse maha võtta , et rwt ( Real World Trading ) tehakse sellega endale IRL raha, mis on keelatud Runescape reeglites minu teada .

Ja võibolla ongi parem, kahju muidugi eelkõige Highdriftist, kes tegi endale korraliku stakeri ja nüüd siis sellien duel arena jama .

Gl ppls . Get over it :w00t:

 

Paar kuud on veel millid siin turul suht igapäevane nähtus, aga varsti kui ostjad ostavad ja seda kulutavad näeb 50M+ müüaid siin suht vähe ma arvan.


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii see on... aga noh mina ja high quited... + veel paljud kes stakesid... rsi mängisin aint arena pärast kui midagi teha viitsisin siis stake... muu oli suht no point... ja noh arenalt ma mingi kuradi wcga nüüd küll raha tegema ei hakka,... jookse nende lvl 3 idioot marcojatega seal võidu mida iganes... kui siis keeran oma stakeri ***** ja lähen teen veel mõne wildi retke... aga noh see rs pole enam see mis oli 6 aastat tagasi... minu jaoks kaotas mäng mõtte ja noh gl whit rs... ja kes quit siis neil gl in irl... aga noh ma veel vaikselt chillin siin ringi vahest aga mitte nii palju kui ennem ma arvan...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pmts jah siis kui mul hakkab staker valmima tuleb update mis kõik mu lootused prügikasti viskas. Pmts kui midagi selle arenaga ette ei võeta siis minu poolt on Quit for RuneScape. 3k kaupa endale mingi rare ***** alla soetada pole lihtsalt võimalik. Aasta aega staked istud easter eggi otsas. Pole suurt mõtet.

 

Nice Sig. :P

VÄGA,VÄGA HALB UPDATE OLI:@ , Nüüd hakkavad Duel Arena Ppl äkki Wildys Käima?:O


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

aga . inimesed m6elge.

alati ei pea tegema stakega raha. seee on hea et millide hinnad tõusevad.

p2p's on ka barrows ja veel igasuguseid kohti kus saab teha head raha.

Kuigi noh. ma eile proovisin seda touramenti. väga k6va värk ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

**** mis vennad siin foorumis on, kui ma oleks Andrew, oleks ma selle stake värgi ammu juba ära lõppetanud...sest nii palju teenivad rl raha stakega mis on reeglite vastu. kui midagi ei meeldi, quitige või õppige muud moodi raha teenima.

Minu arust on see väga hea update.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.