Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gf jagex.

Soovitatud postitused

heh , ma kyll ei quiti . ise eriti ei stake , v6idan , kaotan j2lle 2ra ja l2hen minema ^^ .

minu elu arenal . varsti l2hen vaatan mis olukord seal siis kah on . jama kyll , et k6ik kes stakerid tegid , neil p**s!s . Pray 31-52 ja pkama , asi korras . [ no peaaegu ].


just do it

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ise ei j6udnudki veel arenale :( 70 70 74 pray 1..j2i pooleli ...

Aga muide. Huvitav mis jagex teeks kui oma 1k-5k inimesi neile j2rjest kirjutaksid?

Pmst neil pole midagi teha juu. Panevad ip ban? ha-ha-ha...Kas nad hakkaksid oma mailboxi

uptatame?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omfg,see Jagex hakkab ka vist ära pöörama,ma arvan kui nii edasi läheb,siis nii mõnedki tuntud ja vanad mängijad quitivad.Väga loll samm.

 

T2pselt! Varsti ongi rs-is ainult newschoolerid...Siis kavatsen mina ka quitida :001_smile:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol seal on juba enamus newschoolerid.... ja ma tõesti mõtlen tõsiselt et enamus on new... neid keda ma tean umbes 3 aastat need on enamus like more then 99% quited... väga vähesed on jäänud... ja kes on need mängivad 1 korra kuus...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

fakkkkk täitsa mu*nnis kuidas neil aru peas ple tra need affid situsid rsi ära:@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nad tegid selle update selleks et piirata real items trade world ehk siis miljonite müümist piirata vähemalt nii väitis mod mike ja veel ütles ta, et unlimited staked ei tule tagasi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad tegid selle update selleks et piirata real items trade world ehk siis miljonite müümist piirata vähemalt nii väitis mod mike ja veel ütles ta, et unlimited staked ei tule tagasi!

 

No see selleks, aga on ikka vahe sees kyll, kas max stake on 3K v6i 5m..See 3k on T@IELIK jaburus..-.- Aga jh...tahaks ikka loota, et vana systeem tuleb tagasi...:001_smile:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea update gf nuubid stakerid!

GJ Jagex

 

Kle beduiin pane oma suu kinni -.-

Kohe n2ha ju, et tegemist on 9-11 aastase persooniga, kellel

on vaja yleliigset t2helepanu.

M6tle, kui paljud inimesed on pr2eg p2ris kurvad/vihased.

Mida see sulle head teeb et stakemine kadus? Mitte midagi.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle beduiin pane oma suu kinni -.-

Kohe n2ha ju, et tegemist on 9-11 aastase persooniga, kellel

on vaja yleliigset t2helepanu.

M6tle, kui paljud inimesed on pr2eg p2ris kurvad/vihased.

Mida see sulle head teeb et stakemine kadus? Mitte midagi.

 

väga paljud on vihased ja paljudel on totaalselt pohui, aga ma ei ole staker aga ütlen ikkagi et idiootsus

!


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh ma jään igatahes järgmise nädala updatet ootama, kuna järgmine peaks merchanti süsteemi ära rikkuma minu arvates, see over servers trading värk. See update mis praegu oli teeb mõnusa hiti raredele, kuna vaadake rarede foorumit palju seal on müüjaid ja palju ostjaid ;) Rare asjadel pole enam suurt väärtust, kuna stakemine oli peamine võimalus endale 200M ost sooritada..


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh ma jään igatahes järgmise nädala updatet ootama, kuna järgmine peaks merchanti süsteemi ära rikkuma minu arvates, see over servers trading värk. See update mis praegu oli teeb mõnusa hiti raredele, kuna vaadake rarede foorumit palju seal on müüjaid ja palju ostjaid ;) Rare asjadel pole enam suurt väärtust, kuna stakemine oli peamine võimalus endale 200M ost sooritada..

 

2kki seletaksid natuke l2hemalt, sellest over world tradest kui tead?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Munasid ei kõiguta :D:D. Sa paned ka hästi. Tegelikult 275000.- ütleme 5000 mängia pealt se on VB 1 jagexi töötaja palk. Kõige jubedam oleks sii8s kui keegi teeks teema all for quit RS ja kõik worldid 0-i kukkus siis ma arvan hakkavad need munad kah kõikuma.

 

see lõpp oli hea siis ma arvan hakkavad need munad kah kõikuma.


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see ju puhta lollus!!! mis stakemine see on 3k omfg??? tehke keegi jagexile selgeks mida tähendab sõna stake...see update on sama hea kui kasiinodes öelda et max panused on 1kroon ja nii kõikides kasiinodes.... äkki siiski kirjutaks kõik jagexile või keegi äkki teeks mingi lehe kus on ingliskeelne hääletus ja siis saadaks tulemuse jagexile see oleks hea ma arvan.. ootan annetusi pm kui tahate annetada


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle beduiin pane oma suu kinni -.-

Kohe n2ha ju, et tegemist on 9-11 aastase persooniga, kellel

on vaja yleliigset t2helepanu.

M6tle, kui paljud inimesed on pr2eg p2ris kurvad/vihased.

Mida see sulle head teeb et stakemine kadus? Mitte midagi.

 

:w00t: Panid tarka?

Vaadates sinu keelekasutust on näha, et tegemist ei ole mitte üle 10 aastase inimesega.

 

Ning tatid, saage üle minu Zezima signast.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.