Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Andro123 * JAKOBI ANDRO * toreinimene12345@hotmail.com

Soovitatud postitused

Tsiiiises kraist, selline jama mingi 2 euri pärast?

Üleüldse steami kasutajate müük pole lubatud, seega sinna pole mõtet pöörduda, politsei naerab aga teie 2 eurose avalduse välja.

Mina jääks pigem lootma, et kasutaja banni ei saa, jagate kasutajanimesid nii lahkelt, tõsiselt raske on mõnel teha väike vihje steamile.

Kasutajat saab tagasi võtta ilma, et peaks mingeid e-maile teadma jms. Serial key on võtmesõnaks koos pildiga - teha vastav avaldus steam communitysse ja saab tagasi, iseasi kui kiirelt.

Lugedes kogu teemat - ei saanud mina aru sellest probleemist isegi, liiga segane lugu, mingi tõestamine käib. Raske on siis MSN logisid siia panna, selgitamaks mis juttu tegelikult aeti äri tehes?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tsiiiises kraist, selline jama mingi 2 euri pärast?

Üleüldse steami kasutajate müük pole lubatud, seega sinna pole mõtet pöörduda, politsei naerab aga teie 2 eurose avalduse välja.

Mina jääks pigem lootma, et kasutaja banni ei saa, jagate kasutajanimesid nii lahkelt, tõsiselt raske on mõnel teha väike vihje steamile.

Kasutajat saab tagasi võtta ilma, et peaks mingeid e-maile teadma jms. Serial key on võtmesõnaks koos pildiga - teha vastav avaldus steam communitysse ja saab tagasi, iseasi kui kiirelt.

Lugedes kogu teemat - ei saanud mina aru sellest probleemist isegi, liiga segane lugu, mingi tõestamine käib. Raske on siis MSN logisid siia panna, selgitamaks mis juttu tegelikult aeti äri tehes?

 

Asi pole summa suuruses, asi on põhimõttes. Varsti jätame scammerid bannimata, sest summa oli liiga väike?


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tsiiiises kraist, selline jama mingi 2 euri pärast?

Üleüldse steami kasutajate müük pole lubatud, seega sinna pole mõtet pöörduda, politsei naerab aga teie 2 eurose avalduse välja.

Mina jääks pigem lootma, et kasutaja banni ei saa, jagate kasutajanimesid nii lahkelt, tõsiselt raske on mõnel teha väike vihje steamile.

Kasutajat saab tagasi võtta ilma, et peaks mingeid e-maile teadma jms. Serial key on võtmesõnaks koos pildiga - teha vastav avaldus steam communitysse ja saab tagasi, iseasi kui kiirelt.

Lugedes kogu teemat - ei saanud mina aru sellest probleemist isegi, liiga segane lugu, mingi tõestamine käib. Raske on siis MSN logisid siia panna, selgitamaks mis juttu tegelikult aeti äri tehes?

 

Kas ma eespool juba ei maininud, et teen Steami reporti?

Tehtud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja sul on vaja tõendeid surm5,nagu igal asjal on vaja tõendeid süüdistamiseks,muidu on see valesüüdistus.Ja mina müüsin sulle steami ja sina tahad välja petta.ma vaatan et see siin nii lihtne,mingi suvakas hakkab süüdistama ilma tõenditeta ja siis kõik usuvad.nagu normaalne

 

---------- Post added 22-11-11 at 17:38 ----------

 

sina pead tõestama,sina oled süüdistaja

Peale koma, punkti ja jne käib ka tühik laps....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cmxz1, ei sellesuhtes on sul küll õigus, petised tuleb kindlasti välja peksta siit foorumist, kuid pigem rohkem pidasin silmas seda, et Eesti Politsei naerab paraku selle 2 eurose avalduse välja, sest nende jaoks pole siiski üks kahe eurone avaldus pole piisav.

andro123, no kui sa ostsid krediitkaardiga, TULE TAEVAS APPI, see on ka ju tõend ostu sooritamise kohta, saadad kasvõi selle pildi ja kurdad oma muret, kuid üha enam kahtlen, et sa saad oma kasutaja tagasi, eriti kui on tehtud reporte. Teeks ise ka kaebuse, kuid ei viitsi ekstra kasutajat teha selle jaoks.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lmr sa ikka tajur,sa see sama kuradi [email:13k8fcct]v2rska112@hotmail.com[/email:13k8fcct]. sina tahtsid mult teamwviewriga osta gpsid 137M,idikas.mul on isegi msni jutt olemas,nii et sry feil.

 

---------- Post added 24-11-11 at 11:47 ----------

 

Dadec ma juba eeltoodult mainisin,et mulle ostsis selle kasutaja Faya.ee deathruni omanik oliver.kuna minu teenuspakkuja swedbank ei lase selliseid tehinguid teha neti kaudu,nagu osta steami steampowerist.

 

---------- Post added 24-11-11 at 11:48 ----------

 

Dvai las sumr5 näitab tõendeid ja banige mind ära,dvj tahan näha.asi ongi selles et ta süüdistab ja tahab välja petta,ja tal pole mingeid tõendeid.

 

---------- Post added 24-11-11 at 11:50 ----------

 

qwas ma arvan et sa rohkem laps kui mina.kuulate mingi pubeka süüdistusi ilma tõenditeta? Kas te ei tea,et tänapäeval vaja tõendeid süüdistamiseks,aga sellel surm5-l pole tõendeid,kuna ta süüdistab niisama ja plaanib välja petta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm, selge, kuid oled sa kindel, et just seesama deathruni omanik vms sind üle ei lasknud, vaid võttis enda ostetud kasutaja tagasi?

Tegelt asi kisub suhteliselt põnevaks, kui ta üle ei lasknud.

Revo ta vaevalt on, 2-juuroseid tehinguid vaevalt et teeb.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mm, selge, kuid oled sa kindel, et just seesama deathruni omanik vms sind üle ei lasknud, vaid võttis enda ostetud kasutaja tagasi?

Tegelt asi kisub suhteliselt põnevaks, kui ta üle ei lasknud.

Revo ta vaevalt on, 2-juuroseid tehinguid vaevalt et teeb.

 

Esiteks : kui Ta Revo , Kogub Alguses tehinguid ja laseb üle teda me teame kõik juba ju .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.