Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mint vs Kõu.

Soovitatud postitused

Kõik inimesed keda tean ütlevad et kõu on pask ja mint ülekõige, ja mina arvan vastupidist.

Kõu keskmine kiirus : 310kb/s ei olene asukohast linnas sees kuni 2,4mb sec.

Mint keskmine kiirus : 117kb/s 10km linnast eemal ja on põhimõtteliselt olematu, linnas sees isegi 3mb sec.

Kõu võib vabalt täie koormuse all kasvõi 24/7

Mint üle 3 tunni piina ei talu, kuumeneb üle ja muutub üli aeglaseks ja katkendlikuks.

Kellelgi veel selline probleem mintiga? Mõtlesin seda veidi ülber ehitada, näiteks lisada jahutus...

No kui arve koju jõuab siis tavaliselt arvatakse et kõu on liiga kallis ja aeglane, ise ma küll nii ei arva.

Keegi on oma interneti kuidagi stabiilsemaks ja kiiremaks teinud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi oli kõu...Täielik s*tt ämbris ikka.Nüüd see elioni digi Tv ja värki särki.Ei kurda!!!!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mint kyll pask. Linnas oli 8mb sec ja umb 3km linnast v2ljas on 10 - 50 KB/s.

Kõud pole proovind tho. Varsti proovin tele2, ytleb et 5 pulka siin ... well see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõu- päeval enamasti 5-80kb/s (ebastabiilne ALATI) mingi 01.00-07.00 oli 160kbs max

EMT medium - päeval 250kbs stabiilselt öösel max 3mbit sec.

 

Kõu - 19 €

EMT - 13 € (3 kuud algul 1€ kh)

 

3mbit on 300kb/s, et sa teaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel nett, 16€ kuus iT Service vms oma .. sellega tõmban netist asju pmst 1mb sec kui on hästi seeditud vms ..Torrenti kohta k2ib see ..

Muidu niisama netist laseb asju alla 800kb/s .. Ei kurda ka .

 

---------- Post added 22-11-11 at 04:27 ----------

 

1605474529.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik oleneb asukohast, kui tahad kodus kasutada siis saad testimiseks ju mõlemad võtta.Endal oli Kõu puhas see samune

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik oleneb täiesti sellest kui kaugel ja kus paiknevad mobiilmastid. Minul on näiteks lähim elisa mast ~ca 8.km kaugusel ja elan maakülas. Nett mindiga on ütleks, et isegi hea.. isegi pingiga probleeme väga ei esine (ping stabiilne cs'is 60-70). Vaadake, et teil lihtsalt WCDMA 3G lukku salvestatud ja võite jupsida RAS & NDIS vahel , RAS(modemina) on näiteks ping vahel ca 15ms parem.

Kõuga kogumused kahjuks puuduvad..


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

elan linnast umbes viie kilomeetri kaugusel.

Mul on Kõu olnud seda ma küll ei soovita.

Hetkel kasutan Minti ja ma olen rahul kuigi Kõu oli stabiilsem ning mul on ka nii olnud ,et kui kauem saab koormust siis kaob neti ühendus katkendik.


ega õlised trullad ei meeldigi naistele :D

 

+1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ida-Virumaa poolelt on pasad järgmised internetid: Kõu (tänu püssi masti valesti paigutamises), MINT(sama asi ning levi väga halb)TELE2(sama asi, kuid levi peegeldusega)

Mis töötab on ainult EMT Internet 3.5G

ühesõnaga kõik ainult loeb asukohast.


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain selle tele2 pulga, algul 3mbs , tunniaja p2rast 1 mbs, tunniaja p2rast 0.6mbs ja siis l2ks t2iesti aeglaseks .

See l2heb kuumaks ja siis ta ei tööta nii h2sti. M6ttetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen proovinud Minti, seda linnas - täiesti kasutu. Olgu, peab tunnistama, et kellel tõesti vaja seda on, siis saab tehtud sellega oma asjad, aga muidu täielik saast ning ei julge soovitada. Msnis ja uudiseid lugeda aitab küll, aga mängimine ning youtube/videod ei tule kõne allagi, kui just ei soovi terve päeva buffida.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.