Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

My LOL adventures.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

dude, twitch üks kõige squishymaid ad carrysid üldse ilmselt, kui vastastel vähegi ajusid on siis väga useless pick.

vladranked2204.png

#carried

 

lakers, added. kui olen sees siis võid iga kell inviteda ;)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
dude, twitch üks kõige squishymaid ad carrysid üldse ilmselt, kui vastastel vähegi ajusid on siis väga useless pick.

vladranked2204.png

#carried

 

lakers, added. kui olen sees siis võid iga kell inviteda ;)

 

Twitchi on väga hea junglis mängida. Ei peagi botis mängima teda.

Muide dorans ringid on jube kasutud vladile. Elusi ja ap-d annavad küll, aga mis sa selle mana regeniga teed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

twitch jungle ? ei saagi enam aru kas trollid v lihtsalt tainas.

ringid ostsin selleks, et raha oli pisut üle. alustan ka dorans ringiga, üsna hästi töötab imo. saad bonus ap'd ka suti selle hp pealt.

amumu support ? seems legit:

amumuranked2204vol2.png


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

gankida võib hea olla, aga katsu sa alguses junglis hakkama saada, tal sustain olematu...

ning 400 hp vladimiriga ei ole üldse tore pelada. mul pole mingeid hp ruune ega värke eraldi ka, niiet praeguseks kõlbab see build minu jaoks.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ranked ei meeldi, sest ma saan ALATI nii uroodid tiimid kui võimalik. enamus mängudest endal umbes 7/3/8 ja team feedib lihtsalt nii julmalt et kaotame. main on westis jah.

pole mingeid pildistamist väärt mänge olnud, eks uuendan kui toimub midagi.

Sa ilmselgelt ikka väga hea mängija. Õpetada ka inimest ei saa, räägid nagu seinaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gankida võib hea olla, aga katsu sa alguses junglis hakkama saada, tal sustain olematu...

ning 400 hp vladimiriga ei ole üldse tore pelada. mul pole mingeid hp ruune ega värke eraldi ka, niiet praeguseks kõlbab see build minu jaoks.

 

 

Doran ring, vlad first item? point? mana regen pole vaha, 80hp nahui? samahästi võta ruby crystal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gankida võib hea olla, aga katsu sa alguses junglis hakkama saada, tal sustain olematu...

ning 400 hp vladimiriga ei ole üldse tore pelada. mul pole mingeid hp ruune ega värke eraldi ka, niiet praeguseks kõlbab see build minu jaoks.

 

Jube raske tõesti nüüd kui jungle nii lihtne. Blue võtab nii kergelt ära E-ga.

 

Aga jah, ei viitsi öelda enam midagi vladi ja dorani teema kohapealt, sest sa nkn ei kuula ju. Siis ise imestad, et miks nii low elo peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOL, are u fucking retarded?

noshit et kui vastastiimis on twitch ostad vision warde, kuidas sa ikka counterid teda paremini

 

kui enemy team vision wardib oma lane siis tasub sul ainult oracle osta ja grats, top/mid 125 gold down

ja ma ei usu, et keegi lvl 1 vision wardi rushib

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOL, are u fucking retarded?

noshit et kui vastastiimis on twitch ostad vision warde, kuidas sa ikka counterid teda paremini

 

pmts, are u retarded? kui mul full ahrims ja dh set, no way sa maha counterid mu oma ak47ga, counterid on palju paremad eriti master wandidega krdi twitch noob

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

aitab küll spammist.

üldiselt võin öelda, et teie soovitused buildide suhtes lasen ühest kõrvast sisse teisest välja. nagu näha siis praegused buildid töötavad minu jaoks, kui elo tõusma hakkab eks siis tuleb muidugi asju muuta, kuid praegu ei ole sel eriti vahet. kui saaksin ka edaspidi selliseid normaalseid tiime, kus puuduvad afkerid ja tajutakse ka mängimist, siis elo peaks väga kiiresti tõusma. täna katsun jälle 1 rankedi ära teha, aga üsna busy irl.

 

// jõudsin isegi kaks mängu teha. mõlemad 1/8 lolol.

esimene mäng oli 2 afk ja ise olin ka sajaga glitched esimesed ~10 minutit, jäin jaxist farmis täiega maha ja lõpp läks nagu arvatagi võib 3v5...

teine mäng oli endal väga halb lihtsalt, ei saanud korraliku farmi ega häid ganke ning läinud ta oligi. lakers'ile suur thumbsup, galioga väga kibe käsi ;)

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.