Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vabanduskiri Dumbyle ja vahvel.net kommuuni liikmetele

Soovitatud postitused

Admin

Vabanduskiri Dumbyle ja vahvel.net kommuuni liikmetele.

 

Mina, Genius15, sain 2.Novembril, aastal 2011, bänni sellepärast, et rikkusin reegleid spämmides. Täpsemalt siis enam-vähem ka solvasin teema tegijat ja vabandan tema ees.

Spämmi eest küll tavaliselt bänni ei saa, sest see on väike rikkumine, aga minul nii palju ei vedanud, sest mul on juba eelnevalt kriminaalne taust :D

Õigemini oli siis mul juba 12 punkti eest warne olemas, seega 3 punktine warn oleks mu üheks kuuks vahvel.net'st eemaldanud.

Kuigi ma arvasin, et eelmised warnid aeguvad, mida nad peaksid tegema, aga mul polnud õigus, seega spämmimise eest sain ma 5 punktise warni ehk bänned üheks kuuks.

Ega mina siis kohe seda sinna paika jätnud, vaid pöördusin foorumi admini Henry poole, sest Dumby't polnud hetkel võimalik kätte saada.

Esimene reaktsioon on muidugi, ennast õigustada takka ja hakata adminit/modet, kelle poolt bänni sain, sõimata ja halvustada. Ma tegin seda, aga roppe sõnu ma ei kasutanud, võib olla mõni vahest harva...

Selle halvustamise hoos solvasin ma foorumi vahvel.net adminit Dumbyt, muidugi olin ma pahur ja nõudsin selgitust Henrylt, miks ma warni sain ja bänned. Henry seletas kõik ära,

aga ikkagist ma ei jätnud jonni ja hakkasin aina hullemamini Dumbyt maha tegema... Lõpuks viskas Henryl ka keti maha ja kaitses oma kaas kolleegi, lisas mulle bännile 1 kuu juurde.

Muidugi olin ma selle ära teeninud, sest ma ikkagist laimasin tema sõpra ja foorumi ühte adminit.

 

Tahaks isilikult vabandada admini Dumby ees, keda ma olen millegi pärast koguaeg hukka mõistnud, mul lihtsalt oli palju viha millegi pärast tema vastu.

Vabandan vahvel.net foorumi administraatori Dumby ees ja teiste foorumi liikmete ees, kellele olen kunagi midagi halba öelnud.

 

Parimat, Genius15.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tore jah .

Ega neid pole vahvlis palju kes selliseid poste teevad.


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sul vedas, et vaid 2 kuud said. Ma ei näe põhjust, miks sa peaks varem unbanni saama. Uuel aastal näeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks tema saab 1-2 kuud bänned kui ta sõimas admiini jne... TULEKS PERM peale panna. Ma sain kuskil topicus offtopicu eest PERM BAN SPÄMMI EEST!?!? Mis toimub, keegi seletage minule palun.

 

See andestus on puhas saast, poe jah rohkem. Tal poh, lihtsalt tahab unbanni, et enda äriga edasi tegeleda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks tema saab 1-2 kuud bänned kui ta sõimas admiini jne... TULEKS PERM peale panna. Ma sain kuskil topicus offtopicu eest PERM BAN SPÄMMI EEST!?!? Mis toimub, keegi seletage minule palun.

 

See andestus on puhas saast, poe jah rohkem. Tal poh, lihtsalt tahab unbanni, et enda äriga edasi tegeleda...

 

u mad ? :D

Vähemalt palus andeks.. Paljud ajavad siin foorumis närvi oma käitumisega, aga tuleb natuke tagasi hoida ja mitte ärrituda.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks tema saab 1-2 kuud bänned kui ta sõimas admiini jne... TULEKS PERM peale panna. Ma sain kuskil topicus offtopicu eest PERM BAN SPÄMMI EEST!?!? Mis toimub, keegi seletage minule palun.

 

Brotip:

post-count.jpg

 

Muidu jah, tubli, et Genius nii tegi.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

njh ega varem ei 6pita kui hilja. 12 warn-i o_O ....oleks v6inud aru saada juba.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

normaalne, tõnis saab migni pisikese sõimu ja spammi eest banni aga samas mingid haiged debiilikud ? kui nii tohib öelda ei saa mitte midagi , ohjaa, neid kõigehaigemaid veel moderaatorid kaitsevad isegi . pathetic.


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda arvate teie, ma arvan siiski , et se ei ole nii .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Warnide eest võiks maksimaalne karistus olla Tummaks tegemine vms , et foorumis vähemalt saaks aega veeta , see nagu raamatu lugemine , kuid loed ainult teemasid mis korda lähevad :)

 

Vähem bänni ,rohkem seksi :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti huvitav ongi see, et nö "spämmi" eest laksutatakse pidevalt bänne, aga scammeritel lastakse aktiivselt tegutseda.

 

Kui tead, et keegi tuntud scammeritest tegi uue kasutaja siis anna teada juhtkonnale, mina pole sellega kursis kes endale uue kasutaja tegi.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui tead, et keegi tuntud scammeritest tegi uue kasutaja siis anna teada juhtkonnale, mina pole sellega kursis kes endale uue kasutaja tegi.

 

Revo näiteks manipuleeris modega kellegagi. Ma veel ütlesin, et see Revo ja tõestasin ära ka. Vastuseks sain sellele "Ah las ta olla", kahjuks ei mäleta kes see oli.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.