Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin dungeroneeringule teenuse tegijat

Soovitatud postitused

Tere, kas leidub kedagi usaldusväärset kes teeb mu accil dungi 3 - 80. ma otsin sellist kellel on enam kui 20 tehingut ja halba tagasidet pole.

Vahetpole kas kasutame mm vmis iganes, ma pean ju 100% ette andma seega tahan ausust näha. kuna tegu mu zerkeriga ei taha et saan üle ja deffi tehakse vms iganes .

 

Igatahes siis:

kes on selle ülesande vastuvõtjad siis saatke pm v6i postitage oma pakkumine teemasse ning teie enda hind ka mis see maksma läheks, kui asi on enamvähem otsustatud võtame msni teel ühendust

 

Maksan korralikult teile . !

 

Aitähh !! :)

 

---------- Post added 02-11-11 at 16:38 ----------

 

Mode parandage palun mu teema nime:D, "dungeoneeringu"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?81738-MIKS-ON-MINU-TEEMA-LUKUS-K%F5igil-lugeda!

 

Ja samuti, 20€ on juba väga kahtlane. Ükski inimene, kes teeb töö ilusasti korralikult ära, ei teeks seda isegi alla 30-40 euri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep, kui sa tahad endale kindlat inimest, kes korralikult ja kiirelt ära teeb, siis võid arvestada mingisuguse 40 euroga kindlasti.

Ega see mingi cookingu tegemine pole, et 2 klikki ja siis istud 2 minutit niisama.

Need, kes sul poole odavamaid hindu siin pakuvad, ei lõpeta arvatavasti ära sellega või siis ei teegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://www.vahvel.net/showthread.php?81738-MIKS-ON-MINU-TEEMA-LUKUS-K%F5igil-lugeda!

 

Ja samuti, 20€ on juba väga kahtlane. Ükski inimene, kes teeb töö ilusasti korralikult ära, ei teeks seda isegi alla 30-40 euri.

võtan neid sõnu kuulda, hea et keegi mulle vähemalt seda ütles, kuid ok, kui leian suurte tehingutega inimese, kes teeks , okei, maksan siis rohkem, on selliseid:D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.vahvel.net/showthread.php?81738-MIKS-ON-MINU-TEEMA-LUKUS-K%F5igil-lugeda!

 

Ja samuti, 20€ on juba väga kahtlane. Ükski inimene, kes teeb töö ilusasti korralikult ära, ei teeks seda isegi alla 30-40 euri.

 

Miks ei teeks alla 30-40? mul tõesti väga hard teha, kui ma ise koguaeg mainiga dungin? ja võttes arvesse, et ma ise keyn, ja mul on alati kaasas leecher kes maksab mulle 2.5m?

kas mul on tõesti nii hard teha siis et mulle makstakse eur gp asemel? See on isegi kiirem kui iga floor järel leecherit otsida, sest on püsiv leecher.

20+ eur all oligi mõeldud, et alla 27eur ei ole ma nõus, sest 27 eur=90m +see omakorda 2,5m juppidena = 36 large floori ehk 1800k+ xp

ehk kokku tuleks ligi 80 (kui c1s ka sisse arvestada siis oleks 80 vast täis)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.