Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Külm või kuum?

Kas põleksid või külmuksid surnuks.  

76 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas põleksid või külmuksid surnuks.



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pigem külmuksin surnuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Külmuksin, vähe rahulikum viis minna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põlemine ei võta 15 sekundit aega, paar minutit tossad enne kuni hing väljas.

 

[spoiler=Ei soovita nõrganärvilistel vaadata!]http://www.liveleak.com/view?i=9a1_1335498342

 

 

Külmumine on leebem, kuid aeglasem protsess (sõltub temperatuurist). Kümne külma kraadi juures oleks inimlik (valiksin), heidad magama ja hommikuks oled tehtud. Neljakümne külma kraadiga magama ei jää ja seda, kuidas sõrmed otsast kukuvad, ei tahaks tunda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõlemad on väga hullud ma arvan. Külmumisel hakkavad su näpud valutama ja pmst kukuvad otsast. Aga põlemine samuti hull.

 

Valiksin ma arvan põlemise, sest külmumine on aeglasem protsess( ma arvan)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põlemine ei võta 15 sekundit aega, paar minutit tossad enne kuni hing väljas.

 

[spoiler=Ei soovita nõrganärvilistel vaadata!]http://www.liveleak.com/view?i=9a1_1335498342

 

 

Külmumine on leebem, kuid aeglasem protsess (sõltub temperatuurist). Kümne külma kraadi juures oleks inimlik (valiksin), heidad magama ja hommikuks oled tehtud. Neljakümne külma kraadiga magama ei jää ja seda, kuidas sõrmed otsast kukuvad, ei tahaks tunda :D

 

Uskumatu video. Auto oli ka päris hästi deformeerunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan, et pigem külmuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.