Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus Teema

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Mu monitori probleem pole see. Need jubedalt suured ja rõvedad avatarid ajavad närvi. Nii pask kvaliteet tuleb.

Kui see teema jääb, siis hakkavad moderaatorid ka avatare uuesti tegema et hea kvaliteet oleks?

 

Neid ei häiri see. Üldse, ma ei teagi ühtki moderaatorit kellel oleks avatar udune või selline, et oleks vajadus uus teha. Kas tõesti on raske uut avatari leida, mis foorumiga sobiks? Mina näiteks googeldasin omale uue avatari.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Avatari saab alati uue valida, aga üks asi on küll kehv valik mida tehti, et kõik alla 150x150 avatarid venitatakse 150x150..

Selle võiks ikka uuesti maha võtta.

Pigem võiks uurida, kuidas väikseid avatari keskele saada, mitte ei jääks vaskaule nurka.

 

Kui väga vaja võin veits ise ka uurida, aga ei tohiks raske olla googeldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olge mad minu peale kuna mina valisin ja henry oli nõus.

Minumeelest väga originaalne.

 

Suurepärane valik seljuhul. Ma ei tea mitu korda ma küsisin, et kas avatare ei annaks suuremaks teha. Ja see, et vasakul pool on nimi, avatar, liitumine jne jne, see on ka väga super.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Avatari saab alati uue valida, aga üks asi on küll kehv valik mida tehti, et kõik alla 150x150 avatarid venitatakse 150x150..

Selle võiks ikka uuesti maha võtta.

Pigem võiks uurida, kuidas väikseid avatari keskele saada, mitte ei jääks vaskaule nurka.

 

Kui väga vaja võin veits ise ka uurida, aga ei tohiks raske olla googeldada.

 

Miks sul väikest avatari vaja ültse on? Väga imelik näeks välja kui kõigil suured ja siis paaril isikul väiksed.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võtke autoresize maha!! Saage aru, et väljavenitamine on jama, sest see jätab sita kvaliteeti maha. Ma ei hakka uut avatarit otsima.

Kas on tõesti raske teha avatar keskele kasvõi? Seda saab ühe minutiga ära teha.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nope, kui on avatar siis see on kõigil sama suur :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sul väikest avatari vaja ültse on? Väga imelik näeks välja kui kõigil suured ja siis paaril isikul väiksed.

 

Mina tahan nt et mu avatar oleks hea kvaliteediga. Mitte mingi kastide segu..

 

 

 

Pean Provedores-ega nõustuma, et avatari kvaliteet oleks hea.

 

Aga jah, eks ise otsustate mis on teiejaoks parem. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pean Provedores-ega nõustuma, et avatari kvaliteet oleks hea.

 

Aga jah, eks ise otsustate mis on teiejaoks parem. :)

 

See foorum siis tehtud aind moderaatoritele/administraatoritele? Liikmete soov üldse ei koti kedagi, eks?

Midaiganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma võin teha 50x50 ka, aga kõigile. Ei usu, et inimesed seda tahaks :)

Ja ma, administraator, lohh extraordinaire, ei soovi, et inimestel oleks eri suurustega avatarid.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellised suurused ei sobiks juba kujundusega. Martinike, kui sulle ei meeldi midagi siis tead küll mis teha :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See foorum siis tehtud aind moderaatoritele/administraatoritele? Liikmete soov üldse ei koti kedagi, eks?

Midaiganes.

 

Ainult virised. Kui midagi ei meeldi, võid lahkuda.

 

Võiksite aru saada, et see on kole, kui erinevate suurustega avatarid on kõigil. Väiksed ei sobiks ammugi mitte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See foorum siis tehtud aind moderaatoritele/administraatoritele? Liikmete soov üldse ei koti kedagi, eks?

Midaiganes.

 

Ainult juhtkonnale? Kulla mees, sinule ja veel mõnele üksikule ainult ei sobi. Kas juhtkond peaks nüüd teema ümber vahetama, kuna Härrale ei sobi? Enamusele siiski sobib ja sellest piisab.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sellised suurused ei sobiks juba kujundusega. Martinike, kui sulle ei meeldi midagi siis tead küll mis teha :)

 

Kui ei sobi, siis vaheta see teema välja. Saa aru, see teema on puhta saast. Ma ei imesta kui banned nüüd saan, kuna hakkan adminile vastu. Nagu igas foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.