Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kuskilt spreina/geelina värvieemaldit?

Küsimus

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Soovitan külastada tõesti mõnda autopoodi, alustada võiks Automaailmas näiteks. Guugeldades tuleb mingi 2 tulemust, mis nõuavad pintsliga pealekandmist, kuid võimalik, et leidsid need juba, kui ei, kirjuta tagasi.

Veel üks nipp, see pood kus ma viimanekord soovitasin sul värvi osta, proovi sealt. See seal Kadaka Selveri juurest veidi edasi. Nimi ei tule hetkel meelde.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Nitrolahustit proovi :P, kunagi vist sai endal kusagilt metalli pealt värvi maha ajatud.

Lol, ega keegi ei hakka ratta või auto pealt nitrolahustiga värvi maha hõõruma. Mdu ma läheks kohe trollima.

 

Veel üks nipp, kuumaõhu puhur, see mis kuidagi tõmbab selle värvi sealt lahti, not sure if it works with bikes.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas mul on õigus ja jutt käib bmx-i raamist? Kui jah siis mõned lasevad käsitsi liivapaberiga üle ja hiljem laki kiht peale. Peaks selline kena raw raam jääma.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.