Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

LoL päevik: Monekul

Soovitatud postitused

VIP
Heh, enne level 30 pole mõtet rune osta.

sellepärast ta kirjutaski "kogu" mby?

ja imo lvl 20 võid juba hakata ruune ostma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Soetasin endale siis Assassin's skini Master Yi'le ja olen päris rahul. Esimene mäng selle skiniga siis:)

i1icec.png


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga valesid asju ostad, osta nagu ma ütlesin, soovitan!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Üle pika aja siis midagi:D.

Otsisin Udyrile uut buildi, kuid midagi välja ei tulnud ja siis improviseerisin natukene ümber ja toidab hästi. Attack speed üles ja korras koos Tiger Stancega.

Lõpus hakkas eriti hästi minema, kuid mu võiduseeria(6 järjest) sai lõpu, kuna üks tüüp kellele keegi botis appi ei läinud hakkas jonnima ja läks AFK, lõpus olid 2 tüüp juba AFK.

Pilt ka siis:

2u8caib.jpg


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Üks hea mäng hommiku alguseks:D. Päris hea teamwork oli tiimi poolt ja tegin ise ka suht head tööd.

2zg6p80.jpg


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks hea mäng hommiku alguseks:D. Päris hea teamwork oli tiimi poolt ja tegin ise ka suht head tööd.

2zg6p80.jpg

 

Udyrile on veits rohkem AD-d vaja kuna, eriti AP ei tee talle midagi. Ise ostaks sellised asjad: Bloodthirster; Phantom Dancer;Mercuary Treads või Berserker's Greaves (oleneb kas armorit või attackspeed);Frozen Mallet,Black Cleaver; omavalikul tavaliselt mingid potid vms. Oleks siis minu fullbuild Udyril.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Udyrile on veits rohkem AD-d vaja kuna, eriti AP ei tee talle midagi. Ise ostaks sellised asjad: Bloodthirster; Phantom Dancer;Mercuary Treads või Berserker's Greaves (oleneb kas armorit või attackspeed);Frozen Mallet,Black Cleaver; omavalikul tavaliselt mingid potid vms. Oleks siis minu fullbuild Udyril.

 

Ära soovita inimestel mingeid idiootseid builde palun. Udyr enamasti tank only, aga võib ka damage ehitada, nagu näiteks Botrk.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Udyrile on veits rohkem AD-d vaja kuna, eriti AP ei tee talle midagi. Ise ostaks sellised asjad: Bloodthirster; Phantom Dancer;Mercuary Treads või Berserker's Greaves (oleneb kas armorit või attackspeed);Frozen Mallet,Black Cleaver; omavalikul tavaliselt mingid potid vms. Oleks siis minu fullbuild Udyril.

 

Njhm, viimased mängid ostsingi suht AD'd, aga pole pilte pannud:D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun et udyrile ikka tuleks osta tankie items, aga küsimus kas tiger or phoenix ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Nõustun et udyrile ikka tuleks osta tankie items, aga küsimus kas tiger or phoenix ?

Kasutan topis tigerit, aga kui jungles siis phoenix.

 

Üks hea mäng ka siis hommikuks jälle:D Surm tuli nii, et olin 4 vs 1 topis:D.

50gnys.jpg

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära soovita inimestel mingeid idiootseid builde palun. Udyr enamasti tank only, aga võib ka damage ehitada, nagu näiteks Botrk.

 

Udyrile on veits rohkem AD-d vaja kuna, eriti AP ei tee talle midagi. Ise ostaks sellised asjad: Bloodthirster; Phantom Dancer;Mercuary Treads või Berserker's Greaves (oleneb kas armorit või attackspeed);Frozen Mallet,Black Cleaver; omavalikul tavaliselt mingid potid vms. Oleks siis minu fullbuild Udyril.

 

Räägin endast mitte ei soovita. Seega STFU.

 

Egertile: GL, Westis?


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Killide seis jäi tiimide peale kokku 67/23 ja me saime ikkagi kotti.

Pilti kahjuks ei teinud, sest lol pani peale mängu kohe pange, aga lõpus oli mul 7k elusi:D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võid samuti kasutada lehte LolKing.Net :)

 

Killide seis jäi tiimide peale kokku 67/23 ja me saime ikkagi kotti.

Pilti kahjuks ei teinud, sest lol pani peale mängu kohe pange, aga lõpus oli mul 7k elusi:D.

Kena vaatasin just LoLkingis 3 warmors rogi ! N1

 

Vaatasin su ruune pole mõtekas osta tier 2 ruune kui ostad siis osta kohe tier 3. Ei vaeva sind pärast

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.