Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida nägid täna unes?

Soovitatud postitused

VIP

Kui tihti te üldse unenägusid näete?

Kui mitut und olete öö jooksul näinud?

Näete pigem halbu või häid unenägusid?

Mida te unes nägite täna või üldse kunagi?

 

Ei pea hakkama siin ribu-radapidi küsimustele vastama nagu tavaliselt, spontaanne jutt võiks olla :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tihti te üldse unenägusid näete? Võiks öelda, et iga öö, aga hommikuti mäletan igast unenäost ainult osasid. Siiski iga hommik mäletan midagi, ei ole nii, et midagi ei mäleta või unenägu polnud.

Kui mitut und olete öö jooksul näinud? 3 max. vist?

Näete pigem halbu või häid unenägusid? Häid. Halvad unenäod on nii kord nädalas keskmiselt.

Mida te unes nägite täna või üldse kunagi? Täna nägin, et olin klubis ja pidutsesin, siis ärkasin üles sp., et mind visati klubist välja ja mul oli, nüüdseks juba päris elus, selline tuumapohmell ja peavalu, et ma ei suutnudki enam magama jääda. Rohkemat ei viitsi hetkel kirjutada, kuigi ikka igasuguseid unenägusid olnud mul, esp. kui kivis peaga magama minna või kui just vesipiipu oled teinud, jah. Ma ei tea, miks, aga ma näen vahvaid unenägusid, kui ma kumbagi eelnevatest teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tihti te üldse unenägusid näete? Päris tihti, üleöö küll ma arvan

Kui mitut und olete öö jooksul näinud? Ei oska öelda, kuna unenäod nagu sulanduvad ühte aka lähevad jah järjest vms

Näete pigem halbu või häid unenägusid? Pigem häid, kuid mulle tundub et tihti on ka dejavu, et reaalses elus ükshetk tuleb nagu meelde, et selline hetk oleks nagu olnud täpselt!

Mida te unes nägite täna või üldse kunagi? Kahjuks ei mäleta :( magasin ligi 12h :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täna oli mingi hull nightmare. Sai "Saag V" vaadatud ja tuli muidugi unenäos ka külla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.