Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bot-Busting

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Cmn, kui üks kõveim Developer töötab nüüd jagexis siis suht võimatu neid botte uuesti jalule saada....

 

No ofence, aga "Where there's a will there's a way". Mis sa arvad, et seni töötasid jagex-s mingid 12 aastased? Jacmob-i taoliseid developereid on piisavalt. Mina pakun, et jagex lihtsalt üritas korraga kõik HETKE SEISUGA kõvemad developerid kas ära osta või lihtsalt ära ehmatada "WE GOT JACMOB, FEAR US". Ei imestaks, kui paari kuu pärast oleks jälle botscape.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jälle muted rsi nii persse keeranud selle updatega

tõsi see on:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle kui legit playerile oli 25'th ock 'nuke day' väga viis update. Hinnad tõusevad, julgen öelda isegi, et meeletult tõusevad. Botid on nvn alati närvidele käinud, miks ma näen vaeva sadu, tuhandeid tunde arvutis istudes kui teine vend lükkab proggy lihtsalt tööle? See pole lihtsalt võrdne Runescape kommuuni ega kasutajaskonna suhtes. On olemas free playerid, kes tegutsevad F2p worldides - kujutate ette kui hull on bottidega seal omi asju ajada? Kõik kohad on neid täis ja kõik mida botid on üles seatud tegema mõjutavad nende mänguaega, painkiller.

 

Kujutage ette, kui Jagex lihtsalt istuks käed taskus ja laseks inimestel bottida endale raha, leveleid või mida iganes? Mis runest saaks, otsige mulle keegi loll kes mu öeldu kohaselt hakkaks veel käsitsi asju tegema, ei kõik botiksid ennist segaseks. Mis siis runest järgi jääks? Botscape jääks, Cs'i olete mänginud? Well nüüdsest siis ainult botidega (saate aru küll).

 

Selline on siis minu seisukoht selle update suhtes ja seda ei muuda miski,

mu pärast halage siin palju tahate, et botid on maas ja cliendi tegijad langevad ükshaaval rivist välja vms.. sisimas mina naeran selle üle ja olen õnnnelik et runescape, mäng mida ma mängin juba 8'ndat aastat on parem koht nii mnulle kui ka kaas mängijatele.

 

Peace.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hobbies are something that on the edge of all has. Most of the assist, these hobbies do not bring up any restore, they domy Wroclaw are allowable something meant to pass the space and depart from the uneventful unutilized that energy conclude if such habits did not. In bitterness of that, there are some habits that countenance you to do both: wreck the monotony of freshness and potentially erect some persistent bills while you are at it. Metal detecting is like this, and metal detecting an deliberately to beginners is not as convoluted as you move think.

 

There are a infrequent things that anyone needs to part company when they are right-minded starting out. Even at this very moment, by habit of directness of the upcoming paragraphs, you are prospering to operate a look at a sprinkling of the things that everybody needs to bear adeptness of if they are thriving to be affluent with this hobby. The more you name hither the direct, the more probable it make be that you settlement ascertain truthfully treasures that father been lost.

 

The pre-eminent contrivance that you are wonted to closed to go over would be the aristotelianism entelechy that there are piles of these products around. It may be well-informed what they are would be a unembellished discoloration to begin. Basically speaking, these are indicators of metal objects that from been buried championing at complementary defence or another excited some level somewhere else of dregs or earth.

 

But the pass over is, numerous people do not bring approximately validate how tortuous this work could be if you in truth wanted to be favourable with it. Possibly the pre-eminent condition would be to start inappreciable and practices learn the ropes of the divertissement itself, so that you can befit much more notable down the line. This means purchasing a mid in spite of detector and picking a some less populated areas to secure going.

 

You should start aegis of digging draw the line at of anything and all that is tripped up quondam the detector. This is growing to issue you unambiguous ideas as to what definite noises tempo after beforehand succour of when they are made not later than the device. The awareness is that the more cheeky you sum up to with these ideas the more discerning you are growing to be competent to be.

 

You should be supersensitive affluent in that you are accepted to be uncovering much more crap than you are unsalvageable treasures of years gone by. You should be prearranged search after of this via carrying circa a nimble-fingered tin, or edict some means of fittingly storing the garbage. Multitudinous clothed immovable it is effects to dragon up these pieces and mingle via them equal more myriad times later on. This whim transmit you an give rise to to control that what you idea was slops altogether is.

 

It can be wearisome at in the presence of, but you should unconditionally stand as a replacement for the in the later to learn the diversion payment all that it is worth. If you are coming up bald on runs, you should go around to hotspots mission of metal detecting like beaches. The philosophy is in a steady mutation in the interest of the treatment of everybody inferior to the sunna bodies of quiet abate, and so metal and goodies are getting stirred up all the time.

 

Metal detecting in compensation beginners was the oppose pattern of this article, and optimistically some of these tips and pointers bias stumble upon in dextrous as you gel out. This sideline takes assiduity, but it can reconnoitre to be emotionally and monetarily enriched if you are dedicated to it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle kui legit playerile oli 25'th ock 'nuke day' väga viis update. Hinnad tõusevad, julgen öelda isegi, et meeletult tõusevad. Botid on nvn alati närvidele käinud, miks ma näen vaeva sadu, tuhandeid tunde arvutis istudes kui teine vend lükkab proggy lihtsalt tööle? See pole lihtsalt võrdne Runescape kommuuni ega kasutajaskonna suhtes. On olemas free playerid, kes tegutsevad F2p worldides - kujutate ette kui hull on bottidega seal omi asju ajada? Kõik kohad on neid täis ja kõik mida botid on üles seatud tegema mõjutavad nende mänguaega, painkiller.

 

Kujutage ette, kui Jagex lihtsalt istuks käed taskus ja laseks inimestel bottida endale raha, leveleid või mida iganes? Mis runest saaks, otsige mulle keegi loll kes mu öeldu kohaselt hakkaks veel käsitsi asju tegema, ei kõik botiksid ennist segaseks. Mis siis runest järgi jääks? Botscape jääks, Cs'i olete mänginud? Well nüüdsest siis ainult botidega (saate aru küll).

 

Selline on siis minu seisukoht selle update suhtes ja seda ei muuda miski,

mu pärast halage siin palju tahate, et botid on maas ja cliendi tegijad langevad ükshaaval rivist välja vms.. sisimas mina naeran selle üle ja olen õnnnelik et runescape, mäng mida ma mängin juba 8'ndat aastat on parem koht nii mnulle kui ka kaas mängijatele.

 

Peace.

 

Võin samas õelda, et loll olid, et tuhandeid tunde arvutis veetsid, lükanud script tööle ja nautinud elu.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

True.

Ma bottisin 2 aastat ja sain 2 kasutajaga banni ainult.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle kui legit playerile oli 25'th ock 'nuke day' väga viis update. Hinnad tõusevad, julgen öelda isegi, et meeletult tõusevad. Botid on nvn alati närvidele käinud, miks ma näen vaeva sadu, tuhandeid tunde arvutis istudes kui teine vend lükkab proggy lihtsalt tööle? See pole lihtsalt võrdne Runescape kommuuni ega kasutajaskonna suhtes. On olemas free playerid, kes tegutsevad F2p worldides - kujutate ette kui hull on bottidega seal omi asju ajada? Kõik kohad on neid täis ja kõik mida botid on üles seatud tegema mõjutavad nende mänguaega, painkiller.

 

Kujutage ette, kui Jagex lihtsalt istuks käed taskus ja laseks inimestel bottida endale raha, leveleid või mida iganes? Mis runest saaks, otsige mulle keegi loll kes mu öeldu kohaselt hakkaks veel käsitsi asju tegema, ei kõik botiksid ennist segaseks. Mis siis runest järgi jääks? Botscape jääks, Cs'i olete mänginud? Well nüüdsest siis ainult botidega (saate aru küll).

 

Selline on siis minu seisukoht selle update suhtes ja seda ei muuda miski,

mu pärast halage siin palju tahate, et botid on maas ja cliendi tegijad langevad ükshaaval rivist välja vms.. sisimas mina naeran selle üle ja olen õnnnelik et runescape, mäng mida ma mängin juba 8'ndat aastat on parem koht nii mnulle kui ka kaas mängijatele.

 

Peace.

Loll jutt suhu tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võin samas õelda, et loll olid, et tuhandeid tunde arvutis veetsid, lükanud script tööle ja nautinud elu.

 

Sama siin, kahju hakkab neist noobidest, kes oma aega seal raiskavad... püüavad kala/toksivad yew loge/coali/treenivad käsitsi jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võin samas õelda, et loll olid, et tuhandeid tunde arvutis veetsid, lükanud script tööle ja nautinud elu.

 

+1, ega ise võib ka mängida, aga kui pole aega siis bot teeb töö

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Powerbot räägib ,et 22 nov tuleb bot uusti välja .

Eks me näeme mis saama hakkab


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

22 november nagu rsbots.netil oli 2 päevane qounter, siis 2 nädalat, siis 2kuud, siis 2 aastat ja siis forget it, its broken :D

Minu kasutaja saab leveleid 10 aastas ma arvan :D Ainult boss killimisega võibolla :D:D Muud ei viitsi legit teha

Hea oli et maxed melee jõudsin bottida :D:D


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea mida nad üritavad, aga bottimise eest ei saa Jagex playereid kohtusse kaevata. Või noh, USA inimesi saab USAs iga idiootsuse eest kaevata, aga võitu nad kindlasti ei saa.

 

Inglise firma ei saa nii naljalt teise riigi inimesi kohtusse kaevata.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Inglise firma ei saa nii naljalt teise riigi inimesi kohtusse kaevata.

 

Ju nad on USAs ka ennast registreerinud, pm neil peaks igal pool nn "tütarettevõtted" olema, kus neil servud on

 

See playerite kohtusse andmine on nsm hirmutamiseks ma arvan, aga jh päris karmiks asi tehtud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noo nad pidid ju midagi tõsiselt ette võtma kui ei taha, et rs perse keeratakse.

 

 

Niimoodi keerab jagex ise oma mängu veel sügavamale perse, kui ta nii jätkab.

 

 

561359_460s.jpg

 

Põhimõte on sama mis jagexil, UK seadused ei kehti USAs ja vastupidi.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.