Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bot-Busting

Soovitatud postitused

VIP
Ma ei viitsinud sulle enne vastata, kui olukord kätte jõudis. Mine nüüd logi runesse sisse ja uuri natuke hindu. Seejärel ütle, kelle arvamus läks täppi ja kes eksis.

 

Sellest uuendusest on möödas 3 päeva. Esimestel päevadel hinnad tõusid, kuna kõik ostsid paanikas asju kokku. Kuna RsBuddy lubas botid juba järgmise nädala alguseks töökorda seada, siis sama paaniliselt müüakse need asjad maha. Seetõttu ka hetkel hinnad langevad. Sa ei saa midagi kindlat väita nii lühikese perioodi vältel.

 

EDIT: Vortex jõudis ette -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sellest uuendusest on möödas 3 päeva. Esimestel päevadel hinnad tõusid, kuna kõik ostsid paanikas asju kokku. Kuna RsBuddy lubas botid juba järgmise nädala alguseks töökorda seada, siis sama paaniliselt müüakse need asjad maha. Seetõttu ka hetkel hinnad langevad. Sa ei saa midagi kindlat väita nii lühikese perioodi vältel.

 

EDIT: Vortex jõudis ette -.-

 

Mina teenisin selle updatega 300m ringis(alustasin 200m-ga). Palju teie? Ma arvan, et see ütleb rohkem kui tuhat sõna. Mina nägin praegust hetke ette, kuid mõni üritas mulle selgeks teha, et hinnad jäävadki tõusma. Ma ütlesin selgelt, et pärast update langevad toormete hinnad madalamale, kui need algul olid. Targad müüsid 25-ndal asjad maha. Lollid lootsid, et hinnad jäävadki tõusma. Nüüd on paras aeg hakata asju kokku ostma. Te peaksite natuke ajalugu õppima. Vb kui tuleb järgmine "update" teenite ka natuke.

 

PS! Järgmine kord kui te taolist "I KNOW ALL" jama kirjutate võiks enne vanu poste ka lugeda. Praegu jäi küll teist kahest VÄGA loll mulje.

 

Runemajandus trolol. Ülikoolis õpetatakse tulevikus RSGPga kalkuleerima ning Veljo Vareselt scammi mitte saama. lmao

 

Runemajandus või maailmamajandus, vahet pole eriti. Kõik toimib sama mudeli järgi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina teenisin selle updatega 300m ringis(alustasin 200m-ga). Palju teie? Ma arvan, et see ütleb rohkem kui tuhat sõna. Mina nägin praegust hetke ette, kuid mõni üritas mulle selgeks teha, et hinnad jäävadki tõusma. Ma ütlesin selgelt, et pärast update langevad toormete hinnad madalamale, kui need algul olid. Targad müüsid 25-ndal asjad maha. Lollid lootsid, et hinnad jäävadki tõusma. Nüüd on paras aeg hakata asju kokku ostma. Te peaksite natuke ajalugu õppima. Vb kui tuleb järgmine "update" teenite ka natuke.

 

PS! Järgmine kord kui te taolist "I KNOW ALL" jama kirjutate võiks enne vanu poste ka lugeda. Praegu jäi küll teist kahest VÄGA loll mulje.

 

 

 

Runemajandus või maailmamajandus, vahet pole eriti. Kõik toimib sama mudeli järgi.

facepalm.jpg

Ma ei saa aru kas tänapäeval peab ajalugu õppima, et sellist asja ette näha? See on nagu suht koht loogiline asjade käik hindade puhul.

Iga suht vähegi sellist asja mõistev inimene tegi seda ja teenis kõvasti kasumit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei viitsinud sulle enne vastata, kui olukord kätte jõudis. Mine nüüd logi runesse sisse ja uuri natuke hindu. Seejärel ütle, kelle arvamus läks täppi ja kes eksis.

 

Hetkel on üleküllus, pole piisavalt mängijaid kes neid ostaks, kui botid oleks kuu aega veel maas siis näed kuidas hinnad tõusevad.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hetkel on üleküllus, pole piisavalt mängijaid kes neid ostaks, kui botid oleks kuu aega veel maas siis näed kuidas hinnad tõusevad.

 

Palun mine loe mu algseid poste, siis saad ehk aru, et sa üritad mulle tõestada midagi, mida ma ise üritasin teistele selgeks teha. See, et hinnad tõuseks on elementaarne, aga see, et praegu langeb suure osa supplide hindadest alla oma tegeliku väärtuse, seda ei suutnud kahjuks kõik ette näha. Mina ostan praegu huviga kokku "kindlaid" pixleid, mille hind tõuseb nii või naa. Vahet pole kas botid tulevad tagasi või ei tule (PS! Ma tean et RiD töötab jne). Saad sa sama väita?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

rsplayers_weekly.png

 

Kenad numbrid :D Bonused läbi saavad siis langeb veel mängijate arv...

Reflection botid võikski maha jääda, rikkusid mängu ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht väike kukkumine:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina teenisin selle updatega 300m ringis(alustasin 200m-ga). Palju teie? Ma arvan, et see ütleb rohkem kui tuhat sõna. Mina nägin praegust hetke ette, kuid mõni üritas mulle selgeks teha, et hinnad jäävadki tõusma. Ma ütlesin selgelt, et pärast update langevad toormete hinnad madalamale, kui need algul olid. Targad müüsid 25-ndal asjad maha. Lollid lootsid, et hinnad jäävadki tõusma. Nüüd on paras aeg hakata asju kokku ostma. Te peaksite natuke ajalugu õppima. Vb kui tuleb järgmine "update" teenite ka natuke.

 

PS! Järgmine kord kui te taolist "I KNOW ALL" jama kirjutate võiks enne vanu poste ka lugeda. Praegu jäi küll teist kahest VÄGA loll mulje.

 

Runemajandus või maailmamajandus, vahet pole eriti. Kõik toimib sama mudeli järgi.

 

Mina teenisin selle updatega 300m ringis(alustasin 200m-ga). Palju teie? - Protsentuaalselt rohkem, võid mu teemast järgi vaadata.

 

Mina nägin praegust hetke ette, kuid mõni üritas mulle selgeks teha, et hinnad jäävadki tõusma. - Tõeline hiromant, soovitan sul ennast selgeltnägijate vooru varakult kirja panna.

 

Ma ütlesin selgelt, et pärast update langevad toormete hinnad madalamale, kui need algul olid. - Mõtlemisel ja ütlemisel on vahe. Ei leidnud ühtegi postitust (updatedest alates), mis kinnitaks, et sa midagi sellist üldse öelnud oled.

 

Targad müüsid 25-ndal asjad maha. - 27ndal müües sai rohkem kasumit.

 

Nüüd on paras aeg hakata asju kokku ostma. - Ütleb Tartu Ülikoolis statistikat õppiv tudeng. Amen dazu.

 

Lollid lootsid, et hinnad jäävadki tõusma. - Say what? Loe mu postitus uuesti läbi. Ma pole väitnud, et hinnad ei lange - vastupidi.

 

Te peaksite natuke ajalugu õppima. - Sa võiksid ise loengutes rohkem tähele panna, kui meile evangeeliumit siin ette lugeda.

 

Vb kui tuleb järgmine "update" teenite ka natuke. - facepalm.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina teenisin selle updatega 300m ringis(alustasin 200m-ga). Palju teie? - Protsentuaalselt rohkem, võid mu teemast järgi vaadata.

 

Mina nägin praegust hetke ette, kuid mõni üritas mulle selgeks teha, et hinnad jäävadki tõusma. - Tõeline hiromant, soovitan sul ennast selgeltnägijate vooru varakult kirja panna.

 

Ma ütlesin selgelt, et pärast update langevad toormete hinnad madalamale, kui need algul olid. - Mõtlemisel ja ütlemisel on vahe. Ei leidnud ühtegi postitust (updatedest alates), mis kinnitaks, et sa midagi sellist üldse öelnud oled.

 

Targad müüsid 25-ndal asjad maha. - 27ndal müües sai rohkem kasumit.

 

Nüüd on paras aeg hakata asju kokku ostma. - Ütleb Tartu Ülikoolis statistikat õppiv tudeng. Amen dazu.

 

Lollid lootsid, et hinnad jäävadki tõusma. - Say what? Loe mu postitus uuesti läbi. Ma pole väitnud, et hinnad ei lange - vastupidi.

 

Te peaksite natuke ajalugu õppima. - Sa võiksid ise loengutes rohkem tähele panna, kui meile evangeeliumit siin ette lugeda.

 

Vb kui tuleb järgmine "update" teenite ka natuke. - facepalm.jpg

 

See sinu protesentuaalselt rohkem mind ei huvita. Oleks võinud ka 1m eest mingit jura kokku osta ja selle 10m eest maha müüa. W00t 1000% kasum.

 

See teine lausa on nagu ta on, saad ehk isegi aru, kui debiilset juttu sa kirjutasid.

 

Ma müüsin täna ka veel asju kasumiga. Seega oleneb täiesti, mida sa kokku ostsid.

 

Enne kui tuled statistika teemal rääkima uuri palun õppekava.

 

Kui sa seda "Lollid lootsid, et hinnad jäävad tõusma" vaevusid kommenteerima, siis no kuidas nad ütlevadki "Truth hurts". Järelikult tundsid ennast puudutatuna.

 

Nüüd peaks vist veel mingi trololol pildi ka lisama, siis oleksin ka lahe vist?

 

Haha ;)

 

Tõesti sa arvad bladex, et sa oled ainuke kes ostis asju kokku ja teenis vahelt sadu miljoneid ?

 

Kas ma olen seda kordagi väitnud?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See sinu protesentuaalselt rohkem mind ei huvita. Oleks võinud ka 1m eest mingit jura kokku osta ja selle 10m eest maha müüa. W00t 1000% kasum.

 

Sa ostad 1m eest mingisugust vara (jura) ja sa müüd selle 10m eest maha. Järelikult said 9m kasumit. Mismoodi see teeb 1000%? Mind ei huvita, mida sa seal Tartu Ülikoolis õpid, kui sa failid elementaarsete asjadega. Ma ei vaevunud edasi lugemagi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ostad 1m eest mingisugust vara (jura) ja sa müüd selle 10m eest maha. Järelikult said 9m kasumit. Mismoodi see teeb 1000%? Mind ei huvita, mida sa seal Tartu Ülikoolis õpid, kui sa failid elementaarsete asjadega. Ma ei vaevunud edasi lugemagi..

 

No ofence, aga see sinu "protesndiliselt rohkem" jutt on BS. Sooviks numbreid, mitte tühja statistikat. Ning hakka jah "tähte närima", kui muud öelda ei ole, siis vist muud üle ei jäägi?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ma müüsin täna ka veel asju kasumiga. Seega oleneb täiesti, mida sa kokku ostsid.

 

Kas ma olen seda kordagi väitnud?

 

 

Me räägime suurimast kasumist.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Update: There's big news on its way. Sunday or Monday. Loading - please wait.

 

 

Varsti üleval tagasi : )

 

---------- Post added 30-10-11 at 09:18 ----------

 

 

Lisan selle ka selle video juurde .

Some facts mentioned in the video:

 

9000 botting accounts are being banned per minute.

A total 7.7 million botting accounts will be banned by Sunday.

1.5 million accounts were banned last Tuesday.

There are 750,000 accounts created per month from China.

200,000 botting accounts were being created per day before Tuesday.

60% of RuneScape players online on Tuesday were bots.

A small percentage of genuine players were also banned.

Only 2% of the bots were clicker-bots rather than the reflection type bots.

Jagex believe their Tuesday anti-botting update will work for a "significant period of time" but not forever.

Jagex agree that they don't communicate with the players as well. They hope to improve.


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vartsi tuleb veel neid uuendusi ja mis siis veel saama hakkab:D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Präegu ma usunn ,et nad parandavad läägi :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile tegin käsitsi 100k cook exp ja siis 305k ec exp :D

Masendav :D Võiks botid tagasi tulla juba :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

I survived the nuke. :)

 

Tegin 90-92 prayer ise, jube... :D Raske pole aga siiski.. kaua järjest eriti ikka ei viitsi küll..

Võiks bott tulla ja laseks ööga enda 95 ära.. kiiremini isegi. :D

 

Lühikeseks ajaks võiks need ainult tagasi tulla ja siis lõplikult ära kaduda, see oleks hea. :)


..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.