Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bot-Busting

Soovitatud postitused

SUPERVIP
goldfarmerid tõmbasid hinnad alla, goldfarmerid ülerahvastasid worldid.

 

goldfarmerid tekitasid kraami, et sina saaksid buyabled 99 teha. problem ?


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

küll need botid tagasi varsti :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pidi ju tänaseks üleval olema juba aga nüüd juba järgmine nädal


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
goldfarmerid tekitasid kraami, et sina saaksid buyabled 99 teha. problem ?

 

okei jh buyable skillid läksid odavamaks.

Kuid nt hunteri, fishingu, miningu jms skillidega tuli vähem raha sisse.

toon näite: hunteriga oli võimalik 6 kuud tagasi teenida 1m/h(mingeid spike vms püüdes), peale seda kui botid välja tulid sellele, langesid hinnad ca 1kuuga 5x väiksemaks ja nüüd on võimalik sama asjaga teenida 200k/h.

Suur vahe või mis?


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eiei, vastupidi.. goldfarmerid = isegi kasulik kraam.

nad on peidus kuskil coal orede taga, kuhu niivõinaa ükski hind ei lähe - nad ei sega

 

aga kui mingid soulisugused kakuvad oma xp üles ja siis on mingid " yo dawg i r leet i haz pwn acc i progame now " vot see on masendav.

 

Vahet pole, mida botitakse. see on ebaseaduslik ( mängu seadustiku järgi ) ehk vale ja imeb täiega.

 

Kuidas saab goldfarming kasulik olla?

Green dragons - viis venda jälitavad ühtsama draakonit

Frost dragons - kümme venda jälitavad ühtsama draakonit (ps. neil on kahurid)

Tzhaar / Turoth ja muud limased - viisteist venda jälitavad ühtsama kolli (slayer taski võimatu teha)

Red chinchompas - terve koht täis kaste, loom tekib automaatselt kasti (legit boxtrapida võimatu)

Yew/magic - võetakse kiiremini maha, kui sa puu peal legit jõuad vajutada

Ores - igal kivi kaevamas vähemalt kolm venda, sealt midagi legit saada suht võimatu

 

Yo dawg i r leet i haz pwn acc i progame now - what?

 

Reeglid on rikkumiseks. Kui mul on valida, kas ma teen fletching 1-99 botiga või legit, siis ma ei valiks teist varianti siis ka, kui mulle peale makstakse. See mäng on liiga outofdate, et siin midagi legit teha. Need ajad on möödas. Viimane update tõestas, et mängus oli/on tunduvalt rohkem bottereid kui legit mängijaid. Ma ei näe ühtegi normaalset põhjust tegemaks samu asju legit, kui ma saan need asjad teha botiga tunduvalt kiiremini. Go with the flow kid.

 

Ps. GE on totaalselt fucked up. Tahtsin panga maha müüa ja eurodeks teha, enamus asju enam ei ostetagi. Vähemalt ei vedanud dice alt, suutisin võitjana väljuda (0.25b). Siin mängus ei ole mingit rõõmu, kui lähimatel päevadel botid tagasi ei tule, siis läheb mu kasutaja müüki. Niiet Runehax, sul on võimalus mu yo dawg i r leet i haz pwn acc i progame now kasutaja ära osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas saab goldfarming kasulik olla?

Green dragons - viis venda jälitavad ühtsama draakonit

Frost dragons - kümme venda jälitavad ühtsama draakonit (ps. neil on kahurid)

Tzhaar / Turoth ja muud limased - viisteist venda jälitavad ühtsama kolli (slayer taski võimatu teha)

Red chinchompas - terve koht täis kaste, loom tekib automaatselt kasti (legit boxtrapida võimatu)

Yew/magic - võetakse kiiremini maha, kui sa puu peal legit jõuad vajutada

Ores - igal kivi kaevamas vähemalt kolm venda, sealt midagi legit saada suht võimatu

 

Yo dawg i r leet i haz pwn acc i progame now - what?

 

Reeglid on rikkumiseks. Kui mul on valida, kas ma teen fletching 1-99 botiga või legit, siis ma ei valiks teist varianti siis ka, kui mulle peale makstakse. See mäng on liiga outofdate, et siin midagi legit teha. Need ajad on möödas. Viimane update tõestas, et mängus oli/on tunduvalt rohkem bottereid kui legit mängijaid. Ma ei näe ühtegi normaalset põhjust tegemaks samu asju legit, kui ma saan need asjad teha botiga tunduvalt kiiremini. Go with the flow kid.

 

Ps. GE on totaalselt fucked up. Tahtsin panga maha müüa ja eurodeks teha, enamus asju enam ei ostetagi. Vähemalt ei vedanud dice alt, suutisin võitjana väljuda (0.25b). Siin mängus ei ole mingit rõõmu, kui lähimatel päevadel botid tagasi ei tule, siis läheb mu kasutaja müüki. Niiet Runehax, sul on võimalus mu yo dawg i r leet i haz pwn acc i progame now kasutaja ära osta.

 

i like it.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ongi... RS on ammu ennast ammendanud ning legit pole seal enam midagi teha. Legit lasevad seal need viimased newschoolerid, isikud, kel vaja vahepeal väikest tegevust aja sisustamiseks, päris lapsed alles, kes mängust niikuinii midagi ei tea.

 

Kõik isikud, kes selle mänguga üles on kasvanud, arvatavasti botivad. No muidugi leidub ka selliseid, kes ei saa, ei taha või ei oska bottida. Ülejäänud selle põlvkonna inimesi teab, et sinna mängu on täiesti mõttetu enda aega matta nii massiivselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ongi... RS on ammu ennast ammendanud ning legit pole seal enam midagi teha. Legit lasevad seal need viimased newschoolerid, isikud, kel vaja vahepeal väikest tegevust aja sisustamiseks, päris lapsed alles, kes mängust niikuinii midagi ei tea.

 

Kõik isikud, kes selle mänguga üles on kasvanud, arvatavasti botivad. No muidugi leidub ka selliseid, kes ei saa, ei taha või ei oska bottida. Ülejäänud selle põlvkonna inimesi teab, et sinna mängu on täiesti mõttetu enda aega matta nii massiivselt.

 

nh ma arvan, et päris nii see ka ei ole, et ainult newschoolerid pelavad, on ka oldschoolereid, aga jh mdia aeg edasi seda vähem mängivad ka nemad.

Kuid sellesosas on sul õigus, et mäng on ammu ennast ammendanud.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru miks te üldse vaevute bottima ja vinguma siin kui te arvate et mäng on ennast ammendanud. Mis mõte on teil üldsegi bottida/mängida kui te seal mitte midagi saavutada ei ürita...ajaraiskamine, kas pole? Jätke see mäng sinnapaika ja otsige endale midagi paremat kuhu oma aega ja närve kulutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru miks te üldse vaevute bottima ja vinguma siin kui te arvate et mäng on ennast ammendanud. Mis mõte on teil üldsegi bottida/mängida kui te seal mitte midagi saavutada ei ürita...ajaraiskamine, kas pole? Jätke see mäng sinnapaika ja otsige endale midagi paremat kuhu oma aega ja närve kulutada.

Mismoodi bottimine ajaraiskamine on? Just ei, lükkad aga käima ja ongi kõik. Siis hea PvP / PvM lasta kui igav on ja midagi teha pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rsbuddy pidi homme õhtuks töökorras olema .

Nad vähemalt ütlesid nii .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mismoodi bottimine ajaraiskamine on? Just ei, lükkad aga käima ja ongi kõik. Siis hea PvP / PvM lasta kui igav on ja midagi teha pole.

 

Aja ja närvide, sest pahatihti kui oled midagi valmis teinud (selle all mõtlen bottinud omale kena kasutaja), ei ole sellest kerge loobuda...ning pead muretsema et sa banni ei saaks, ning sa tead et varem või hiljem tuleb see niikuinii ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aja ja närvide, sest pahatihti kui oled midagi valmis teinud (selle all mõtlen bottinud omale kena kasutaja), ei ole sellest kerge loobuda...ning pead muretsema et sa banni ei saaks, ning sa tead et varem või hiljem tuleb see niikuinii ;)

 

 

Say again!


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aja ja närvide, sest pahatihti kui oled midagi valmis teinud (selle all mõtlen bottinud omale kena kasutaja), ei ole sellest kerge loobuda...ning pead muretsema et sa banni ei saaks, ning sa tead et varem või hiljem tuleb see niikuinii ;)

Ei pea. Paned lihtsalt uue bottima. Ja see bänn ei tule midagi nii kindlalt. Tuleb lihtsalt osata bottida. Võta siit foorumist kasvõi Soul. Rahvusvahelistes foorumites ringi kolad, siis leiad kenasti inimesi, kes endale erinevaid kasutajaid valmis bottinud ilma bänni saamata. See on suht kindel, et Jagexil pole mitte mingisuguseid "bot-catching" süsteeme. Lihtsamad võtavad jah vahele, aga muidu bännivad nad lihtsalt reportide baasil. Seda on tõestanud erinevad isikud, kes on massiivsed kasutajad valmis teinud bottidega. Jagex ei võida võitlust bottidega. See on sama asi nagu arvutitel viirused. Kõike mida valmistatakse saab lõhkuda, bypassida, rikkuda jne. You just can't win.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei pea. Paned lihtsalt uue bottima. Ja see bänn ei tule midagi nii kindlalt. Tuleb lihtsalt osata bottida. Võta siit foorumist kasvõi Soul. Rahvusvahelistes foorumites ringi kolad, siis leiad kenasti inimesi, kes endale erinevaid kasutajaid valmis bottinud ilma bänni saamata. See on suht kindel, et Jagexil pole mitte mingisuguseid "bot-catching" süsteeme. Lihtsamad võtavad jah vahele, aga muidu bännivad nad lihtsalt reportide baasil. Seda on tõestanud erinevad isikud, kes on massiivsed kasutajad valmis teinud bottidega. Jagex ei võida võitlust bottidega. See on sama asi nagu arvutitel viirused. Kõike mida valmistatakse saab lõhkuda, bypassida, rikkuda jne. You just can't win.

 

Soulil sai alles üks kasutaja banned, amirite?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soulil sai alles üks kasutaja banned, amirite?

 

Ei, see oli puhas setup, tutvu mu teemaga. See mingi ''bann'' oli nn. katse näha, kuidas rahvas reageerib sellele. Enne seda leppisin mega, cmxz ja vortexiga kokku, et tuleb selline värk, kuna muidu oleks see ebareaalsena tundunud. Kui kaks aastat tagasi sama asja tegin, siis vastukaja oli hoopis teine. Siis öeldi, et ''oma mure, et bottisid'', ''arvata oligi'', seekord oli aga enamus minuga ühel lainel ''kui ei proovi, ei tea'', ''vähemalt üritasid.'' See mäng hakkas alla käima hetkes, kui JaGex aktsepteeris bottereid, kes ostsid memberit. Olgem ausad, igapäev sai mõni f2p banni, miks viimastel kuudel keegi p2p banni ei saanud macro eest? Ilmselgelt oli JaGexil omakasu mängus ja sellest hetkest hakkas see mäng alla käima. Peab ikka suht neandertaal olema, et legit edasi lasta, kui samal ajal enamus botiga teeb levelid üles. Ma ei tolereeri goldfarmereid, kuid olen nõus, et ei pea isiklikku aega raiskama, et saavutada mingi maksimum level, kui seda saab teha palju effektiivsemal viisil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Whatever, minu silmis on bottimine ikkagi mõtetus....too välja mistahes argumendid.

 

See on sinu arvamus, kahjuks/õnneks see ei kattu enamuse arvamusega.

 

Miks on viimasel kolmel postitajal mingi retarded silm avatariks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tundub, et sina ikka ei saa poindile pihta. Koguaeg on oresid ja fishe ostnud legaalsed mängijad, selle pealt teenitaksegi. Legit mängijad ei tee ise fishingut nii palju, et hind püsiks madal. Ei jõua nõudlusele järgi ja hind hakkab tõusma metsikult.

 

Ma ei viitsinud sulle enne vastata, kui olukord kätte jõudis. Mine nüüd logi runesse sisse ja uuri natuke hindu. Seejärel ütle, kelle arvamus läks täppi ja kes eksis.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei viitsinud sulle enne vastata, kui olukord kätte jõudis. Mine nüüd logi runesse sisse ja uuri natuke hindu. Seejärel ütle, kelle arvamus läks täppi ja kes eksis.

Kui botid kiiremas korras ei taastu, siis "raw material" hinnad tõusevad massiivselt. Praegu on see lihtsalt ajutine nähtus, kuna suures "bot kadumise" paanikas ostis rahvas erinevaid asju kokku ning sellest ka kerge hinnatõus. Nüüd aga on kõigil sahvrid täis varutud nodi ning hetkel ei ole enam kedagi, kes tarbiks. Sellest ka praegune hinnalangus. Kui aga botid ei taastu, siis hinnad kerkivad toorainel metsikult ning jäävadki lakke, kuna legit mängijad ei suuda nii palju toota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.