Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti vs Iirimaa!

Kes siis play-offist edasi?  

54 liiget on hääletanud

  1. 1. Kes siis play-offist edasi?



Soovitatud postitused

VIP

Ei viitsi teist poolaega vahtidagi..


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nägin ainult esimest poolaega aga teist kahjuks ei saanud näha......

aga kui seis jäis 1:1 siis super:D

ei ole nad midagi nii tugevad ,kui me võrdselt oleme:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja ega eestlastel see teine väravgi kaugel ei olnud. Kohe näha, et kui kohtunik normaalne on, siis tehakse isegi varumeestega viik... mis siis veel põhikoosseisuga oleks. Viktor on ikka kõiges süüdi :D

Okei, esimesel poolajal jäädi natukene alla, kuid teisel domineeriti ikka korralikult :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma räägin, et oleksime ilusti suutnud EMile end sõidutada, kui kohtunik oleks mõistlik olnud. Meile miskipärast lammutas ainult kaarte, aga Iirimaa vigade puhul hoidis kaardid ilusti taskus, pluss andis palli miskipärast jube tihti Iirimaale, mis siis, et tegelikult läks see neist hoopis välja. Tuleb ka meelespidada neid kätega mängimisi ja vigu, mille korral miskipärast vile vaikis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestisugune väikeriik ei vääri EM-ile minemist - ma kindel et Kassai oli sellisel arvamusel.

Aga eilne mäng tõestas et Eesti suudab selliste tugevate vastaste nagu Iirimaa vastu ka ikka korralikult survet avaldada.

Olen Eesti meeskonna üle uhke, hea töö :)


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestlane olla on uhke ja hää!!

Super hooaeg oli lihtsalt,muidugi käis sellega kaasa ka ootamatud kaotused ning samuti ka võidud.Aga minu arvamus on see,et kui me oleme suutelised kaotama Fääri-saartele siis peaksime veel Finaal-turniirile pääsemiseks kannatama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.