Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti vs Iirimaa!

Kes siis play-offist edasi?  

54 liiget on hääletanud

  1. 1. Kes siis play-offist edasi?



Soovitatud postitused

Ultra, ilmselgelt sa ei tea jalkast midagi või ei vaatanudki seda.

Esiteks , nägid sa esimest kaarti Stepanovile?Korduses näitas , et ta isegi ei puutunud teda ja iirlane viskas pikali. See on siis hästi vilistatud?

Teine kaart Stepanovile, ilmselgelt oli mõlema poolt kokkujooks lihtsalt , see oli vaba pall ja kumbki ei puutunud seda , võitlus palli üle , mõlemal samapalju süüd. Lihtsalt iirlasel jälle näitlemisoskus mängu , ükski eestlane pole näitlenud , iirlased tegid seda koguaeg.

Ja rohkem ei viitsi ma sulle seletada , puhas ajaraisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuule ,ega kohtunikul ka replayd pole ja tema näeb ka seda ainult ühe nurga alt......ega tal ka tegelt lihtne pole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ultra, ilmselgelt sa ei tea jalkast midagi või ei vaatanudki seda.

Esiteks , nägid sa esimest kaarti Stepanovile?Korduses näitas , et ta isegi ei puutunud teda ja iirlane viskas pikali. See on siis hästi vilistatud?

Teine kaart Stepanovile, ilmselgelt oli mõlema poolt kokkujooks lihtsalt , see oli vaba pall ja kumbki ei puutunud seda , võitlus palli üle , mõlemal samapalju süüd. Lihtsalt iirlasel jälle näitlemisoskus mängu , ükski eestlane pole näitlenud , iirlased tegid seda koguaeg.

Ja rohkem ei viitsi ma sulle seletada , puhas ajaraisk.

Vaatasin terve mängu. :) Esimene kollane oli jah kaheldav, kuid ega kohtunik kaamera pole, kes iganurga alt seda näeb. Kohtuniku otsuse üle ei vaielda. Ülejäänud kaardid olid kõik õigustatud. Samuti ei viitsi ma siin fänboidega vaidlema hakata kuna see on mõttetu tegevus. Lihtsalt ütleks ära, et tulge ometi maa peale ja vaadake seda kui erapooletu. Kohtunik oli vägagi aus.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
told ya kids eesti suxs sooo much

 

debiilik oled?

sind saab hetkel võrrelda kohtunikuga..

samasugune nerd.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtmatu käe eest kollane?:O


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuule ,ega kohtunikul ka replayd pole ja tema näeb ka seda ainult ühe nurga alt......ega tal ka tegelt lihtne pole

 

ausõna mine arene.

mõtle natuke ise kh, mis fucking rasket tal oli.

vosnopoinikov vms mis ta ka poleks, talle tõmmati käega näkku ja iirlased ei saanud vigagi..

palun mõtle kh natuke mida sa räägid.

+ see, et mitu eestlaste väljaviset anti iirlastele(yhes olukorras oli külhekohtunik täpselt kõrval kui iirlane lõi põlvega palli välja ja ikka said nemad palli)

 

---------- Post added 12-11-11 at 00:08 ----------

 

Endale tundus, et kohtunik oli väga õiglane. Vaadates Iirimaa mängu ja siis Eesti mängu, siis Iirimaa oli selgelt üle. Eestlaste ootused ja lootused olid lihtsalt nii üles aetud, et nüüd ei suudeta tunnistada endale seda jubedat kaotust.

ja mis fucking asja sa veel toodad??

eesti mängis esimene poolaeg väga ilusat mängu, ka peale stepanovi välja minekut. suudeti olukordi tekitada jms, kuid kes mängu otsustas? Kohtunik otseloomulikult. võtame kas või selle penalti, purje läks puusaga natuke pihta, iirlane jooksis edasi ja siis alles kukkus, kas ei ole siis näitemäng?


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kui kohtunik ei saa vilistamisega hakkama, siis mida kuradit ta sinna üleüldse ronib? Vabandage väljenduse pärast, aga praegu tegeleb kohtunik tõenäoliselt iirlaste riietusruumis munni imemisega. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui kohtunik ei saa vilistamisega hakkama, siis mida kuradit ta sinna üleüldse ronib? Vabandage väljenduse pärast, aga praegu tegeleb kohtunik tõenäoliselt iirlaste riietusruumis munni imemisega. -.-

 

You made my day. :D:D

Tra kui haigelt öeldud! :D

 

Saaks like panna, paneks ka (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna on eestlased facebookis, seal toimub vägagi palju nagu peal igat jalgpalli mängu, kus eesti osaleb :)


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eino päris kahju, peale esimest väravat oli suht lahtine veel aga siis läks nagu ta läks


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loe ja naera... Iirlased pole mitte ühtegi mängu viimasest 9-st kaotanud ja nüüd tuleb mingi Eesti ja litib ära?

 

9kesi 12 vastu on suht raske või nii?


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Eestlased ei olnud kaitses tõesti väga head, aga ega kohtunik nüüd ka väga aus ei olnud. Respekt Eesti poistele!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui kohtunik ei saa vilistamisega hakkama, siis mida kuradit ta sinna üleüldse ronib? Vabandage väljenduse pärast, aga praegu tegeleb kohtunik tõenäoliselt iirlaste riietusruumis munni imemisega. -.-

 

tra see oli nii fucking hea:D

1000000000like to you

 

---------- Post added 12-11-11 at 00:29 ----------

 

Loe ja naera... Iirlased pole mitte ühtegi mängu viimasest 9-st kaotanud ja nüüd tuleb mingi Eesti ja litib ära?

 

btw ausalt kas sa kuskilt vääääääääääääääga kõrgelt pommi ei tahaks hüpata?

või nt kassai-lt suhu võtta?


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

btw ausalt kas sa kuskilt vääääääääääääääga kõrgelt pommi ei tahaks hüpata?

või nt kassai-lt suhu võtta?

Saan aru, et oled vihane Eesti fänboi kuskil pilvede peal, aga mitu korda sa mu posti tsiteerid? Tule nüüd oma pilvekese pealt alla ja saa aru, et isegi kui meid oleks sama palju olnud, kui iirlasi, oleksime ikkagi kaotanud.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saan aru, et oled vihane Eesti fänboi kuskil pilvede peal, aga mitu korda sa mu posti tsiteerid? Tule nüüd oma pilvekese pealt alla ja saa aru, et isegi kui meid oleks sama palju olnud, kui iirlasi, oleksime ikkagi kaotanud.

 

ausalt ma oleksin eesti kaotusega kas või 10:0 leppinud, kui ei oleks olnud iirlaste poole vilet..

mõtle kh natukene..

 

ja mis see sind torgib, palju ma sinu posti tsiteerin?

 

Oled küll üks paksukesest e-hero kes ei tea mitte sittagi.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ausalt ma oleksin eesti kaotusega kas või 10:0 leppinud, kui ei oleks olnud iirlaste poole vilet..

mõtle kh natukene..

 

ja mis see sind torgib, palju ma sinu posti tsiteerin?

 

Oled küll üks paksukesest e-hero kes ei tea mitte sittagi.

Tsau jah, palju su IQ on? 20? Ma ei viitsi su nõdrameelse poste enam lugeda saada PM kui midagi veel "tarka" öelda tahad.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saan aru, et oled vihane Eesti fänboi kuskil pilvede peal, aga mitu korda sa mu posti tsiteerid? Tule nüüd oma pilvekese pealt alla ja saa aru, et isegi kui meid oleks sama palju olnud, kui iirlasi, oleksime ikkagi kaotanud.

Kindel oled või? Esimesel poolajal enne punast kaarti oli küll pall valdavalt Eesti käes ning toimus aktiivne ründetegevus.

 

Mängu vaatasid üldse v tuled lampi lahmima? Kui midagi tarka ei ole öelda, siis mine magama. Booohooo.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.