Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[KOHUSTUSLIK] Vene tüdruk räägib runescapest...

Soovitatud postitused

Ta räägib suht vaikselt, eriti pole kuulda, aga kui heli valjuks keerata või kõrvaklappidega kuulata, siis saab aru. Lõpus tuleb point ;)

Vaatamine omal vastutusel.!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zY45dGKk5k0


M: PINNE*KLIKI SIIA*

 

logo_signatuuri.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis see sinu asi on, kes ma olla tahan. Usu mind, ma ei üritanudki sulle meeldida. Selliseid videosid on sitaks netis üleval ja ma ei ole näinud vahvli foorumis ühtegi reeglit, kus keelatakse postitada selliseid videosid. Ja ära rohkem hala, ma sain juba aru, et ehmatasid - sa pole ainuke. Paku kolm korda, mis moodi ma selle video avatasin, täpselt samamoodi ;) . Aga mul jäid siiski püksid kuivaks...

 

(Lisasin tüdrukute jaoks alustatud teemasse hoiatava kirja.)

 

Ma ei hala endapärast aga katsu aru saada, et on ka nõrganärvilisi inimesi. Ja mina pole ehmatanud, kerisin video kohe lõppu kuna aimasingi et sealt mingi koll välja hüppab. Ennegi sellist idiootsust kohanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma teadsin, et see ehmatab, kuna lugesin postitusi, ma hoidsin kõlle vaikselt, aga fakkk kuidas ma ehmatasin. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin Ipadil heli põhja ning asetasin kõlari k6rva äärde.

S*ittusin end t2is :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haha, mul oli selline karvane tunne et mingi ehmatus tuleb ... (hakkasin lugema, et pange kõlarid põhja jne) mingi 1 sek enne seda nägu panin soundi maha. brained.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jubeee,sain kerge rabanduse:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine pekki , ma ei julge magada enam ! -.-

 

Tra, kõrvalt vaadates oli sitaks koom :D:D:D:D:D


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.