Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

LOGO KONKURSS!!! 5€ võitjale

Soovitatud postitused

Hei,

 

Otsime logo mida panna plektronile/medikale!

 

Logos peab sisalduma peab sõna "Lusmägi". Teema valik on vaba (inspiratsiooniks olgu kasvõi oma ruunimees või mingi lambikas asi mida metsas nägid). Logo võiks olla ainult mustas värvis. Soovime pilti vector formaadis!

 

Võitjale 5€! Konkurss lõppeb 31. oktoober, kuid võitja võime välja selgitada ka jooksvalt!!! Lihtsuses võib peituda edu.

 

Visake oma watermarkid ikka peale, kui PMi või siia teemasse oma pildid postitate! OSA VÕIVAD VÕTTA KÕIK!

Plagiaat keelatud!

 

Kuidas käib võitjatöö valimine? Meie juhatus koosneb neljast inimesest. Juhatus koguneb 31. oktoober ning seejärel otsustame milline on võidu töö. Juhul kui mõni töö on väga silmapaistvalt eriline ja sobib siis kutsun kokku erakorralise juhatuse koosoleku kus võtame ka vastava otsuse vastu.

 

 

Kui meie maksame teile välja konkurssi võiduraha loobute Te kõigist õigustest mida te omate seoses selle logoga ning võtate vastutuse, et tegu pole plagiaadiga. Konkurssi loojal on õigus muuta konkursi reegleid, kuid mitte konkursi auhinnaraha suurust.

 

http://www.facebook.com/pages/%C3%95pilasfirma-Lusm%C3%A4gi/257905847563557 Muidu noored, likege!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rough sketch mu praegusest inspirisatsioonist, kui midagi meeldib, aga natuke teist moodi teha anna teada. Mul inspirisatsiooni kõik töö ära võtnud.

Kuna mainisid rahvus elemente, siis mõtlesin kohe Rukkilille peale ja võtsin selle õie osad.

 

[spoiler=rough sketch]Lusmagi.png

 


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis see "INSPIRISATSIOON" on mingi uus termin disainivaldkonnas?

 

Kavatsed igat typot mul ette teatada, mix reostad teiste teemasid oma idiootsusega? Üritan teist inimest aidata ja sa hakkad lambi koha pealt paukuma?

Kirjutan kiiresti ja ei viitsi vigu parandada, mul muud tegemist ka. Pealegi on mu põhi keel inglise keel, teine keel alles eesti keel.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi seletaks lahti mis see vector on? Ma tean, et seal on igast geomeetrilised kujundid ja sellised. Aga pmst seal on mingi värk ka, et suurendades/vähendades kvaliteet ei muutu? Kuidas seda saada?

 

Jah, vektorit saad suurendada ja vähendada nii palju kui ise tahad, ilma et kvaliteet halveneks. Igasuguste plakatite jne printimisel eelistatakse vektor formaati. Seda saad siis, kui kasutad vastavat programmi (näiteks Adobe Illustrator, Xara, Corel Draw vms jne).

Rohkem ma neid võimalusi ja värke seletada ei viitsi, google.ee ja youtube.com on selle jaoks ka olemas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.