Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Box stake.

Soovitatud postitused

Tervist. Huvitab see ,et mul box stakega ei lucky kunagi, võibolla 100/1 võidan. Stats: Att 98, STR 99, Def 99, HP 99. Combat 132. Kunagi midagi sisse ei liti, ning enamasti samade statsidega acc omab mind nii ära ,et 90% hp-st alles.

Millest see lugeda võib? Nii suur unlucky ei saa ka olla.

Või mis style kasutada box stakes?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tasub attk stylesi switchida, invisible +3 iga attack style pealt kui poksid, anyway eriti tuleb timinguna jälgida , näiteks oled attack mode peal, tõmbad paar kombot ja näed et rohkem ei tule ja teine vend hakkab vaiskelt tuure ülesse kütma, siis vahetad def peale. üldiselt jalgu ära kasuta ja proovi iga stake kohta mingit patterni omada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ah minge kuradile oma stiili vahetamistega .. ei anna see mitte mingit +3 boonust.

 

poksimises loeb üks .. esimene hit. see, kes lööb teisele esimese hiti sisse ( kui stats on võrdsed ) siis tekib eelis võitmiseks.

 

mina isiklikult steigin suurte summade ( 100m+ ) peale nii, et lähen ise välja, teen suitsu ja kui tagasi tulen, on näha, kas võitsin või kaotasin. trolo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ah minge kuradile oma stiili vahetamistega .. ei anna see mitte mingit +3 boonust.

 

poksimises loeb üks .. esimene hit. see, kes lööb teisele esimese hiti sisse ( kui stats on võrdsed ) siis tekib eelis võitmiseks.

 

mina isiklikult steigin suurte summade ( 100m+ ) peale nii, et lähen ise välja, teen suitsu ja kui tagasi tulen, on näha, kas võitsin või kaotasin. trolo.

pm endal sama seis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa pm maxed ja sellest vahetusest ei olene midagi. Lihtsalt peab lucky olema ja muud ei midagi kui oled maxed.

 

täpselt. ja no mina usun nöiteks mingit räiget umbusku. . nöiteks .. kui mul oli prayer 80, sain täiega kotti, tegin pray migni .. 96 ? siis võitsin meeletult ja kui pray 99 tegin hakkasin again kaotama .. :D nagu .. ma ie tea, kaotad - mine skilli, go back in 2 days vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

poksimises loeb üks .. esimene hit. see, kes lööb teisele esimese hiti sisse ( kui stats on võrdsed ) siis tekib eelis võitmiseks.

Tra ma pole nii debiilset juttu varem kuulnud, lausa vihale ajab. Stylede switchimine ongi põhiteema ja kui tahad profitit teenida siis sa pead ajastama kaotused väiksematele, näiteks kui logid sisse ja kaotad 3 korda järjest soovitan välja logida uuesti. Aga kui kaotad võidad ühe ja kaotad siis on patern win lose win lose win lose. Sa pead selle muidugi ise välja nuputama. Boxis first hit ei loe mitte midagi , ma võin jätte 3 hitti vahele ja ikka võita vabalt. Ma tean millest ma räägin ma teenin igapäev 2st millist 50m+ ja siis login välja login sisse tagasi ja saan cleani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jah, muidugi.

igasuguseid erinevaid teooriaid on olemas aga kui lähtuda loogikast ning mängu genereerimisest, siis mingid " please relog " kutid on küll muarust liiga imelikud. See on sama, et " kui must kass läheb üle tee, juhtub õnnetus . " win ? on juhtunud ? wow, milline kokkusattumus. ka see stiilide vahetus on kokkusattumus. vahet pole, kas sa lööd peaga, jalaga või rusikaga, hit potensiaal on täpselt sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Relog mõjutab pidi, ja rapier stakes öeldakse seda, et mõlemal oleks random pid mitte, et 1 vend on 2 tundi nolanud ja teisel mingi elusitt. Ma ei saa küll aru kust otsast see saraneb musta kassi üle tee minemisega?

Mis see paari tunnine nolamine siia puutub?

PIDI saad sa sisselogides. See on nagu järjekorra number. Logis sisse, laks, saad 1! Oh, saad first hit alati teiste vastu. Logid pärast sisse, saad 1400, saad vb mõnel korral first hit.

 

See online aeg ei mõjuta sul siin midagi. Ja see annab sulle lihtsalt first hiti, ei midagi muud.

See pidevalt lambist sisse-välja logimine ei anna sulle mitte midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ta pigem vist mõtles seda, et kaua mõni vend pid'i buildib oma muula või mis iganes acci peal multi loggides.. aga jh, first hit loeb ainult mage, range ja rapier/dds stakedes. box on random luck faktor ja on olemas selliseid luckereid sellel alal et ise ka ei usu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma selgitan veits oma esimest ja teist posti mõlemat uuesti, arvan et saite valesti aru. Esimeses postis ma ei mõelnud üldsegi seda et box stakedes loeks pid või et peaks sisse ja välja logima ning see midagi aitaks vaid lihsalt, kui sul on juba mingi 3 kaotust järjest siis soovitatav lihsalt arenalt minema minna, sest tõenäoliselt oled lõpuks cleaned. Ja teises postis jah seda, et kes on 2 tundi pidi ehitanud sõbraga või siis ükskõik kellega ning tõesti loeb pid ainult rapier/magebox stakedes. Ma pole kunagi kuulnudki, et keegi käseks enne tavalist box stakeda relogi teha niiet jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.