Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Windows 7 - Mis siin teha saab jne?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Soovitan sulle parema videokaardi osta, aga no eks uuemad mängud mingil madalamal tasemel veab kindlasti välja.

Protsessor on selline suhteliselt normaalne, kuid mitte midagi erilist uute i3, i5 ja i7 kõrval.

Proovida soovitaks ehk BF3, aga ise asi kui hästi see sul välja veab. Fifa 12 ka näiteks.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Win XP > Win 7


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis ajast Vista parem kui 7?

 

Ta ilmselt mõtles, et Windows 7 on nagu Windows XP ning Vista koos.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Windows XP ja Windows 7 on suhteliselt samad mängimise poolest.

 

Aga noh, Windows 7mel on rohkem uuendusi ja DirectX 11 jms.

Oleks siis kellegil midagi soovitada? Ma ei mõtle ainult mänge, vaid ka gadgeteid jne mis ekraanile saab panna :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas kellegil on aimu, kuidas saaks võtta automaatse backupi tegemise maha? Krt juba 266GB on seda mõttetut jama mul täis aga ise ei julge väga midagi kustutada. Win 7 home edition on mul siis.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui sul seal ketta peal midagi muud pole, siis tee format sellele kettale ning seejärel mine UCP ja võta " automation backup " maha .. kui ei leia, siis kirjuta searchi lihtsalt backup ja lööb sulle vastavad lingid ette, sealt edasi ei tohiks asi keeruline olla.

 

Või kui sa end arbvutialaselt eri usalda, siis mine poodi, osta DVD ja tee normaalne backup ebndale, peale seda ei nõua ega tee ta midagi enam automaatselt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
seleta mulle kaa, kuidas winxp on parem, kui 7 ?

see on samasugune lollus nagu oleks see, et " kuulge, mu naise vanaema on voodis parem, kui naine ise "

 

Noo kust su mõistus tuleb?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on D kettal windows peal juba .. seega formatit väga ei kiirustaks tegema.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu viga, windows on siiski C kettal, kuid D kettaga on mingi jama.

Ei tahaks oma arvutit kuidagi restoreda, mingi võimalus võiks olla et ma saaksin näiteks need sealt ära kustutada (mittevajalikud backup filed) ja nii võiks ta siis korda saada


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lihtsalt torka windowsi plaat sisse, boodi üles , vali D partritsioon ja vajuta D, või siis delete, või siis vali format.

 

põhimõtteliselt, kui sul on windows C kettal, võid sa D kettaga jamada palju tahad, see ei kahjusta kuidagi su arvutit :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seleta mulle kaa, kuidas winxp on parem, kui 7 ?

see on samasugune lollus nagu oleks see, et " kuulge, mu naise vanaema on voodis parem, kui naine ise "

 

XP on sama nagu su vanaema, rohkem kogenenud ja elu näinud. XP>7>Vista

 

---------- Post added 09-10-11 at 17:09 ----------

 

// Muidugi kui sa oma "lahedat muusikat" tahad teha, siis see on vast jah parem


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
XP on sama nagu su vanaema, rohkem kogenenud ja elu näinud. XP>7>Vista

 

---------- Post added 09-10-11 at 17:09 ----------

 

// Muidugi kui sa oma "lahedat muusikat" tahad teha, siis see on vast jah parem

 

ka kasutan imace :/ sa ei saanud paika panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ka kasutan imace :/ sa ei saanud paika panna.

 

Sina tõid selle võrdluse


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja kas mitte sina ei tulnud " selle vinge muusikaga " õiendama ?

nagu .. kammmooon .. persse, sa ei lähe poodi autot ostma : valikud : audi 80 & audi a8, hinnaklass on sama.. SRSLY DUDE ?!

 

see, et mõned inimesed on oma rutiinsetes põhimõtetes kinni, ega luba endale modernsust on küll täiesti mööda.

 

ega ilmaasjata XP müümist ei lõpetatud, ega ju ;) ? selleks pidi ka põhjus olema - mis ? ehk see, et OLEMAS ON UUS JA PAREM. '

 

ja muidugi paljud XP pooldajad ( olen märganud ) on need, kes omavad kodus niiöelda " perearvutit " ning vanemad ei luba kutil endal midagi muuta seal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja kas mitte sina ei tulnud " selle vinge muusikaga " õiendama ?

nagu .. kammmooon .. persse, sa ei lähe poodi autot ostma : valikud : audi 80 & audi a8, hinnaklass on sama.. SRSLY DUDE ?!

 

see, et mõned inimesed on oma rutiinsetes põhimõtetes kinni, ega luba endale modernsust on küll täiesti mööda.

 

ega ilmaasjata XP müümist ei lõpetatud, ega ju ;) ? selleks pidi ka põhjus olema - mis ? ehk see, et OLEMAS ON UUS JA PAREM. '

 

ja muidugi paljud XP pooldajad ( olen märganud ) on need, kes omavad kodus niiöelda " perearvutit " ning vanemad ei luba kutil endal midagi muuta seal :D

 

Pigem ma arvan, et enamus inimesi on XP peal sellepärast, et see on lollikindel, erinevalt uuematest windowsidest. Ära tule oma nõmedate näidetega mulle selgeks tegema, mis on parem ja mis on halvem.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
" enamused " kohe kindlasti mitte pole xp peal .. ja see on fakt :)

 

Fakt on tõsiasi, mitte vale

 Usage share of web client operating systems. (Source: Median values from Usage share of operating systems for August 2011.)
 Windows XP (35.21%)
 Windows 7 (31.21%)
 Windows Vista (11.27%)
 Mac OS X (7.31%)
 iOS (3.38%)
 Linux (2.25%)

 

//mis ma ikka emoga vaidlen, soovitan sul XP'd igaljuhul


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.