Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

 ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Üks hästi väike soovituslik asi, võiks uuendada ka nn. serveri hostname-i seal. Ning võiks olla ka nii, et max 25 või 15 per page näitab. Ja et oleks võimalik sorteerida mille järgi kuvab :)

 

Need ideed kõigest, ei pea midagi tegema egas veel vähem kohe tegema. ;)

 

EDIT: Samuti võiks olla nii, et kui server pole 24h ühendust andnud(ehk on offline), siis eemaldatakse listist.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks hästi väike soovituslik asi, võiks uuendada ka nn. serveri hostname-i seal. Ning võiks olla ka nii, et max 25 või 15 per page näitab. Ja et oleks võimalik sorteerida mille järgi kuvab :)

 

Need ideed kõigest, ei pea midagi tegema egas veel vähem kohe tegema. ;)

 

EDIT: Samuti võiks olla nii, et kui server pole 24h ühendust andnud(ehk on offline), siis eemaldatakse listist.

What the fuck is your problem?

 

Saad sa lapsuke aru, et v0.4 on veel valmimisel ja ta ei saa kõike päevavaga valmis! Mõistad? Tal on elu, tal kool ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
What the fuck is your problem?

 

Saad sa lapsuke aru, et v0.4 on veel valmimisel ja ta ei saa kõike päevavaga valmis! Mõistad? Tal on elu, tal kool ...

 

Mis Sinu f*cking probleem on? Kas ma ütlesin, et tehku need asjad kohe & praegu - ma ütlesin, et võtku ideedelaekasse(kui nii võib nimetada). Ja vaata enne peeglisse, kui kellelegi laps ütled.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugesin siin neid lehti järiest läbi..........

Anna andeks aga see pidi MÜÜK olema mitte info/teavitusnurgake

 

Kui sa avatarivaras veel aru pole saanud, siis on teema pealkirja ja esimest post muudetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rare, sa tead ikka mis on släng?

 

Sa käid hetkel foorumis ringi ja lihtsalt teed teiste müügiteemasi maha, "niipalju maksab see", "haha päriselt kasutaja "x" maksad selle eest niipalju w?" jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otsi mulle üks postitus kus ma olen kirjutanud "w?"

 

Muide, kui jutt käib Kadrina Pubi müügi teemast siis anna andeks, 250€ Pubi eest on ülepuhutud hind. Kui füüsiline server millele on võimalik panna kokku 250 slotti maksab Gamehostil 650€ :D

Ja vastuseks su küsimusele: Jah HeiTch, ma tean mis on släng.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa avatarivaras veel aru pole saanud, siis on teema pealkirja ja esimest post muudetud.

Minagi ütlesin, et miks sul garryga sama avatar ja siis vaatasin kust pilt pärit on ja ülla ülla vip.ee st. Rare..... pole ilus rottida teiste avatare.

EDIT: wow Oled juba ümber uploadinud pildi....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rare, müügis on hetkel Kadrina Publik (eesti üks kuulsamaid pubisi), see et sa seal ostad natukene suurema raha eest füüsilise kasti ei tähenda, et su server saab kuulsaks. Hetkel müügilolev server on sigakuulus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabandust Heitch ja Rare , kas teema pole mitte serveripanga müümisest?

Teie ajate siin Kadrina Publicust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Toetab Teamspeak 3

Minu arust mitte näitab et offis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga huvitav kleepuv teema. Keegi ei osta nagunii.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soetaks ise, kuid natukese liiga pooleliolev projekt.. U know. Muidu oleks hea kõik serverid ühte kohta panna, ehk cs16.ee :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.