Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

 ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Täna hakkan siis lisama erinevaid mängu tugesid :). Soovitage mida esimesena võiks lisada, nagu mida mängitakse ikka. Hetkel on lisatud ET, SAMP, Cs 1.6 !!

 

Minecraft. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ts3 võiks isegi..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

võiks see ka tulla näiteks kui omad kasutajad ja kui parool või kasutaja meelest läheb ära saaks e-mail abil endale uue tellida ja juurde võiks näiteks lisada detaiil kirjelduse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ikka, mina ise lisasin ja kes soovib võib ka mujale serveritelisti mu servereid lisada :)

 

Natukene absurdne on, et ei tohi teiste servereid lisada ilma nendel küsimata, kas siis reklaam pole hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

tee nii, et asjad oleks erladi, ma ei viitsi küll otsida seal teisi mänge pane võimalused et näiteks Klikin Kõik siis tuleb lahti kõik ja kui näiteks klikin CS 1.6 siis ainult CS 1.6 jne, ma arvan et said aru ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
]Lisasin oma serverid kah ära, kuid leht veel suht algeline.

 

Alguses võiks sellegi ära teha, et banneri asemel kuvada normaalselt ip, map ja mängijate arv

(serveri nime saaks kah ju atutomaatselt kuvada)

 

Banneris sa saad vabalt nime, ip, map kui ka playereid kopeerida kui sa veel ei tea.

Steameritel nii, et vajutades banneril olevale ip'le connectib serverisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki paneb vale info või mida iganes.. :) Aga noh võibolla isegi eemaldan selle reegli, sest to kes funnima hakkab kustutan serveri ära ja kui edasi jätkub siis amx_ban :)

 

---------- Post added 06-10-11 at 21:24 ----------

 

Eestlased lisage juba Tf2 servereid, vahepeal nägin Alienserversi (vist) ja Mardi (vist) servereid siin foorumis :). Ei mäleta täpselt aga kellegi omad olid.

 

Ilge tahtmine on nokkida, igatahes, kuidas sa selle "amx_ban" realiseerid, kui see on AMXX'i asi :D


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle ma sain väga hästi aru(pole väitnudki ju, et kopeerida ei saa) :D

loe mu lause uuesti:

Alguses võiks sellegi ära teha, et banneri asemel kuvada normaalselt ip, map ja mängijate arv.

 

Ja seda connectimist saaks niisama kah teha ilma selle nõmeda bannerita.

Pealegi see leht on hetkel täiesti kasutu. Kui raha tahate teenida siis tehke lihtsalt sait kus on nimekiri serveritest kes teile sms saadavad.

 

Mis on sellel saidil gametrackeri ees eelist?(0?)


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.