Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Programmeerijate jutunurk

Soovitatud postitused

http://eisabainyo.net/weblog/2007/08/19/removing-file-extension-via-htaccess/

Kui tahad eemaldada lõppu ehk .html või .php

 

Kui sul on üks fail aga tahad sealt edasi suunates kasutades GET väärtusi

http://stackoverflow.com/questions/4286769/php-get-and-htaccess-rewrite


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Veebilehte ei saa kuvada

 

Objekt aadressil:

 

http://eisabainyo.net/weblog/2007/08/19/

removing-file-extension-via-htaccess/

 

Sisaldab kahjurprogrammi:

 

objekt on nakatunud viirusega: HEUR:Trojan.Script.Generic

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kuna sul on MC server, siis võiksid ju teha näiteks veebipõhise kasutajapaneeli (umbes nagu SA:MP UCP).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi saab jagada ideid, et mida võiks teha? Mul hetkel igav ja tahaks midagi teha...

 

Kui see sulle üle jõu ei käi kirjuta tore bot mingi mängu jaoks välja vms. Või tee mingi naljakam mäng. Mäng ise oleks kerge sisemuselt, aga lõbus, näiteks reaksiooni peale vms :D Kuna ise ei jaga ma programeerimisest midagi pm. siis ärge kõvasti lööge .


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm, võib-olla veits optimistlik üritus, aga keegi Javascripti ei tahaks jagada, millega postitades ei teeks leheküljele reloadi, vaid refreshiks automaatselt (nagu nt. Vahvlis)?

Võime sellest MSNis rääkida, kui mulle PMiga oma MSNi saadad...


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Umm? Mis seal rasket on? Mida sa teada tahad? :smile:


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See kuidas ta andmebaasist andmetega seda genereerib? Või see kuidas ta asju andmebaasi lisab?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
function generateTopList(){
   $dbh = new PDO(mysqlinfo);
   $sql = "SELECT userid, count(*) AS tolkeid FROM t_top GROUP BY userid ORDER BY count(*) DESC LIMIT 10";
   $return = "";
   foreach ($dbh->query($sql) as $row)
   {
       $userinfo = fetch_userinfo($row['userid']);
       $return .= "".$userinfo['username']."".$row['tolkeid']."";
   }
   return $return;
}


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ka minul on probleem Rate2Me omanikuga, niisiis Ta kopeeris Minu brauserimängu Tartumaa disaini ning koodi ja seejärel isegi autoriõigused ära muutnud, seadusega KEELATUD. Otsin siis Rate2Me omaniku kontaktandmeid. Kellel veel probleeme Rate2Me'ga siis võib lisada mind MSNi renn47@hot.ee ja ajame asja koos politseisse ?!


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.