Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Programmeerijate jutunurk

Soovitatud postitused

Õu, mis programmiga oleks hea kirjutada AMX-i? (See cs pluginate kirjutamise keel vms)

See keel on Pawn. Ise kasutan Notepad++ selleks, põhiline on minu jaoks, et näitaks ridu, sest kui compilemisel error tuleb siis hea kohe see vigane rida ülesse leida.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Notepad++ väga hea!


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pawni kirjutamiseks soovitan AMXX Studio-t (http://www.amxmodx.org/dl.php?filename=amxmodx-installer-1.8.1.exe) sest seal saab compileri seadistada ning ühe klikiga edaspidi .sma -> .amxx teha (compileda). Samuti on enamus funktsioone "autocomplete", algajale hea asi ;)


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Helloup! Mis tuleks ettevõtta sellise errori puhul?:

 

"(13)Permission denied: /.../.../.../www/scripts/.htaccess pcfg_openfile:"

 

Kui sa kasutad FileZillat, siis parem klikk .htaccessi peale -> faili õigused -> 777


eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm.. Selline loll küsimus, et kuidas saab kausta/faili tekitada tagasi kui olen pannud "Peidetud" atribuutidest? -.-

 

Sa pead peidetud kaustad kuvama. http://www.howtogeek.com/howto/windows/display-hidden-folders-in-xp/ - sama ka Win7-ga


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MySQL said:

#1 - Can't create/write to file '/mysql/Andmebaasi_nimi/#sql-7784_c7b71.MYI' (Errcode: 28)

Millest see tuleb?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See error tuleb lampi, panen phpmyadmini kinni ja uuesti lahti siis töötab ilusti.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõttes? Kui ma panen veebilehele mingid arvud(PHP-ga), näiteks "500/2500", miks siis see Skype värk tuleb Chromega? :O Täiesti lampi.

 

See on Skype plugin helistamiseks. Kui selle maha võtad, siis on kõik korras.

Või siis mida mina olen kasutanud, et Skype plugin alles jääks:

 

CSS koodi kirjutad:

span.skype_pnh_container {
   display:none !important;
}

span.skype_pnh_print_container {
   display:inline !important;
}


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Pole midagi nii mahukat teinud, et vaja läheks. Alati on tundunud lihtsam oma framework kirjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

php ´s väiksemates töödes see eriti tulu ei too, kuid näiteks JavaScriptis väga soovitan,kuna jääb ära palju tühja tööd ja närvikulu, et kõik browserid oma toe saaksid. Seal enamlevinud jQuery. Eks muidugi sellega on nii, et kui sa mingit framew.. läbi pole uurinud sa ei pruugigi teada, mis sulle vaja võiks sealt minna.

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.