Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ideed: Lisada/muuta/eemaldada!

Soovitatud postitused

VIP

Võiks juurde tulla "Aasta abistaja" embleem.

 

Sorri kui keegi on selle idee juba välja öelnud, ei viitsinud lappata 10 lehekülge sellepärast.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avatarid korda ASAP, see suurim viga hetkel. Häirib silma.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks teada, miks enam pole vbulletin foorum?

Miks panite phpBB, mis on palju koledam, mulle meeldis vbulletin rohkem ja kindlasti ka paljudele samamoodi.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Tahaks teada, miks enam pole vbulletin foorum?

Miks panite phpBB, mis on palju koledam, mulle meeldis vbulletin rohkem ja kindlasti ka paljudele samamoodi.

nad panid selle phpBB, et neil oli vBulletin piraat peal, zone käskisneil maha võta piraadi vbulletini

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust kohast ma enda/teiste poolt algatatud teemasid näeksin, kui seda polegi siis lisage.

 

Täiesti olemas, enda poolt algatatud teemasid näed oma profiili alt (vajuta üleval oma nime peale) ja vajuta "Find latest started threads" peale.

 

Sama lugu ka teistel (otsid Members listist nime või kust iganes) ning täpselt sama asja peale vajuta seal.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti olemas, enda poolt algatatud teemasid näed oma profiili alt (vajuta üleval oma nime peale) ja vajuta "Find latest started threads" peale.

 

Sama lugu ka teistel (otsid Members listist nime või kust iganes) ning täpselt sama asja peale vajuta seal.

 

See küsimus tekkis siis kui oli veel phpBB, siis see võimaldatud ei olnud miskipärast.

Igatahes, on hea näha, et foorumi juhtkond on aktiivsem ning abivalmim kui mõni aeg tagasi.

 

 

 

PS: vaata postituse kuupäeva :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See küsimus tekkis siis kui oli veel phpBB, siis see võimaldatud ei olnud miskipärast.

Igatahes, on hea näha, et foorumi juhtkond on aktiivsem ning abivalmim kui mõni aeg tagasi.

 

 

 

PS: vaata postituse kuupäeva :)

 

Ma eeldasin seda selle poolest, kuna viimati oli muudetud hiljuti enne minu eelmist postitust.

 

Niipalju siis, et embleemid tulevad tagasi ning annetaja värv muutub kohe kindlasti. See värv on lihtsalt ajutine.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Õigekirjast lugu pidamine võiks ka ikka kohustuslik olla, tihti lugu ei saa lihtalt aru, mida tüüp on öelda üritanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks ei saa enam pealkirju muuta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks ei saa enam pealkirju muuta?

 

pole kunagi saanud:D

 

ainult moderaatorid ja administraatorid saavad muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ceuz, on saanud küll. Eelmiste kujundustega said suuremad annetajad teemade pealkirju muuta.

 

srry,unustasin annetajad ära:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna tuleb tagasi see, et Annetaja saab teema pealkirja muuta????

Juhul kui sellist uuendust tagasi ei tule siis soovin raha tagasi...kuna olen saanud petta...ei saa neid asju teha mida lubatud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kuna tuleb tagasi see, et Annetaja saab teema pealkirja muuta????

Juhul kui sellist uuendust tagasi ei tule siis soovin raha tagasi...kuna olen saanud petta...ei saa neid asju teha mida lubatud...

 

annetatud raha pole võimalik tagasi küsida, selline asi pole võimalik, ja kui ei tule ka siis sa seda raha tagasi ei saa, annetus on annetus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.