Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ideed: Lisada/muuta/eemaldada!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ehk võiks luua alafoorumi kogud vms, et teised saaksid näidata mida nad koguvad vms?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa võid midagi sellist teha Isikuteemade alafoorumisse. Kui on näha piisavalt suurt huvi siis tekib ka alafoorum.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ehk võiks lisada, et täiendaval postitamisel saaks kasutada neid:

Untitled.png


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Kasutajale Kristjan tuleks lisada selline tore embleem nagu ÄRIKEELUGA.

Või on ta erikohtlemise peal?

 

Mis sul viga on? Ma klaarisin mind banninud adminiga asjad ära. Kokkulepe oli, et ei näeks minust

enam ühtegi scam teemat. Olen ma midagi jälle teinud, et sinu tähelepanu äratasin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei poolda erikohtlemist.

Oled ka sina selle "ärikeeluga" embleemi omale kaunistuseks ära teeninud.

Face the fact.

 

Kunagi ei või teada kuna vanad kombed välja jälle löövad :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ
Ma ei poolda erikohtlemist.

Oled ka sina selle "ärikeeluga" embleemi omale kaunistuseks ära teeninud.

Face the fact.

 

Kunagi ei või teada kuna vanad kombed välja jälle löövad :)

 

Kui sai lahendatud see teema, keegi ei pistnud pead välja, et ma enam võlgu olen.. siis miks ma peaksin veel banned olema?

Vahepeal ma sain tagasi foorumisse, et jälle päev hiljem banned saada kuna leiti topeltkonto mida ma ei kasutanud.

Nüüd sain unbani tingimustega, müümis äri ma ei tee siin ja kui kellegilt midagi ostan siis käin ette ära.

Mul on kasulikum siin foorumis olla ilma igasuguste intsidentidega, mul ei ole ühtegi põhjust kedagi "üle lasta".

 

Tõsi nägin selles steam äris kasumi võimalust, tellida välismaa foorumitest odavalt ja müüa siin kallimalt.. paistis, et läks vett vedama.. mina sain suuremat kahju tegelikult.

Võiks sellise asja jätta eelmisesse aasta, mitte kaasa tuua.. aastaga võib palju muutuda. Kas või: inimene jõuab puberdeedi east välja.

 

Pärast steamide intsidente ei ole ma kuidagi moodi edasi jätkanud teiste üle laskmist, võite küsida kas või minhosti omanikult. Tegin tellitud asja kõik valmis ja probleeme polnud (maksis ette ka veel). Nüüd pealekauba tegelen ka firmadele veebilehtede tegemistega, mis käivad lepingutega.

 

Seriously, give a man a chance?

Muudetud liikme PEPZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei poolda erikohtlemist.

Oled ka sina selle "ärikeeluga" embleemi omale kaunistuseks ära teeninud.

Face the fact.

 

Kunagi ei või teada kuna vanad kombed välja jälle löövad :)

 

Kuna isik on oma võlad tagasi maksnud siis ei pane me talle kätt ette foorumis olemisele. Ärikeelu embleem on mõeldud nendele inimestele kes on scamminud ning omad võlgu pole tagasi maksnud, nende foorumis olemine on küll piiratud ehk siis neil pole lubatud foorumis äri ajada ja äri alafoorumitesse üldse asja, mis ilmselgelt ei käi Kristjani kohta kuna ta on oma asjad ära klaarinud, kuid tulid teised põhjused miks ma ta tookord bannisin. Kuid arutasime ning loodan, et ehk ta sai oma veast aru ning ei tee enam rohkem sama viga mille eest ta tookord banni sai. Keegi ei saa siin sinu nn erikohtlemist, see, et Netsky-le tehti korra ei tähenda, et nüüd peaks saama iga üks. Ning sellise laimamisega ole ettevaatlik kui sul pole tõendeid. Lihtsalt niisama scammeriks või petturiks tembeldamine on keelatud.

 

Kena uut aastat!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingit sellist imevidinat mis suudaks kasutaja nime järgi kohe kasutaja profiili leida. (et kui otsid näiteks oma sõpra foorumis ja tahad sõnumit saata ei peaks igalpool foorumis ringi tuulama et leiaks ta postituse ja sealt ta profiilile pääseda)


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingit sellist imevidinat mis suudaks kasutaja nime järgi kohe kasutaja profiili leida. (et kui otsid näiteks oma sõpra foorumis ja tahad sõnumit saata ei peaks igalpool foorumis ringi tuulama et leiaks ta postituse ja sealt ta profiilile pääseda)

Headerist valid Community - Member list ning seal otsid üles sellise nupukese nagu Search Members, sisestad nime ja olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabandust ,Ei teadnud ,et see olemas juba on :$


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Autasud tagasi :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Autasud tagasi :)

Ei, need oli ju suht mõttetud asjad siin foorumis, ei ole vaja neid. imo

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei, need oli ju suht mõttetud asjad siin foorumis, ei ole vaja neid. imo

 

Kuidas kellegile :):D Aga mdea mulle meeldis , siis oli ka mingil määral mingi mõte.. :) muidu siin vaikselt kirjutad kui vaja ja siis käib väikene bisness: )


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei, need oli ju suht mõttetud asjad siin foorumis, ei ole vaja neid. imo

 

Pean nõustuma, ilma on tunduvalt parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Untitled.png

 

Need in häirivad mind, vähemalt, väga palju :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, kas sellist ideed on pakutud, kuid käin oma mõtte välja.

Foorumil võiks peal olla mingisugune krediidi süsteem. Kasutaja saadab oma unikaalse ID koos sõnumiga või pangaülekandega teele ja tema VAHVLI kontole kantakse mingi teatud summa krediiti. Krediidi eest saab teistelt kasutajatelt midagi osta. Kui ost sooritatud ja ka OSTJA on oma "asja" kätte saanud ja läbi vahvli kinnitanud, et JAH, olen ostu kätte saanud, ilmub MÜÜJA vahvli kontole see kindlaks määratud krediidi summa. Kui kasutaja on saanud petta müüja poolt, ei saa müüja oma krediiti enne, kui ostja on kinnitanud, et ostetud kaup on käes. Kui ostja, aga ei saagi oma ostetud asja/teenust kätte, siis Vahvel kannab krediidi 24h jooksul tagasi. Et müüja saaks kindel olla, et ostjal ikka on vajalik kogus krediiti olemas, peaks kasutajate krediidi kogused nähtavad olema. Olemas võiks olla ka selline, süsteem, et Vahvli kontole kogutud krediiti oleks võimalik hiljem ka oma pangakontole saata. Seejuures nt. kui kontol on 16 krediiti (3.2€ sms), panka kandes saad sellest summast kätte 90% (ehk siis 16 krediidi puhul, mille väärtus on 1.6€ saad panka 1.44€). See 10%, millest ilma jään, läheb Vahvli foorumi arendamisse.

 

SMS-iga krediiti tellides on vääring 1:2 (Saadad 3.2€ SMS-i ja saad 16 krediiti=1.6€)

Pangaülekandega krediiti tellides on vääring 1:1 (Saadad 5€ Vahvli kontole ja saad 50 krediiti oma kontole)

 

Arvan, et see teeks petturite/varaste elu keerukamaks ja teistele kasutajatele paremaks. Pettasaamist oleks kindlasti vähem!

Mina olen väga sellise süsteemi poolt ja kasutaks seda aktiivselt. :) Andke teada, mis asjast arvate.


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väärt idee mida võiks kaaluda , mõtlen Kummijummi oma ! :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tea, kas sellist ideed on pakutud, kuid käin oma mõtte välja.

Foorumil võiks peal olla mingisugune krediidi süsteem. Kasutaja saadab oma unikaalse ID koos sõnumiga või pangaülekandega teele ja tema VAHVLI kontole kantakse mingi teatud summa krediiti. Krediidi eest saab teistelt kasutajatelt midagi osta. Kui ost sooritatud ja ka OSTJA on oma "asja" kätte saanud ja läbi vahvli kinnitanud, et JAH, olen ostu kätte saanud, ilmub MÜÜJA vahvli kontole see kindlaks määratud krediidi summa. Kui kasutaja on saanud petta müüja poolt, ei saa müüja oma krediiti enne, kui ostja on kinnitanud, et ostetud kaup on käes. Kui ostja, aga ei saagi oma ostetud asja/teenust kätte, siis Vahvel kannab krediidi 24h jooksul tagasi. Et müüja saaks kindel olla, et ostjal ikka on vajalik kogus krediiti olemas, peaks kasutajate krediidi kogused nähtavad olema. Olemas võiks olla ka selline, süsteem, et Vahvli kontole kogutud krediiti oleks võimalik hiljem ka oma pangakontole saata. Seejuures nt. kui kontol on 16 krediiti (3.2€ sms), panka kandes saad sellest summast kätte 90% (ehk siis 16 krediidi puhul, mille väärtus on 1.6€ saad panka 1.44€). See 10%, millest ilma jään, läheb Vahvli foorumi arendamisse.

 

SMS-iga krediiti tellides on vääring 1:2 (Saadad 3.2€ SMS-i ja saad 16 krediiti=1.6€)

Pangaülekandega krediiti tellides on vääring 1:1 (Saadad 5€ Vahvli kontole ja saad 50 krediiti oma kontole)

 

Arvan, et see teeks petturite/varaste elu keerukamaks ja teistele kasutajatele paremaks. Pettasaamist oleks kindlasti vähem!

Mina olen väga sellise süsteemi poolt ja kasutaks seda aktiivselt. :) Andke teada, mis asjast arvate.

 

Siin foorumis tehakse tehinguid mis on väga suured. Kui keegi müüb 1000euri eest mille peaks ta andma 100euri foorumile? :O


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siin foorumis tehakse tehinguid mis on väga suured. Kui keegi müüb 1000euri eest mille peaks ta andma 100euri foorumile? :O

 

Rudolf alati saab määrata min summa tehinguteks ja maximaalne summa ! :) no päris 500- 1000€või $ei kanna jah :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea, kas sellist ideed on pakutud, kuid käin oma mõtte välja.

Foorumil võiks peal olla mingisugune krediidi süsteem. Kasutaja saadab oma unikaalse ID koos sõnumiga või pangaülekandega teele ja tema VAHVLI kontole kantakse mingi teatud summa krediiti. Krediidi eest saab teistelt kasutajatelt midagi osta. Kui ost sooritatud ja ka OSTJA on oma "asja" kätte saanud ja läbi vahvli kinnitanud, et JAH, olen ostu kätte saanud, ilmub MÜÜJA vahvli kontole see kindlaks määratud krediidi summa. Kui kasutaja on saanud petta müüja poolt, ei saa müüja oma krediiti enne, kui ostja on kinnitanud, et ostetud kaup on käes. Kui ostja, aga ei saagi oma ostetud asja/teenust kätte, siis Vahvel kannab krediidi 24h jooksul tagasi. Et müüja saaks kindel olla, et ostjal ikka on vajalik kogus krediiti olemas, peaks kasutajate krediidi kogused nähtavad olema. Olemas võiks olla ka selline, süsteem, et Vahvli kontole kogutud krediiti oleks võimalik hiljem ka oma pangakontole saata. Seejuures nt. kui kontol on 16 krediiti (3.2€ sms), panka kandes saad sellest summast kätte 90% (ehk siis 16 krediidi puhul, mille väärtus on 1.6€ saad panka 1.44€). See 10%, millest ilma jään, läheb Vahvli foorumi arendamisse.

 

SMS-iga krediiti tellides on vääring 1:2 (Saadad 3.2€ SMS-i ja saad 16 krediiti=1.6€)

Pangaülekandega krediiti tellides on vääring 1:1 (Saadad 5€ Vahvli kontole ja saad 50 krediiti oma kontole)

 

Arvan, et see teeks petturite/varaste elu keerukamaks ja teistele kasutajatele paremaks. Pettasaamist oleks kindlasti vähem!

Mina olen väga sellise süsteemi poolt ja kasutaks seda aktiivselt. :) Andke teada, mis asjast arvate.

 

Nop, ma ei hakkaks küll mingit raha foorumile andma, meil on olemas tasuta OMM/MM-e, kasutage neid, nemad tagavad Teile turvalise tehingu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.