Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie ideed: Lisada/muuta/eemaldada!

Soovitatud postitused

Kuna programmeerimise alafoorumisse ilmub suhteliselt palju selliseid üldiseid küsimusi, mis ei ole otseselt programmeerimisega seotud, siis võiks selle alafoorumi nime ära muuta. Ma arvan, et soblikik oleks midagi sellist: "Veeb & Programmeerimine".

 

Tõstan esile selle idee jällegi. "Veebindus & Programeerimine" oleks veidike parem imo.

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nüüd võib loota, et nüüd poste ning tehinguid tühja koguma ei hakata auhindade nimel. Ei virise, aga need auhinnad võiksid asja eest olla.

 

Äkki tooks LoLi foorumisse aktiivsust sisse, kui abilistele teatud auhinnad antakse? "LoL Õpetuste koostaja, LoL Reporter" jne mis seal veel kõik olid. Aga sellisel juhul tuleks need auhinnad erilisemaks teha.

 

/E: Wuut, isegi LoLi auhind on olemas.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need auhinnad häirivad jubedalt, nende suurus peaks olema kuskil 16x16 max.

 

Mis seal, siis nii häirivat on? endal küll ei häiri. Suurus täitsa paras, 16x16 oleks küll liiga väike.

16x16 oleks nii suur: http://www.flickrooster.com/img/icons/picture.png

Muudetud liikme Jason'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis seal, siis nii häirivat on? endal küll ei häiri. Suurus täitsa paras, 16x16 oleks küll liiga väike.

16x16 oleks nii suur: http://www.flickrooster.com/img/icons/picture.png

Auhindade lehele suunav link on samuti olemas, kui need pildid oleksid nii 16x16 või 20x20 siis ehk tõmbaks selle profiili natuke kokku. Silm jääb kogu aeg pidama nendele auhindadele. :D

 

// Need aasta tegijad, kes meil siin olid, võiksid ka auhinnad saada (usaldusväärseim liige jms). :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütlen teile nii ilusti kui ma suudan. Neil on mõte, me alles viimistleme seda ning mind ega juhtkonda ei huvita teie arvamus sellel teemal praegu. Kui ei meeldi siis ei meeldi, see ei lähe ära.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahjuks nõustun eelmistega, ei sobi ja ei näe mõtet, aga kui jäävad võiksid tsipa väiksemad olla. :)

 

Väiksemad võiks natuke olla jah. Muidu tundub suht normaalne tegelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ütlen teile nii ilusti kui ma suudan. Neil on mõte, me alles viimistleme seda ning mind ega juhtkonda ei huvita teie arvamus sellel teemal praegu. Kui ei meeldi siis ei meeldi, see ei lähe ära.

 

64x64 ja ok :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis te vingute koguaeg? olge rahul sellega mis meil on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris värviline värk. Mõnel on veel 1000x2000 signatuur ka, elu nigu hvilmis.

 

Also, inimesed vinguvad ja vinguvad aga ära ei võta enda signast neid :D Wtf, mul on puhas leht. Kergendan teie scrollimisevaeva.

Muudetud liikme schnauff'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No nüüd on autasud paremas kohas, käib kah :) (tõsta veel keskele ja tee natukene väiksemaks äkki?)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis te vingute koguaeg? olge rahul sellega mis meil on.

 

Aga milleks see teema siis loodud on? Loe teema pealkirja..

 

Väga hea tegelt, et need nüüd seal all on, aga tsipa pisemaks oleks toredam :)

 

Runescape orjade all võiks olla 2 alafoorumit, illegal ja legal orjad.. illgal siis botid ja legal ise tegemine.

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Need autasud häirivad väga ja ei sobi üldse. Kui neid nii väga vaja, siis tehke nad väga väikseks ja pange kuhugi avatari alla vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel nii sobib ja arvatavasti jääbki, pole mõtet ajada, et teile ei meeldi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üldine turg

et seal kes paneb midagi müüki ,nt telefon või mingi läppar,siis peaks olema pilt koos kasutaja nimega.

Siis oleks vähemalt kindel,et neil see asi on olemas.Eriti uutel kes tulevad müüma.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline reegel täiesti olemas:D

 

5) Igale käega katsutavale toote müümise teemale peab olema lisatud PILT!

Soovitatavalt ka toote tutvustus, kirjeldus, hind, seisukord (et müümine/ostmine oleks lihtsam)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selline reegel täiesti olemas:D

 

5) Igale käega katsutavale toote müümise teemale peab olema lisatud PILT!

Soovitatavalt ka toote tutvustus, kirjeldus, hind, seisukord (et müümine/ostmine oleks lihtsam)

Vaatasin küll aga kahtlane,et ma tähele ei pannud neid reegleid.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paljud teavad/mäletavad Noorteraadiot?Minu idee seiseb selles, et ka Vahvel.net võiks teha oma raadio just nende kasutajate poolt kellele see idee meeldiks või näiteks õpivad multimeediat. Raadio võiks töötada aktiivselt näiteks koolivaheaegadel, puhkustel vms ning nädalavahetustel. Vahvli raadios saaks näiteks täieliku ülevaate Vahvlis olevatest sündmustest mida nn ''raadiojuhid'' raadios räägivad. Muusika ja soovisaated sammuti.

 

Kuid see on siiski idee, paluks mitte liigset kriitikat, eks see alafoorum olegi selleks mõeldud ;)


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paljud teavad/mäletavad Noorteraadiot?Minu idee seiseb selles, et ka Vahvel.net võiks teha oma raadio just nende kasutajate poolt kellele see idee meeldiks või näiteks õpivad multimeediat. Raadio võiks töötada aktiivselt näiteks koolivaheaegadel, puhkustel vms ning nädalavahetustel. Vahvli raadios saaks näiteks täieliku ülevaate Vahvlis olevatest sündmustest mida nn ''raadiojuhid'' raadios räägivad. Muusika ja soovisaated sammuti.

 

Kuid see on siiski idee, paluks mitte liigset kriitikat, eks see alafoorum olegi selleks mõeldud ;)

 

Ma arvan, et keegi ei keela sul vahvli raadiot tegema hakata. Leia lihtsalt inimesed kes sinuga seda teha viitsivad, ei usu, et neid on. Ennegi raadiot tehtud, aga korraldajad laisaks jäänud või kuulajaid väheks jäänud. Muusikamaitsed on liiga erinevad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paljud teavad/mäletavad Noorteraadiot?Minu idee seiseb selles, et ka Vahvel.net võiks teha oma raadio just nende kasutajate poolt kellele see idee meeldiks või näiteks õpivad multimeediat. Raadio võiks töötada aktiivselt näiteks koolivaheaegadel, puhkustel vms ning nädalavahetustel. Vahvli raadios saaks näiteks täieliku ülevaate Vahvlis olevatest sündmustest mida nn ''raadiojuhid'' raadios räägivad. Muusika ja soovisaated sammuti.

 

Kuid see on siiski idee, paluks mitte liigset kriitikat, eks see alafoorum olegi selleks mõeldud ;)

 

Väga hea mõte oleksin poolt:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.